Bildirimler
Tümünü okundu olarak işaretle

loader gif


loader gif
chat arkadaşlık siteleri
arkadaşlık ve tanışma siteleri


Hemen üye olCinsiyetini daha sonra değiştiremezsin. (*)


(*) Robot olmadığını doğrulamak için kutuyu işaretle.
Hesap açarsan Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş olursun.
Yeni arkadaşlar, sıcak ve canlı sohbet, gerçek ve elit aşklar Türkiye'nin en kaliteli ücretsiz arkadaşlık sitesi ElitAşk'ta seni bekliyor.
Hemen ücretsiz üye ol.undefined undefined


Gizlilik . Sözleşme . Koşullar . İletişim . Hakkımızda | 2015 @ Copyright elitask.com


CHAT

Yıllardır ülkemizde ve dünyada aktif olarak kullanılan chat, yeni insanlarla kısa sürede tanışıp sohbet etmek ve kendini gizli tutabilmenin verdiği avantajı da kullanarak hoşça vakit geçirmek amacıyla geliştirilmiş bir yazılımdır. MIRC ve İCQ'nun başlattığı bu dev proje tüm dünyada büyük bir ilgi çekti ve milyonlara ulaştı, milyonları birbirleriyle buluşturdu. Peki bu yoğun ilginin sebebi neydi?
İnsanlar eğlenmek veya güzel vakit geçirmek için bir çok yola başvurur. Arkadaşlarıyla buluşur, oyunlar oynar, sohbet eder. Yeni insanlarsa çok daha heyecan verici olurlar. Onları tanımaya çalışmak, konuşma tarzları ve mimiklerini kullanışları gibi onlarca ayrıntı yeni hazlar yaşatır. Bilinmeyenler daima gizemlidir. Gizem ise ilgi çekicidir. Yeni insanlar işte o gizemin cazibe merkezidirler.

chat

CHAT SOHBET VE ELİTAŞK

Hoşça vakit geçirmek ve yeni insanların o "gizemli" dünyalarına girmeye çalışmak çok eğlenceli keyifli ve heyecan vericidir. chat odaları kullanarak yeni insanlar tanıyıp onların dünyasını keşfetmek, insana güzel hazlar yaşatır. İşte bu yüzden sohbet chat uygulamaları her zaman ilgi çekici olmuş ve yoğunlukla talep almıştır. ElitAşk sizleri gerçek aşkınızla buluşturma iddasındadır. Gerçek aşkınızı bulmak için ise birileriyle konuşmalı ve onların gizli dünyalarına girerek minik maceralar yaşamalı, adrenalini damarlarınızda hissetmelisiniz öyle değil mi? E o zaman ElitAşk'a üyelik açarak beğendiğiniz üyelerin profillerini ziyaret edin ve onlarla konuşun sohbet edin, chat yapın. Aradığınız aşk belki de parmaklarınızın ucunda. Denemeye değmez mi? Sonsuza kadar yalnız yaşamak zorunda değilsiniz. Harekete geçin ve Aşkınızı aramaya başlayın. Hem de yerinizden kalkmadan!

ELİTAŞK'TA CHAT BAŞKA

ElitAşk aradığınız kişiyle en iyi şartlarda chat yapabilmeniz için en iyi chat uygulamalarından birini hazırladı. Kesintisiz canlı sohbet, sohbet odaları ve bir çok özel uygulama sizlerin hizmetine sunuldu. En popüler telefon mesajlaşma uygulamaları rahatlığında, konuşmak chat yapmak için başka platformlara hiç de ihtiyaç duymayacağınız kesintisiz ve kaliteli canlı chat hizmetiyle ElitAşk'ta sohbet etmek harika!

loader gif
İşleme başlıyor..
Bir ricamız var!
Play Store'da oylayarak bize destek verir misin?

Play Store'da yapacağın kısa bir yorum ile kendimizi geliştirmemize yardımcı olmanı istiyoruz.
(+5 ElitKredi hediye)scroll-top