adana-arkadaslik-sitesi
arkadaşlık ve tanışma siteleriCinsiyetin

Hesap aç

Hesap açarsan Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş olursun.
Hala Yalnız mısın?

2 MİLYONu aşan Elit üye, sıcak ve canlı sohbet, Türkiyenin en kaliteli ücretsiz arkadaşlık sitesi ElitAşkta seni bekliyor.
Hemen ücretsiz üye ol.

E-posta ve Şifreyle Giriş


ElitAşk Arkadaşlık Sitesi Android uygulama ElitAşk Arkadaşlık Sitesi ios uygulama


Gizlilik . Sözleşme . Koşullar . İletişim . Hakkımızda . Blog | 2015 - 2022@ CorrocA Bilişim Teknolojileri A.Ş.


Adana Arkadaşlık Sitesi

Adana toplumu şahsına münhasır, kültürü çok geniz bir yelpazeye yayılmış sıcacık bir Akdeniz kenti. Sıcaklığı insanına da yansımış olacak ki; insanları da bir o kadar sıcak kanlı. Her şehirde olduğu gibi burada da teknoloji çağının nimetlerinden azami ölçülerde faydalanmaya çalışan, gelişmelere ayak uydurmaya uğraşan insanların sayısı azımsanmayacak durumda. Ne var ki modern hayatın nimetleri, Adana'nın kültürünün yozlaşmasına olanak vermemiş. İşte bu yüzdendir ki Türkiye'nin büyük şehirlerine görece evlenme fenomeni daha baskın seviyede önem arzetmekte. Öte yandan Adana, ülkemizin güneyinde en bereketli arsalara haiz ve halk arasında beyaz altın denilen pamuğun cennetidir. İşte bu nedenle olacak ki hem sosyol hem de ekonomik açıdan da görece zengin bir ildir. Yüzölçümü ve nüfusuna baktığımızda da Türkiye’ nin dördüncü büyük şehridir. Adana'da da diğer büyük şehirlerde olduğu gibi sosyo-ekonomik büyüme, Adana insanının da sosyalleşmesine olumlu yansıyarak evlilik yolunda kurulan ilişkilere beşik olma özelliği kazanıyor. Bir çok insan sosyal mekanlarda bibiriyle ilişki kuruyor, flört ediyor, sevgili oluyor. Son yıllarda evlenme oranı da Adananın yükselen rakamları arasında yerini aldı. Toplumsal modernleşme Türk halkında dejenerasyona maruz kalmış ve günümüz evliliklerinin sonlanma oranları da eski yıllara nazaran artmıştır. İşte Adana'da evlilik diğer bölgelere göre daha kutsal bir kurum olması dolayısıyla, evlilik yolunda atılan adımlar modernleşmenin getirdiği imkanlarla daha doğal karşılanmaya başlanmış, flörtle başlayan ilişkiler, görücü usulü başlayan ilişkilere göre daha yüksek oranda evlilik ile sonlanmaktadır. Genç yaştaki bireylerin sosyal ilişkilerini geliştirebilecekleri bir çok seçkin mekana sahip olan Adana’ nın en ünlü sokaklarında caddelerinde ve mekanlarında elele tutuşan genç insanların sayısının artmakta olması da bu nedenlerden dolayı şaşılacak şey değil. Adana’nın İstiklal caddesi olarak belirtebileceğimiz en gözde yer, Menderes Bulvarıdır. Bu bulvarın işlekliği, Adana'lı gençlerimizin sosyal aktivitelerini gerçekleştirdikleri, arkadaşları ve sevgilileriyle gezip hoşça vakit geçirdiği gözde bir alan olduğunu diyebiliriz.

Adana'da arkadaşlık - Akdeniz' Bölgesinin İncisinde İlişkiler | Adnan Menderes Bulvarı

Adana'ya gelip de Menderes bulvarını ziyaret etmeyen yoktur. Yaz mı geldi?Ortalama bir yaz gününde yüzbine yakın insanın, otuz bin arabayla menderes bulvarına doluşmakta olduğunu söyleyebiliriz. Öyle güzeldir ki Menderes bulvarı, Adanalıların vakitlerini geçirmek için ziyaret ettiği yerler arasında başı çeker. Ailesiyle birlikte eşsiz bir manzaraya karşı piknik yapmayan Adana'lı yoktur heralde. Türkiye'de edindiği ünün aksine, sıcaklığını sürekli esen rüzgarları bertaraf eder. Ailesini nişanlısını sevigilisini alan insanlar, Adana’nın meşhur bici bicisini tatmak için Menderes'e gider. Lunaparkı ve Sevgi adası ziyaret edilmesi ihmal edilmemesi gereken en eğlenceli yerleridir. Adana’ya geldiğinizde Adana arkadaşlık sitesi ElitAşk' tan tanıştığınız arkadaşlarınızdan mutlaka sizi bu bulvara götürmesini isteyin, Şırdan bumbar ve bicibicinin tadına varın, hoş vakit geçirin.

Adana Evlilik Sitesi

Adana'ya Özellikle, Adana'da ve çevresindeki şehirlerde okumakta olan üniversite öğrencisi nüfusununda dahil olmasıyla birlikte artan genç nüfus popülasyonu, yeni Alışveriş ve kültü merkezlerinin açılmasına vesile olmuş, gençlerin vakitlerini daha kalabalık ve daha sosyal harcamalarını sağlayagelmiştir. Bu saydıklarımız dışında Adana gençleri, yapmak zorunda oldukları her ne varsa bunu bırakıp geriye kalan zamanda Gazipaşa'daki cafelere doluşuyor ve arkadaşlarıyla buluşuyorlar. Toplum bireylerinin genel olarak birbirlerini üniversite, semt ve iş yeri gibi değişik çevrelerden tanıdığını düşünürsek cafelerde oluşan ve filizlenen dostluklardan da bahsetmemiz gerekir. Bu yüzden de diğer metropol şehirleri aratmayacak bir kalabalıkta olan Adana’ nın sosyal iletişim yönüde oldukça hatırı sayılır ve gelişmiş bir düzeydedir.


Bildirimler
Tümünü okundu olarak işaretle

loader gif


loader gif

loader gif
İşleme başlıyor..
Bir ricamız var!
Play Store'da oylayarak bize destek verir misin?

Play Store'da yapacağın yorum ile ElitAşka katkıda bulunmak ister misin?

Aramıza Tekrar Hoşgeldin!
Hesabına giriş yaptığın için devre dışı bıraktığın hesabını tekrar aktive ettik.
Görünmezlik Modu Aktif
Görünmezlik modunda kimseciklere görünmezsin!

Bu modda iken, profilini gezdiğin üyelere bildirimin GİTMEZ, hiçbir paylaşımın (varsa) GÖRÜNMEZ, mesaj attıkların dışında kimse profilini GÖRÜNTÜLEYEMEZ, ne önerilen üyelerde ne de detaylı arama sonuçlarında GÖRÜNMEZSİN. Özgürce ve gizlice burada yaşayabilirsin. Kısaca varsın ama yoksun!


ring loader