ankara-arkadaslik-sitesi
arkadaşlık ve tanışma siteleriCinsiyetin

Hesap aç

Hesap açarsan Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş olursun.
Hala Yalnız mısın?

2 MİLYONu aşan Elit üye, sıcak ve canlı sohbet, Türkiyenin en kaliteli ücretsiz arkadaşlık sitesi ElitAşkta seni bekliyor.
Hemen ücretsiz üye ol.

E-posta ve Şifreyle Giriş


ElitAşk Arkadaşlık Sitesi Android uygulama ElitAşk Arkadaşlık Sitesi ios uygulama


Gizlilik . Sözleşme . Koşullar . İletişim . Hakkımızda . Blog | 2015@ Lidyel Yazılım


Ankara Arkadaşlık Sitesi

Ankara ve aşık olmak.. Ankara'da aşık olmak Akdeniz'e Ege'ye benzemez, yaz aşkları yalan olur Ankara'da. Bir adam aşık oldu mu iliklerine kadar işler aşkı, damarlarını tıkar. Ankara aşkı sezonluk olmaz, ömürlüktür çünkü. Kumsalların sıcak kumları arasındaki denizin suyuyla değil, yağan karın lapasıyla ıslatırsın aşkını. Aşkının elini tuttun mu ısıtandır yüreğini, canını, ruhunu.. Aşk ömrünün sonuna kadar ısıtır Ankara ayazında. Sevgilin üzülmesin diye üşümez gibi yaparsın, zaten için yanıyordur alev alev. Öyle alevlidir ki sevdan, ceketini çıkartır verirsin aşkına hiç düşünmeden. Soğan erkeklerine göre değildir, yürek ister, adamlık ister, her erkeğe fit uymaz aşkın gömleği Ankara'da. Buğulu gözlerin karı görmez, arasından ışıldayan aşkının parlaklığıyla. Göz göze geldin mi ne yağmur ne kar ne de soğuğa değer yüreğin. Yalnızca aşkın büyüsünü çeker içine, delicesine sarhoş olmak için.. Ankara'da aşk başkadır. Yaz aşkı değil, hayat sevdasıdır mısralarda.. Ankara'da aşık olacak birini mi arıyorsun, dikkatli ol. Aşk için öleceksen gel Ankara'ya..

Ankara Arkadaşlık Siteleri

Ankara gibi soğuk, insanı gibi sıcak, dillere düşmüş bir sevdanın peşindeyseniz doğru yerdesiniz. ElitAşk'la arayın aşkınızı, bir ömür mesud olmak için kalan fani ömrünüzde. Rutini ayrı bir tatlı olan bu memlekette, günler yavaş akar. Sindire sindire huzur dolu bir rutini izlersiniz. Belki de Ankara'nın romantizminin ana kaynağı da burada saklıdır. Gün boyu çalıştıktan sonra evinize gelip ayaklarınızı uzatın. ElitAşk Ankara arkadaşlık sitesinde arkadaşlık kurduğunuz biriyle sohbet edip, sıcak bir kahve için randevulaşın. Şehrin dingin karanlığında, hayat kitabınıza tatlı bir sayfa daha ekleyin.

Müziğin başkenti Ankara

Ankara, Türkiye'nin en iyi en köklü müzik guruplarının beşiği bir kent aynı zamanda. İsimlerini duyduğunuz, müziğine aşina olduğunuz, dinlemekten belki de vazgeçemediğiniz bir çok müzik gurubunun yuvası doğum yeri olmuş bir kent. Manga, Seksendört, Pilli Bebek, Çilekeş, Zakkum, Vega ve Gece Yolcuları yalnızca bir kaç tanesi. Daha nicelerine beşik olacak olan Ankara'da geleceğin yıldızlarını dinlemek için, Ankara arkadaşlık sitesi ElitAşk'ta tanıştığınız arkadaşlarınızla canlı müziğe mutlaka gitmelisiniz.


Bildirimler
Tümünü okundu olarak işaretle

loader gif


loader gif

loader gif
İşleme başlıyor..
Bir ricamız var!
Play Store'da oylayarak bize destek verir misin?

Play Store'da yapacağın yorum ile ElitAşka katkıda bulunmak ister misin?

Aramıza Tekrar Hoşgeldin!
Hesabına giriş yaptığın için devre dışı bıraktığın hesabını tekrar aktive ettik.
Görünmezlik Modu Aktif
Görünmezlik modunda kimseciklere görünmezsin!

Bu modda iken, profilini gezdiğin üyelere bildirimin GİTMEZ, hiçbir paylaşımın (varsa) GÖRÜNMEZ, mesaj attıkların dışında kimse profilini GÖRÜNTÜLEYEMEZ, ne önerilen üyelerde ne de detaylı arama sonuçlarında GÖRÜNMEZSİN. Özgürce ve gizlice burada yaşayabilirsin. Kısaca varsın ama yoksun!


ring loader