arkadas-bulma
arkadaşlık ve tanışma siteleriCinsiyetin

Hesap aç

Hesap açarsan Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş olursun.
Hala Yalnız mısın?

2 MİLYONu aşan Elit üye, sıcak ve canlı sohbet, Türkiyenin en kaliteli ücretsiz arkadaşlık sitesi ElitAşkta seni bekliyor.
Hemen ücretsiz üye ol.

E-posta ve Şifreyle Giriş


ElitAşk Arkadaşlık Sitesi Android uygulama ElitAşk Arkadaşlık Sitesi ios uygulama


Gizlilik . Sözleşme . Koşullar . İletişim . Hakkımızda . Blog | 2015 - 2022@ CorrocA Bilişim Teknolojileri A.Ş.


ARKADAŞ BULMA

Bir dünya düşünün, insanların yer yüzünden silindiği.. Sadece siz varsınız, bir başınıza. Hemen sizde uyanan duygu, naparım "ben böyle bir dünyada" oldu değil mi.. İnsanoğlu yapısı ve genetik mirası gereği, topluluk halinde yaşar ve daima birbirine ihtiyaç duyar. Birbirleriyle arkadaş, dost ve sevgili olur, ve yaşadığı toplumun temelini oluşturur. İnsanın yaşamında en çok ihtiyaç duyduğu olgu, şüphesiz arkadaşlıktır. Arkadaşlarımızla kurduğumuz ilişkiler de işte bu yüzden çok önemlidir. Kaybettiğimiz her arkadaş, bizleri daha da yalnızlaştırır. O yüzden kurduğumuz arkadaşlıklarda daha az hassas daha yapıcı davranmak zorunda hissederiz çoğu zaman.

Tabi bir de şartlar gereği kaybettiğimiz arkadaşlıklarımız var. İş gereği başka şehre taşınması, kimbilir belki de evlenmesi.. Bir çok sebep sayılabilir biten arkadaşlıkların sebebi olarak. Peki gidenlerin yerini doldurmazsak en sonunda yapayalnız kalacağımızın farkında mıyız? Tabiki farkındayız ama, bunun için yeterince önlem almıyoruz. Hanginize sorsak, yakın arkadaş sayınız bir elin parmaklarını geçmez. Bir gün onların da kaybolma ihtimallerini düşününce hemen başka şeylere odaklanmayı yeğler, düşünmek istemeyiz bu ihtimali. Peki düşünürsek?

arkadaş bulma

İNTERNETTE ARKADAŞ BULMA

Arkadaş insanoğlunun en temel ihtiyaçları arasında ilk üçe girer demiştik. Peki şartlar, duygusal değişimler ölüm yitim vb. sebepler yüzünden azalan arkadaş sayımız bizi neden endişelendirir? Yalnız kalma korkusu.. Yalnızlık en büyük depresif fenomendir. Yalnız kalmamak için yönlendiririz bir çok davranışımızı. Gidenlerin yerini yeni arkadaşlıklar, dostluklar ve belki de aşklar ile doldurmanın yolu nedir peki? Sokakta tanımadığınız insanlara gidip, 'merhaba sizinle arkadaş olmak istiyorum' mu diyeceksiniz? Zor bir ihtimal olduğu aşikar. O zaman ne yapacaksınız? Kurslara etüdlere spor salonlarına katılacak, dağ yürüyüşleri yaparak yeni ortamlara dalmaya çabalayacaksınız. Bu kötü bir yöntem değildir elbette. Aynı ilgi alanları, aynı dünyalar paylaşan insanlar kolayca arkadaşlıklar kurabilirler. Peki maddi yönü ve sarfettiğiniz enerji?

İNTERNETTE ARKADAŞ BULMA DOĞAL MI?

İşte tan bu noktada internet iyi bir alternatif olarak çıkıveriyor karşımıza. Onlarca arkadaşlık sitesi, paylaşım sitesi evlilik sitesi yüzlerce üyesini ortamlarında kaynaştırmakta günümüzde. Aradığınız arkadaşlık türüne göre, istediğiniz şehir, yaş, cins, ve karakterde insanlarla tanışabiliyorsunuz. Peki bu ne kadar doğal?

Günümüz teknolojik döneminde, uzaktaki insanlarla konuşmak için telefon, hiç göremiyeceğimiz diyarları görmek için televizyon, hiç yapamayacağımız uçma duygusunu yaşamak için paraşüt uçak helikopter gibi hayatımızın her alanında nasıl teknolojiyi kullanıyorsak, ilişki kurmak için de teknolojiyi kullanmamız o kadar doğaldır. Kendinize hiç sordunuz mu? "İnternetten alışveriş yapıyorum, peki bu doğal bişey mi" diye? Arkadaş edinmek alışveriş yapmak gibidir. İstediğiniz kriterleri belirler ve cansız değil canlı objeleri ararsınız. Üstelik bu canlı objelerin hayatınızdaki önemi çook daha fazla iken. Doğallık tartışmasını içinizde bitirin. Çünkü telefonunuzu kullanırken kendinizi hissettiğiniz doğallık, internette yeni arkadaşınızla sohbet ederken hissedeceğiniz duygunun bire bir aynı. ElitAşk Arkadaş bulma sitesi sizlere, onlarca güzel arkadaşlık dostluk ve aşk bulabileceğiniz bir ortam sunuyor. Hadi buyrun!!


Bildirimler
Tümünü okundu olarak işaretle

loader gif


loader gif

loader gif
İşleme başlıyor..
Bir ricamız var!
Play Store'da oylayarak bize destek verir misin?

Play Store'da yapacağın yorum ile ElitAşka katkıda bulunmak ister misin?

Aramıza Tekrar Hoşgeldin!
Hesabına giriş yaptığın için devre dışı bıraktığın hesabını tekrar aktive ettik.
Görünmezlik Modu Aktif
Görünmezlik modunda kimseciklere görünmezsin!

Bu modda iken, profilini gezdiğin üyelere bildirimin GİTMEZ, hiçbir paylaşımın (varsa) GÖRÜNMEZ, mesaj attıkların dışında kimse profilini GÖRÜNTÜLEYEMEZ, ne önerilen üyelerde ne de detaylı arama sonuçlarında GÖRÜNMEZSİN. Özgürce ve gizlice burada yaşayabilirsin. Kısaca varsın ama yoksun!


ring loader