arkadas-sitesi
arkadaşlık ve tanışma siteleriCinsiyetin

Hesap aç

Hesap açarsan Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş olursun.
Hala Yalnız mısın?

2 MİLYONu aşan Elit üye, sıcak ve canlı sohbet, Türkiyenin en kaliteli ücretsiz arkadaşlık sitesi ElitAşkta seni bekliyor.
Hemen ücretsiz üye ol.

E-posta ve Şifreyle Giriş


ElitAşk Arkadaşlık Sitesi Android uygulama ElitAşk Arkadaşlık Sitesi ios uygulama


Gizlilik . Sözleşme . Koşullar . İletişim . Hakkımızda . Blog | 2015 - 2022@ CorrocA Bilişim Teknolojileri A.Ş.


ARKADAŞ SİTESİ

Arkadaş sitesi ElitAşk, ücretsiz olarak hizmet veren , siz kullanıcılarımıza kolay kullanım ,ücretsiz üye profili görüntüleme, ücretsiz mesajlaşma gibi sunduğu hizmetlerle, arkadaşlık sitesi aleminde etkili bir sitedir. Üyelerinin güvenliğine ve öneri/şikayetlerine azami ölçüde dikkat eder.

Arkadaş sitesi

ARKADAŞ SİTESİ ÜCRETSİZ

Günümüzde siber suçların gittikçe artması, internet kullanıcılarının daha güvenilir sitelere yönelmelerine yol açıyor. Tanışma sitelerine üye olan üyelerin de en çok dikkat ettikleri şey güvenlik. Üye oldukları arkadaş sitesi ücretsiz ise, güven kaybı da yaşayabiliyorlar. ElitAşk ücretsiz olmanın yanısıra, güvenliğinize ve kişisel bilgilerinize hassasiyetle önem verir. Arkadaşlarınız ile gönlünüzce ve ücretsiz olarak sohbet edebilirsiniz.

ARKADAŞ SİTELERİ

Genellikle arkadaş siteleri için gençlerin üye olduğu düşünülür ancak orta yaşın üzerinde olup da yalnızlık çeken o kadar çok erkek ve bayan var ki inanamazsınız. Bu arkadaşlık siteleri içinde herkesin girme amacı farklıdır, kimisi sadece konuşmak, sohbet etmek ister, kimisi de ileriye dönük bir yakınlaşma peşinde olur ve kız arkadaş bulmak için siteyi tercih eder.
Sebebi ne olursa olsun kurulup hizmet veren ElitAşk arkadaş sitelerinin çok işe yaradığı ve sosyal bir yaraya parmak bastığını kimse inkar edemez. Bilgisayar karşısında oldukça fazla zaman geçiren ve bu yüzden de bir türlü gerektiği gibi bir arkadaş grubuna dahil olamayan kız ve erkekleri ElitAşk arkadaşlık sitesine bekliyoruz.


Bildirimler
Tümünü okundu olarak işaretle

loader gif


loader gif

loader gif
İşleme başlıyor..
Bir ricamız var!
Play Store'da oylayarak bize destek verir misin?

Play Store'da yapacağın yorum ile ElitAşka katkıda bulunmak ister misin?

Aramıza Tekrar Hoşgeldin!
Hesabına giriş yaptığın için devre dışı bıraktığın hesabını tekrar aktive ettik.
Görünmezlik Modu Aktif
Görünmezlik modunda kimseciklere görünmezsin!

Bu modda iken, profilini gezdiğin üyelere bildirimin GİTMEZ, hiçbir paylaşımın (varsa) GÖRÜNMEZ, mesaj attıkların dışında kimse profilini GÖRÜNTÜLEYEMEZ, ne önerilen üyelerde ne de detaylı arama sonuçlarında GÖRÜNMEZSİN. Özgürce ve gizlice burada yaşayabilirsin. Kısaca varsın ama yoksun!


ring loader