arkadaslik
arkadaşlık ve tanışma siteleriCinsiyetin

Hesap aç

Hesap açarsan Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş olursun.
Hala Yalnız mısın?

2 MİLYONu aşan Elit üye, sıcak ve canlı sohbet, Türkiyenin en kaliteli ücretsiz arkadaşlık sitesi ElitAşkta seni bekliyor.
Hemen ücretsiz üye ol.

E-posta ve Şifreyle Giriş


ElitAşk Arkadaşlık Sitesi Android uygulama ElitAşk Arkadaşlık Sitesi ios uygulama


Gizlilik . Sözleşme . Koşullar . İletişim . Hakkımızda . Blog | 2015@ Lidyel Yazılım


ARKADAŞLIK

Arkadaş hayatımız içinde nasıl bir öneme sahip dersiniz? Konuşabileceğimiz dertleşebileceğimiz, kendimizi yalnız hissetmemizi engelleyecek birilerine ihtiyaç duyuyor olmamız gayet doğal gelir hepimize. Peki neden? Neden yalnızlık bu kadar korkutur, bu denli ürkütür içimizi? İnsanoğlu Hz. Adem'den bugüne herzaman birlikte yaşamış, doğanın soktuğu sınavlara daima birlikte girmiş, birlikte kazanmış, birlikte kaybetmiştir. Binlerce jenerasyondan sonra şuan yaşıyorsak, dünyada isek, birbirimize olan tutkumuzdan, birlikte başarma arzumuzdan ve en önemlisi de birbirimize hissettiğimiz sevgiden, aşktan ibaret. Biz insanoğlu, doğaya karşı kazandığımız bu zaferi birlikte hakettik. Omuz omuza yanyana cancana.. İşte bu yüzdendir ki birbirimize ihtiyaç duyar, birbirimizden destek alırız. Yalnız insanlar, buyüzden kendilerini umutsuz, hayalsiz, 'yalnız' hissederler.

Tanıştığımız arkadaş, kendimizi iyi hissettirecek yegane varlıktır. Tabiki sevgiliden sonra. PEki sevgiliye giden yol nedir? Evet doğru ve kolay bir tahmin; arkadaş.. Arkadaşınız olmadan, yakın çevreniz, yakın çevreniz olmadan ise sevgiliniz olmaz. Acaba gerçekten öyle mi? Ya artık öyle değilse?..

arkadaşlık

ARKADAŞLIK KURMADAN SEVGİLİ BULMAK MU ZOR

Arkadaş, biz insanların yaşamak için ihtiyaç duyduğu temel ihtiyaçlardan biri. Nitekim genlerimize işlenmiş durumda. Yalnızsak, sonsuz bir kabusa dalmışçasına depresif birçok psikolojik türeve saplanmanın yanında, tüm enerjimizi de kaybederiz. Dolayısıyla da, arkadaş edinmek, tanışmak için bile enerjimiz kalmaz ve sonsuz bir karadeliğin içinde kaybolmaya mahkum hissederiz ruhumuzu. Arkadaş bu denli önemli iken, kimi arkadaşlarımız ile daha da yakınlaşarak ilişkiyi flörte, ardından da sevgililiğe taşıyarak en kutsal duygu olan 'aşk'a ulaşma konusundaki etkisini de eklersek, arkadaş edinmenin ne denli önem arz ettiğini daha iyi anlatmış olur muyuz? Bir düşünün, arkadaş yok sevgili yok.. Nasıl bir hayat bekliyor sizi?

En kutsal duygu olan aşka giden yol demek ki arkadaş bulmaktan, arkadaş edinmekten geçiyor. Peki ya öyle değilse..

ARKADAŞLIK DEMEK AŞK DEMEK (Mİ?)

Çağımız internet teknolojisi. Bir tıkla merak ettiğimiz milyonlarca bilgiye bir kaç saniyede ulaşabiliyoruz. Peki internet sadece bilgi edinmeye mi yarıyor? Tabi ki de hayır. Oyunlar oynayabilir, maç skorları takip edebilir, komik paylaşımlara resimlere videolara ulaşabilir, istediğiniz binlerce şarkıyı dinleyebilir ve sevgili bulabilirsiniz.. Evet, 'sevgili'. Doğru yazdık değil mi. Evet siz de yanlış okumadığınıza göre şaşkınlığınızı portmantoya asın ve yazımıza dikkatinizi verin. Sevgili bulmak için artık 'arkadaş' bulmanıza gerek yok! O devir kapanalı yıllar bile oldu diyebiliriz. Artık arkadaşlık sitesi ElitAşk var. Bir kaç tıkla üye olun, bir kaç tıkla yakınlarınızdaki partner adaylarınızı, arkadaşlarınızı bedava bulun, beğenin, iletişime geçin veee.. Gerisi size kalmış.. Bu kadar kolay. İnanmayan okuyucalarımıza sesleniyoruz. İnanmayan birçok üyemiz şu anda sevgilileriyle çok daha mutlu. Çünkü ElitAşk üye kazanmaya değil, üye kaybetmeye çalışır. Nasıl yani mi? Evet biz üye kaybetmeye çalışıyoruz. Bir an önce aradığı aşkı, hayat arkadaşını bularak, sitemizden mutlu mesut ayrılan üyeler yaratmaya.. ElitAşk, sevgilinizi bulana kadar size en uygun insanları tüm hizmetleriyle bulur gösterir, tanıştırır. Ve flörtünüzün seyri olumlu hale geldiğinde, sitemizden uçar gidersiniz. Bir daha geri dönmemeniz dileğiyle :) ElitAşk, kapitalizmi değil, üyelerinin mutluluğunu düşünür. Düğün kartınızı atmayı unutmayın!


Bildirimler
Tümünü okundu olarak işaretle

loader gif


loader gif

loader gif
İşleme başlıyor..
Bir ricamız var!
Play Store'da oylayarak bize destek verir misin?

Play Store'da yapacağın yorum ile ElitAşka katkıda bulunmak ister misin?

Aramıza Tekrar Hoşgeldin!
Hesabına giriş yaptığın için devre dışı bıraktığın hesabını tekrar aktive ettik.
Görünmezlik Modu Aktif
Görünmezlik modunda kimseciklere görünmezsin!

Bu modda iken, profilini gezdiğin üyelere bildirimin GİTMEZ, hiçbir paylaşımın (varsa) GÖRÜNMEZ, mesaj attıkların dışında kimse profilini GÖRÜNTÜLEYEMEZ, ne önerilen üyelerde ne de detaylı arama sonuçlarında GÖRÜNMEZSİN. Özgürce ve gizlice burada yaşayabilirsin. Kısaca varsın ama yoksun!


ring loader