arkadaslik-siteleri
arkadaşlık ve tanışma siteleriCinsiyetin

Hesap aç

Hesap açarsan Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş olursun.
Hala Yalnız mısın?

2 MİLYONu aşan Elit üye, sıcak ve canlı sohbet, Türkiyenin en kaliteli ücretsiz arkadaşlık sitesi ElitAşkta seni bekliyor.
Hemen ücretsiz üye ol.

E-posta ve Şifreyle Giriş


ElitAşk Arkadaşlık Sitesi Android uygulama ElitAşk Arkadaşlık Sitesi ios uygulama


Gizlilik . Sözleşme . Koşullar . İletişim . Hakkımızda . Blog | 2015@ Lidyel Yazılım

ARKADAŞLIK SİTELERİArkadaşlık kelimesi içinde bir çok anlam barındıran zengin bir kelimedir. Arkadaşlık Siteleri, her bireyin hayatında varolan veya olmasını istediği bir ilişki türüdür. İyi bir arkadaş bize her zaman yardımcı olur, zor anlarımızda sırtımızı yaslayarak güç alır ve bir çok derdimizi paylaşarız. Kısacası bize bir arkadaşın vereceği hazdan ve destekten asla vazgeçmek istemeyiz. Herşeyin iyisi ve kötü olduğuna göre arkadaşlığında iyisi kötüsü vardır. Arkadaşlık kurarken dikkat etmemiz gereken ilk şey ilk anda hemen güvenip açılmamak önce zamana yayıp kişinin karekterini tahlil etmek olmalıdır. Arkadaşlık her zaman sosyal çevrede birebir tanıştığımız kişlerle sınırlı değildir. Hızla gelişen teknoloji ve iletişim çağı bugün bize bir çok kolaylık sağlıyor. Bunlardan bir taneside sosyal paylaşım ve arkadaşlık siteleridir. Bıu arkadaşlık siteleri de gün geçtikçe artmakta artık bir çok insan arkadaşlık ilişkilerini bu siteler üzerinden sağlamaktadır. Arkadaşlık siteleri kullanıcıları arasında asosyal diye tabir atiğimiz ancak bilinenin aksine hiçde öyle olmayan, sadece vakitsizlikten ve bilgisayar başında çok zaman geçirmekten ötürü yer alan insanların sayısıda hızla artan bir süreç izlemektedir.

Arkadaşlık siteleri

ARKADAŞLIK SİTELERİ NEDEN FAYDALI?

Arkadaşlık siteleri üyeleri arasında birçok farklı profil barınmaktadır. Hizmet veren arkadaşlık siteleri içerisinde bulunan bir çok birey bugün dostlarıyla, belki de ailesiyle bile paylaşamadığı sırlarını paylaşıyor. Öyle ki bir çok zaman bu dostluklar gerçek yaşama da taşınıp ciddi bağlara dönüşebiliyor. Arkadaşlık siteleri üye profilleri arasında bir çok farklı profil mevcuttur. Bu da her üyenin karakterine uygun bir arkadaş ya da arkadaşlık ilişkileri kurabileceği anlamına geliyor. Ancak dikkat edildiği vakit internet ve sanal dünyaya olan şüphecilik yaklaşımı tarzındaki duygular biz bireylerin güvensizlik duygularını yaşamasını sağlıyor. Ama işin özünde bunun iyi analiz edildiğinde asıl hayattaki dostluklardan hiçbir farkı bulunmamaktadır. Öyle ki gerçek hayatta karşımıza çıkan insanları hemen tanıyamıyorsak sanal ortamda da bunun tersini düşünemeyiz ya da buna farklı anlamlar yükleyemeyiz. Her arkadaşlık saygı emek, en önemlisi de zaman ister. Nerede tanışıldığı hiç önemli değildir. Önemli olan şey tanıştığımız insanlarla kurduğumuz bağların samimiyetine dikkat etmektir.. Arkadaşlık siteleri ve benzeri sitelerde bireyi görememek çoğu zaman insana büyük bir rahatlık sağlamakta ve farkına varmadan rahatlayabilir ve karşımızdaki insanla bir çok şey paylaşabiliriz. Bu hem iyi hem de olumsuzdur nedeni ise şöyle.Birşeyler paylaşmak insanı rahatlatmaktadır ama bazı zamanlar kiminle ne konuştuğumuz ve bunun bize nasıl yansıyacağını bilmek gerekir. Bu yüzden arkadaşlık hangi platformda kurulursa kurulsun daima önce tedbir ister, paylaşıp açılırken mutlaka gardınızı indirmeli fakat tedbiri de davranmalısınız. Unutmayın ki iyi bir arkadaşlık sizin elinizi daima sıkıca tutmak ve bir daha asla bırakmamaktır.

ARKADAŞ SİTELERİ ARASINDA ELİTAŞK'IN FARKI

Arkadaşlık siteleri arasında ElitAşk neden farklıdır? Karşınızda daha önce hiç tanımadığınız bir insana kendi özelinizi paylaşmak zorundasınız. Birbirini tanımak, birbirine güvenmek için insanların sıklıkla ihtiyaç duydukları birbirlerinin özelliklerini öğrenmektir. Gerek psikolojik, gerekse sosyolojik özellikleriniz hakkında karşılıklı fikir edinmek istersiniz. Dolayısıyla Güven ön plana çıkar. Arkadaşlık siteleri arasında en kaliteli platformlardan birine sahip olan arkadaşlık sitesi Elitaşk size sizden önce yardım eder ve karşınızdaki insanların kaliteli profillerine göre sitede barınmalarına olanak sağlar.


Bildirimler
Tümünü okundu olarak işaretle

loader gif


loader gif

loader gif
İşleme başlıyor..
Bir ricamız var!
Play Store'da oylayarak bize destek verir misin?

Play Store'da yapacağın yorum ile ElitAşka katkıda bulunmak ister misin?

Aramıza Tekrar Hoşgeldin!
Hesabına giriş yaptığın için devre dışı bıraktığın hesabını tekrar aktive ettik.
Görünmezlik Modu Aktif
Görünmezlik modunda kimseciklere görünmezsin!

Bu modda iken, profilini gezdiğin üyelere bildirimin GİTMEZ, hiçbir paylaşımın (varsa) GÖRÜNMEZ, mesaj attıkların dışında kimse profilini GÖRÜNTÜLEYEMEZ, ne önerilen üyelerde ne de detaylı arama sonuçlarında GÖRÜNMEZSİN. Özgürce ve gizlice burada yaşayabilirsin. Kısaca varsın ama yoksun!


ring loader