arkadaslik-sitesi-ucretsiz
arkadaşlık ve tanışma siteleriCinsiyetin

Hesap aç

Hesap açarsan Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş olursun.
Hala Yalnız mısın?

2 MİLYONu aşan Elit üye, sıcak ve canlı sohbet, Türkiyenin en kaliteli ücretsiz arkadaşlık sitesi ElitAşkta seni bekliyor.
Hemen ücretsiz üye ol.

E-posta ve Şifreyle Giriş


ElitAşk Arkadaşlık Sitesi Android uygulama ElitAşk Arkadaşlık Sitesi ios uygulama


Gizlilik . Sözleşme . Koşullar . İletişim . Hakkımızda . Blog | 2015 - [email protected] CorrocA Bilişim Teknolojileri A.Ş.


ARKADAŞLIK SİTESİ ÜCRETSİZ

Arkadaşlık sitesi ücretsiz hizmet veren ElitAşk'ta erkek arkadaş ve bayan arkadaş arıyorum diyorsanız sizler de doğru arkadaşlık sitesindesiniz. ElitAşk'ta erkek veya kız arkadaş arayabilir, aşk bulabilir; isterseniz sıcak sohbet edecek arkadaşlar ile mesajlaşabilir isterseniz de ilişkinizi daha ileri seviyelere taşımak için gerekli adımları atabilirsiniz. Teknolojik sağlam altyapısı ve kolay kullanımı ile ElitAşk Türkiye'deki tüm şehirlerden arkadaşlar bulabileceğiniz bir alem. Sizi gerçek ve kaliteli ilişkiler kurabileceğiniz bir dünyaya davet ediyoruz.

Arkadaşlık sitesi

ARKADAŞLIK SİTESİ ÜCRETSİZ OLMALI

Türkiye'de internet aleminde hüküm süren bir çok arkadaşlık sitesi ücretsiz hizmet veriyor. Ücretsiz hizmet veren siteler, kullanıcı odaklı ve daha çok üyeye sahip. Fakat ücretsiz hizmet verilmesi sayesinde üye sıkıntısı yaşamamak, sitenin kullanıcılarına verdiği değeri de azaltıyor. 'Beğenen kullanır, beğenmeyen de gitsin işine baksın' mantığı üye kaybetmekten korkmayan ücretsiz arkadaşlık sitesi hizmetlerinin adeta birer hastalığı haline gelmiş.

İşte bu noktada ElitAşk, diğerlerinden sıyrılıyor. ElitAşk, kullanıcı sayısına değil, kullanıcılarının kendisine değer verir. Daha iyi hizmet için sınırları zorlar, sürekli sistemini günceller ve yeniler. Daha hızlı ve daha kaliteli hizmet vermek için ar-ge çalışmaları yapar. ElitAşk'ta en kaliteli hizmeti alırsınız. Üstelik ücretsiz olarak!

ARKADAŞLIK SİTESİ ÜCRETSİZ MESAJLAŞMA İLE SINIRSIZ SOHBET

Beğendiğiniz üyelerle iletişim kurabilmenin birçok yolu var. Yaptığı paylaşımlara yorum yapmak, göz kırpmak, onu takip etmek, yaptığı paylaşımları beğenmek gibi. Fakat iletişim kurmanın en etkili yolu tabi ki de ücretsiz mesajlaşma. Beğendiğiniz, ilgilendiğiniz ElitAşk üyeleri ile sınırsız mesajlaşma hakkına sahipsiniz. Bu hizmet birçok sitede ücrete tabi. Fakat elitaşk'ta her hangi bir ücret talep etmeden istediğiniz kişiyle istediğiniz kadar mesajlaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, karşınızdakinin ilgisini çekecek birşeyler yazmak. İlk adımı atmak, hayatınızı değiştirebilir..


Bildirimler
Tümünü okundu olarak işaretle

loader gif


loader gif

loader gif
İşleme başlıyor..
Bir ricamız var!
Play Store'da oylayarak bize destek verir misin?

Play Store'da yapacağın yorum ile ElitAşka katkıda bulunmak ister misin?

Aramıza Tekrar Hoşgeldin!
Hesabına giriş yaptığın için devre dışı bıraktığın hesabını tekrar aktive ettik.
Görünmezlik Modu Aktif
Görünmezlik modunda kimseciklere görünmezsin!

Bu modda iken, profilini gezdiğin üyelere bildirimin GİTMEZ, hiçbir paylaşımın (varsa) GÖRÜNMEZ, mesaj attıkların dışında kimse profilini GÖRÜNTÜLEYEMEZ, ne önerilen üyelerde ne de detaylı arama sonuçlarında GÖRÜNMEZSİN. Özgürce ve gizlice burada yaşayabilirsin. Kısaca varsın ama yoksun!


ring loader