arkadaslik-sohbet-sitesi
arkadaşlık ve tanışma siteleriCinsiyetin

Hesap aç

Hesap açarsan Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş olursun.
Hala Yalnız mısın?

2 MİLYONu aşan Elit üye, sıcak ve canlı sohbet, Türkiyenin en kaliteli ücretsiz arkadaşlık sitesi ElitAşkta seni bekliyor.
Hemen ücretsiz üye ol.

E-posta ve Şifreyle Giriş


ElitAşk Arkadaşlık Sitesi Android uygulama ElitAşk Arkadaşlık Sitesi ios uygulama


Gizlilik . Sözleşme . Koşullar . İletişim . Hakkımızda . Blog | 2015@ Lidyel Yazılım


ARKADAŞLIK SOHBET SİTESİ

İletişim kurmak artık eskisi gibi zor değil. Nasıl telefonlar hayatımıza girdiğinden bu yana insanlar arası kominikasyon trafiği artıysa, teknolojinin sonu gelmez hizmetleri hayatımızı daha da kolaylaştırmaya, bizleri birbirimize daha da bağlamaya devam ediyor. Öyle ki; artık birbirlerimizle yüzyüze konuşabilecek kadar yakınlarda olsak bile, teknolojik aletler kullanarak artık sanal yoldan iletişim kurar hale geldik. Ve hatta iletişim kurma amacı gelişen teknoloji sayesinde ikinci plana geriledi ve, hayatımızdaki önemli önemsiz birçok gelişmeyi, sanal platformlarda arkadaşlarımız tanıdıklarımızla paylaşmaya başladık. İşte böyle bir gelişim çağında insanlar arası duygusal ilişkiler de teknolojiden nasibini aldı. Arkadaşlık sohbet sitesi platformlarında duygusal ilişkilerimizi başlatabileceğimiz uygun eş adaylarıyla tanışır konuşur olduk. Eskiye oranla çok daha doğal karşılanan; 'evet, arkadaşlık sohbet sitesinde tanıştık..' cümlesi, artık çoğu çiftin ağzından dökülmekte.

arkadaşlık sohbet sitesi

ARKADAŞLIK SOHBET VE MESAJLAŞMA SİTESİ

Arkadaşlık sohbet ve mesajlaşma sitesi ortamları, bizlerin kendini daha anonim, daha gizli tutabildiği, duygusal arayışlarımıza karşılık göremediğimiz eş adaylarını kibar ve hızlıca reddedebildiğimiz, yeni bi ilişki ihtiyacımızı çok daha hızlı ve pratik bir biçimde giderebildiğimiz ortamlar haline geldi. Kendimizi güvende hissederek, evimizin rahatlığı ve konforunun keyfini sürerek yeni insanlarla tanışıyor, sohbet ediyor, iyi hisler beslemeye başladığımız kişilerle ise daha da yakınlaşıyoruz. Öyle ki, arkadaşlık sohbet sitelerinden tanışarak evlenen yüzlerce çift var hali hazırda. Eğer daha önce denemediyseniz, buyrun ve elitAşk'ın doğal dünyasında istediğiniz kişiyle sohbet edin, tanışın kaynaşın..

ARKADAŞLIK SOHBET SİTELERİ

Arkadaşlık sohbet siteleri sizlerin daha güvende daha rahat ve daha hızlı ilişkiler kurabilmeniz için hazırlanmış internet siteleridir. ElitAşk arkadaşlık sitesi, bir çok tanışma sitesinin ötesinde, ileri teknoloji mesajlaşma sistemi sayesinde, hızlı pratik ve kolay kullanım sunarak birbirlerinizle çok daha doğal ve anlaşılır iletişim kurmanıza olanak sağlıyor. Sohbet chat, muhabbet ne modda olursanız olun kendinizi kaptırıp vaktin nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bir iletişim platformudur ElitAşk.. Hemen ücretsiz üye olun, ElitAşk okyanusundaki en güzel balığı siz tutun.. :)


Bildirimler
Tümünü okundu olarak işaretle

loader gif


loader gif

loader gif
İşleme başlıyor..
Bir ricamız var!
Play Store'da oylayarak bize destek verir misin?

Play Store'da yapacağın yorum ile ElitAşka katkıda bulunmak ister misin?

Aramıza Tekrar Hoşgeldin!
Hesabına giriş yaptığın için devre dışı bıraktığın hesabını tekrar aktive ettik.
Görünmezlik Modu Aktif
Görünmezlik modunda kimseciklere görünmezsin!

Bu modda iken, profilini gezdiğin üyelere bildirimin GİTMEZ, hiçbir paylaşımın (varsa) GÖRÜNMEZ, mesaj attıkların dışında kimse profilini GÖRÜNTÜLEYEMEZ, ne önerilen üyelerde ne de detaylı arama sonuçlarında GÖRÜNMEZSİN. Özgürce ve gizlice burada yaşayabilirsin. Kısaca varsın ama yoksun!


ring loader