bedava-arkadas-siteleri
arkadaşlık ve tanışma siteleriCinsiyetin

Hesap aç

Hesap açarsan Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş olursun.
Hala Yalnız mısın?

2 MİLYONu aşan Elit üye, sıcak ve canlı sohbet, Türkiyenin en kaliteli ücretsiz arkadaşlık sitesi ElitAşkta seni bekliyor.
Hemen ücretsiz üye ol.

E-posta ve Şifreyle Giriş


ElitAşk Arkadaşlık Sitesi Android uygulama ElitAşk Arkadaşlık Sitesi ios uygulama


Gizlilik . Sözleşme . Koşullar . İletişim . Hakkımızda . Blog | 2015@ Lidyel Yazılım


BEDAVA ARKADAŞ SİTELERİ

Bedava arkadaş siteleri deyince aklınıza ne geliyor? Sahte profil açmış yüzlerce insan, sahte kimlikler güvensizlik dolu bir ortam. Özellikle ücretsiz bedava arkadaş siteleri hesap açmaya ve ücretsiz mesajlaşmaya izin verdiklerinden ötürü, niyeti ciddi olan olmayan her niyetten insanın uğrak yeri haline geliyor. Dolayısıyla hayatının akışını değiştirebilmek için ufacık da olsa bir umut arayan kaliteli insanlar, kötü niyetli insanların hedefi haline gelebiliyor bedava arkadaş siteleri sayfalarında.
İşte bu nedenledir ki; ElitAşk'ın yönetim ekibi ve yoğun profil kontrolleri sayesinde, ücretsiz mesaj hakkını umarsız ve saygısızca kullanarak elit üyeleri rahatsız edecek / etmesi muhtemel üyelerin önüne geçilir. Gönül rahatlığıyla, aradığınız özelliklerde bir arkadaşa, ruh eşine ElitAşk'ın ücretsiz tanışma platformu sayesinde ulaşabilirsiniz.

Bedava arkadaş siteleri

BEDAVA ARKADAŞ SİTELERİ ARASINDA ELİTAŞK'IN FARKI

Bedava arkadaş siteleri arasında en kaliteli hizmeti sağlamayı amaç edinen ElitAşk; sizlere en berrak, en kolay en anlaşılır ve en kaliteli hizmeti sunarak hayatınızın aşkını, hayat arkadaşınızı bulmanıza olanak sağlıyor. Size en uygun üyeleri, daha onlara mesaj atmadan, profillerini inceleyerek size uygun olup olmadıklarını ücret ödemeden anlayabiliyorsunuz. Özgün profil arayüzü ile, diğer bedava arkadaş siteleri arasından sıyrılan bedava arkadaş sitesi ElitAşk; rahatsız edici kullanıcıları sizlerden uzak tutmak için yoğun mesai harcamaktadır.

BEDAVA ARKADAŞ SİTELERİ HİZMETLERİ NASIL OLMALI?

Bedava arkadaş siteleri ücretsiz mesajlaşma hizmetini sunmalarıyla tehlikeli kişilerin siz değerli üyelerimizle tanışmalarının önüne geçememektedir. Kendinizi güvende hissetmeniz için her üyenin profilinin sıklıkla kontrol edilmesi gerekmektedir. Bedava arkadaş siteleri editörleri üzerlerine düşen asli görevi iyi yapmalı, kullanıcı şikayetlerini dikkate almalı, görüş ve önerileri değerlendirmelidirler. ElitAşk editör ekibi, her kullanıcısına ayrı değer verir. Görüşleriniz düşünceleriniz bizler için değerlidir ve mümkün olan en kısa sürede değerlendirmeye alınır. Kaliteli bedava arkadaş siteleri kaliteli editör ekibine sahip olmak zorundadır. Arkadaşlarınızı sizin yerinize biz seçiyoruz!


Bildirimler
Tümünü okundu olarak işaretle

loader gif


loader gif

loader gif
İşleme başlıyor..
Bir ricamız var!
Play Store'da oylayarak bize destek verir misin?

Play Store'da yapacağın yorum ile ElitAşka katkıda bulunmak ister misin?

Aramıza Tekrar Hoşgeldin!
Hesabına giriş yaptığın için devre dışı bıraktığın hesabını tekrar aktive ettik.
Görünmezlik Modu Aktif
Görünmezlik modunda kimseciklere görünmezsin!

Bu modda iken, profilini gezdiğin üyelere bildirimin GİTMEZ, hiçbir paylaşımın (varsa) GÖRÜNMEZ, mesaj attıkların dışında kimse profilini GÖRÜNTÜLEYEMEZ, ne önerilen üyelerde ne de detaylı arama sonuçlarında GÖRÜNMEZSİN. Özgürce ve gizlice burada yaşayabilirsin. Kısaca varsın ama yoksun!


ring loader