bedava-arkadas-sitesi
arkadaşlık ve tanışma siteleriCinsiyetin

Hesap aç

Hesap açarsan Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş olursun.
Hala Yalnız mısın?

2 MİLYONu aşan Elit üye, sıcak ve canlı sohbet, Türkiyenin en kaliteli ücretsiz arkadaşlık sitesi ElitAşkta seni bekliyor.
Hemen ücretsiz üye ol.

E-posta ve Şifreyle Giriş


ElitAşk Arkadaşlık Sitesi Android uygulama ElitAşk Arkadaşlık Sitesi ios uygulama


Gizlilik . Sözleşme . Koşullar . İletişim . Hakkımızda . Blog | 2015@ Lidyel Yazılım


BEDAVA ARKADAŞ SİTESİ

Bedava arkadaş sitesi ne anlama geliyor? Hayatımıza alacağımız insanları titizlikle seçeriz. Yeni tanıştığımız arkadaşları daha yakından tanımaya, onlar hakkında daha ayrıntılı hislere sahip olmaya uğraşırız. Karşımızdaki insana güvendiğimiz zamanda da, onu arkadaşımız olarak görürüz. Arkadaşlık kurmak insanoğlunun en tabii ihtiyaçlarından birisidir. En samimi arkadaşlıklar ise, zamanla dostluğa döner. ARkadaşlarımıza çok ihtiyaç duymasak bile, dostlarımızın varlığı hepimiz için çok önemlidir. Dost sırdaştır, yoldaştır, kötü günde yanında olandır. Arkadaşlık bedava, fakat dostluk paha biçilmezdir.

İşte sevgililerimizle ilişkilerimizde de en çok dikkat etmemiz gereken husus, onlarla sevgililikten öte ne kadar dost olabildiğimizdir. Cinsiyetleri değişse, onlarla yine de çok iyi anlaşabilir miydik? Cevap evet ise; karşımızdaki kız, erkek, her kim olursa olsun hayatımızda iz bırakacağı su götürmez bir gerçektir. Günün birinde ayrılsak da, sonsuza dek birlikte olsak da.. Bedava arkadaş sitesi hizmetleri ile karşımızdaki insanı kısa yoldan tanıma şansı yakalarız.

Bedava arkadaş sitesi

BEDAVA ARKADAŞ SİTESİ MİSYONU

ElitAşk; sizlere hayat arkadaşı vaad etmez. Ömür boyu tanışacağınız kişiyle mutlu olacağınızın garantisini vermez, veremez. Dost da, hayat arkadaşı da çok zor elde edilen şeyler. Peki Bedava arkadaş sitesi ElitAşk ne yapar, misyonu nedir?

ElitAşk, hayatınız boyunca mutlu edecek kişi ile gerçek dünyadan çok daha hızlı tanışabilmeniz için size olabildiğince çok adayla tanıştırır. Kendinize, kişiliğinize karakterinize ve ihtiyaçlarınıza en çok karşılık verebilecek insanları, ElitAşk'ın size önerdiği üyeler havuzundan siz kendiniz seçersiniz. ElitAşk size göl değil, okyanus sunar. En lezzetli balığı tutmak size kalmış..

BEDAVA ARKADAŞ SİTESİ HİZMETLERİ

ElitAşk siz değerli üyelerimize sunduğu hizmetlerle, bedava arkadaşlık siteleri arasında en seçkin ve en kullanışlı sitelerdendir. Türkiye'de bedava arkadaşlık sitesi furyası, iyice laçkalaşmış, kim olduğu belli olmayan ve birden fazla hesap açmış yüzlerce üyenin kirlettiği platformlar haline gelmişlerdir. ElitAşk üye sayısına değil, üyelerinin kalitesine dikkat eder. Başkalarını rahatsız eden üyelere trafik kaygısı hesabı yapmadan en sert yaptırımları uygular. ElitAşk üyeleri, sitedeki diğer bireylerin ElitAşk'ın kalite politikası sayesinde en kaliteli en elit kişilerden oluştuğunu bilirler. ElitAşk, diğer bedava arkadaş sitesi hizmetleri gibi cebinizdeki parayı değil, sizi ve geleceğinizi düşünür.Ücretsiz olarak hizmet sunan ElitAşk'a güvenin.


Bildirimler
Tümünü okundu olarak işaretle

loader gif


loader gif

loader gif
İşleme başlıyor..
Bir ricamız var!
Play Store'da oylayarak bize destek verir misin?

Play Store'da yapacağın yorum ile ElitAşka katkıda bulunmak ister misin?

Aramıza Tekrar Hoşgeldin!
Hesabına giriş yaptığın için devre dışı bıraktığın hesabını tekrar aktive ettik.
Görünmezlik Modu Aktif
Görünmezlik modunda kimseciklere görünmezsin!

Bu modda iken, profilini gezdiğin üyelere bildirimin GİTMEZ, hiçbir paylaşımın (varsa) GÖRÜNMEZ, mesaj attıkların dışında kimse profilini GÖRÜNTÜLEYEMEZ, ne önerilen üyelerde ne de detaylı arama sonuçlarında GÖRÜNMEZSİN. Özgürce ve gizlice burada yaşayabilirsin. Kısaca varsın ama yoksun!


ring loader