bedava-arkadaslik-sitesi
arkadaşlık ve tanışma siteleriCinsiyetin

Hesap aç

Hesap açarsan Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş olursun.
Hala Yalnız mısın?

2 MİLYONu aşan Elit üye, sıcak ve canlı sohbet, Türkiyenin en kaliteli ücretsiz arkadaşlık sitesi ElitAşkta seni bekliyor.
Hemen ücretsiz üye ol.

E-posta ve Şifreyle Giriş


ElitAşk Arkadaşlık Sitesi Android uygulama ElitAşk Arkadaşlık Sitesi ios uygulama


Gizlilik . Sözleşme . Koşullar . İletişim . Hakkımızda . Blog | 2015 - 2022@ CorrocA Bilişim Teknolojileri A.Ş.


BEDAVA ARKADAŞLIK SİTESİ

Bedava arkadaşlık sitesi ElitAşk benzer platformların çok ötesinde kaliteli bir ortam sağlamaktadır. Tamamen yasal, tamamen kullanıcı odaklı, üyelerine saygılı ve ağduyulu editörlere sahiptir.
İnternette ufak bir arama yaparsanız, internet ortamında birileriyle tanışmanın doksanlı yıllara denk gelmekte olduğunu görebiliriz. Mesajınız Var (You’ve Got Mail) sinema filmini hatırlıyor olmalısınız. Tom Hanks ve Meg Ryan’ın harika oyunculuklarıyla renk kattıkları duygusal aşk filmi hepimizi duygulandırmıştır. İşte o filmin zamanından bu yana internette duygusal ilişki kuracağınız arkadaşlarla tanışmak yaşantımızın bir parçası haline geldi. Doksanlı yıllardan buyana dünya çapında da birçok birbirinden de farklı özelliklere sahip bedava arkadaşlık sitesi açılmış. Günümüzde bile birçok tanışma platformu yayına giriyor. Bunlar, din kültürlerine, etnik kökenlere, ırklara, müzik ve sanat zevklerine göre bile kategorize edilmiş milyonlarca site… İşte buradan çıkarılacak bir sonuç var. Herkes, evet; dünya üzerindeki herkes aşkı arıyor. Hem de her yerde.. İnternette aşkı ararken, en dikkat edilmesi gereken olgu, kesinlikle ki güvenlik… Kendini güvende hissetmek, Maslow’un İhtiyaçlar Hiyerarşisi’nde de en önemli adımlardan birisidir bilindiği üzere… Peki sizler ElitAşk’ta yeni insanlarla, yeni arkadaşlarla tanışırken ne kadar güvendesiniz?

Bedava arkadaşlık sitesi

BEDAVA ARKADAŞLIK SİTESİ ELİTAŞK

Bedava arkadaşlık sitesi ElitAşk'ta güvendesiniz, çünkü… – ElitAşk’a verdiğiniz tüm bilgiler saklanır şifrelenir hiç bir ElitAşk editörü tarafından paylaşılmaz. – ElitAşk’ta ücretsiz hesap açarsınız. Hesap açmanız için sizden herhangi bir giriş ücreti talep edilmez. Bu nedenle, güvenli bir başlangıç yapmış olursunuz. – ElitAşk’ta para ödemeden, üye profillerine bakabilir, istediğiniz bir kullanıcıya mesaj gönderebilirsiniz. – ElitAşk üye profilinizi istediğiniz an dondurabilirsiniz. – ElitAşk Müşteri Hizmetleri’ne günün 24 saati e-posta atabilir, soru görüş ve önerilerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz. Göndereceğiniz e-postalar daima yanıtlanır. – ElitAşk, 2015 yılından beri faaliyetini sürdüren, Türkiye'nin yeni nesil orjinal ve en kaliteli internet tanışma platformlarından birisidir. – ElitAşk’a Standart Üye olmak, üyelik profilinize yazı ve fotoğraf eklemek, detaylı aramayı kullanmak, beğenilen kişilere göz kırpmak ücretsizdir. ElitAşk’a bilgilerinizi güvenle girebilir ve sadece 20 içinde üye olabilir, ücretsiz avantajlarından faydalanabilir ve yine bedava arkadaşlık sitesi hizmetleri içerisinde en kaliteli olan arkadaşlık sitesi ElitAşk sayesinde, yeni umutlara yeni aşklara yelken açabilirsiniz. Eğer aradığınız aşkı hemen bulmak istiyorsanız daha fazla beklemeyin, hayata güvenli bir başlangıç yapın.

BEDAVA ARKADAŞLIK SİTESİ KULLANICILARININ SAYISI GÜN GEÇTİKÇE ARTIYOR!

Bedava arkadaşlık sitesi kullanıcıları neden gittikçe artıyor bunu kendinize hiç sordunuz mu? Neden gittikçe doğallaşıyor? İnternet ortamı insanlar tarafından oluşturulmuştur. İnsan bilgileri, görüşleri ve duyguları tarafından şekillendirilir. Söz konusu insan ise, internet; insan ihtiyaçlarını karşılamak için oluşturulmuş demektir. İnsanların en temel gereksinimleri arasında yemek içmek barınmak güvenlik gelir. Peki aşk? Aslında belki de en temek ihtiyacımızdır aşk. Her ihtiyacımıza cevap veren internet ortamı, bu en temel ihtiyacımıza da kendini geliştirerek cevap vermeyi başarmış durumda. Şahsi hayatlarınızda bulamadığınız yeni insanları, internet ortamında çok daha hızlı bulabiliyorsunuz. Yeni arkadaşlar demek ise, muhtemel aşklar ve belki de hayatınızın aşkıyla tanışmak demek.
Bedava tanışma sitesi ElitAşk size yeni insanlar yeni arkadaşlıklar vaad ediyor. Şimdi harekete geçin ve hayatınızın aşkını yakalamak için kendinize fırsat tanıyın!


Bildirimler
Tümünü okundu olarak işaretle

loader gif


loader gif

loader gif
İşleme başlıyor..
Bir ricamız var!
Play Store'da oylayarak bize destek verir misin?

Play Store'da yapacağın yorum ile ElitAşka katkıda bulunmak ister misin?

Aramıza Tekrar Hoşgeldin!
Hesabına giriş yaptığın için devre dışı bıraktığın hesabını tekrar aktive ettik.
Görünmezlik Modu Aktif
Görünmezlik modunda kimseciklere görünmezsin!

Bu modda iken, profilini gezdiğin üyelere bildirimin GİTMEZ, hiçbir paylaşımın (varsa) GÖRÜNMEZ, mesaj attıkların dışında kimse profilini GÖRÜNTÜLEYEMEZ, ne önerilen üyelerde ne de detaylı arama sonuçlarında GÖRÜNMEZSİN. Özgürce ve gizlice burada yaşayabilirsin. Kısaca varsın ama yoksun!


ring loader