Hesap Aç


Hemen bir hesap açarak bize katıl!

Zaten hesabın varsa giriş yap

Ankara Evlilik Sitesi

Ankara Evlilik Sitesi

Ankara'da aşk başkadır. Ankara evlilik sitesi ElitAşk vasıtasıyla en beğendiğiniz üyelerle tanışma ve sohbet eder, dünya evine girmek için büyük fırsatlara kavuşursunuz.

Ankara ülkemizin başkentidir. Bütün bakanlıkların Cumhurbaşkanlığının Büyük Millet Meclisinin ve bir çok kurumun da yuvasıdır. Aslında devletin yuvasıdır demek daha doğru olur sanıyoruz. Hal böyle olunca nüfusun büyük bir bölümü  de devlet kurumlarında çalışan memurlarımız oluyor. Ankara, memur-kent diye bilinir işte bu nedenlerden. 

Memur hayatı terbiyeli düzenli, çekirdek aile kültürünün yaygın olduğu huzur dolu fakat maddi imkanları her daim sınırlı bir yaşam vaadeder. Toplumun çoğunluğu memur olunca da halk kültürüne olduğu gibi şekil verir bu özellikler. 
   

Ankara Evlilik Teklifi

Ankara Evlilik Teklifi
Ankara gibi düzenli ve rutin hayatın yaygın olduğu bir büyük şehirde, rutini bozan pek olayla karşılaşılmaz. Toplumsal olaylar gösteriler ya da sokak organizasyonları altı milyon insanın yaşadığı bir şehire göre daha seyrek görülür. Bu yüzden Ankarada evlilik teklifi yapanlar sokaktaki vatandaşların oldukça dikkatini çekerler. Erkeğin hayatının bu en önemli anında yaşadığı heyecan, tam da bu yüzden tüm gözlerin üstüne dikilmesi sonucu üç katına çıkar. Ankara evlilik teklifi yapmadan önce bizim tavsiyemiz bol bol hazırlık yapın. Ondan sonra provalara geçin. O büyük an geldiğinde de onlarca gözün önünde patlatın şovunuzu gitsin. Ne yaparsanız yapın tıpkı bir dünya kupası finali gibi şahsi tarihinize geçecek bu an. Mükemmel bir gol de atsanız, rakibinizin göğsüne Zinedine Zidane gibi kafa da atsanız hafızanızdan ömür boyu çıkmayacak bu an. Bu yüzden iyi değerlendirmeye çalışmayın, yalnızca anın tadını çıkarmaya bakın. Ne kadar rahat olursanız doğaçlama yaratıcılığınız sayesinde çok daha renkli geçireceğiniz bir anıya sahip olabileceksiniz.  

Ankarada Evlilik Teklifi Yapılacak Yerler

Ankarada yaşayanlar bilirler. Birçok güzel mekana tarihi yapıya parka bahçeye ve ormana sahiptir. Sevdiğiniz kadınla hayatınızı birleştirmeye karar verdiniz. O da bunun farkında. Artık final hamlesini yaparak dünya evine girmenin zamanının geldiğiniz düşünüyorsunuz. Nasıl evlilik teklifi yapacağınızı da planladınız. Peki nerde teklif edeceksiniz?

Size ankarada evlenme teklifi edilecek yerler nereler olabilir?
 

Ankara Kalesi

Ankaranın göz bebeği, ana sembollerinden bir tanesi, tarihini kültürel mirasını ve ruhunu taşıyan en önemli yapılardan biri olan bu kale hayatınızın en değerli anını harcamak için mükemmel bir fırsat olabilir. Tarihin bir çok farklı dönemine ait eserleri onları çevreleyen surları taşıdığı derin anlam ve eşsiz manzarası ile evlilik teklifi yapılacak mekanlar arasında başı çeker. Sevgilinize bu büyük sürprizi yapmadan mutlaka bir keşfe çıkın ve önceden teklifinizi organize edin. 
Niki Restaurant
Niki Restaurant
Tunalı Hilmi adındaki en gözde caddenin içinde Divan içinde bulunan bu güzel restaurant evlilik teklifinizi sunmanız ve son derece romantik bir akşam geçirmeniz için harika bir mekandır. Samimi sıcak lüks ve aşırıya kaçıp cep yakmayan fiyatlarıyla mükemmel bir tecrübe yaşamanız adına tüm şartları lehinize çeviriyor.

Kuğulu Park

Buyrun size Ankara sembollerinden biri daha. Ufacık çok da bakımlı olmayan, yabancı birinin gördüğünde hayal kırıklığına bile kapılabileceği görünümde olan bu park, Ankaralı olup da anı defterine imza atmadığı bir hemşerisi bırakmadığı için önemlidir. Hangi Ankaralı çocuğunu getirmemiş, hangi hemşeri çocuğuna kuğuları sevdirmemiş, izletmemiş, hangi memleketli bu parkta oturup hayallere dalmamış söylesenize. Ankaralılar için çok büyük bir anlam ifade eden bu parkın sizde bambaşka bir anlamı daha olsun istemez misiniz?
 
Marco Polo

Ankaranın en köklü otellerinin biri olan Hilton içinde bulunan bu mekan da harika bir alternatif olabilir siz ve değerli teklif planınız için. Soft ve güzel bir enstrümantal müzik mumlar saygılı be beyefendi garsonlar eşliğinde unutulmaz bir akşamı teklifinizle süslemek için bu mekanı da değerlendirebilirsiniz.
  


İlgili Yazılar


ElitAşk Sosyal Medya


ücretsiz tanışma sohbet arkadaşlık siteleri dul bayanlarCorrocA Bilişim Teknolojileri A.Ş.
Gizlilik . Sözleşme . Koşullar . İletişim . Hakkımızda . S.S.S. . Blog | @2015 - 2021 ElitAşk tüm hakları saklıdır.