Hesap Aç


Hemen bir hesap açarak bize katıl!

Zaten hesabın varsa giriş yap

Bitlis Arkadaşlık Sitesi

Bitlis Arkadaşlık Sitesi

Bitlis Arkadaşlık Sitesi ElitAşk ile evlilik ve tanışma için gerekli olan herşey elinizin altında olacak. 

Bitlis insanları şehrin genellikle yamaçlarına ve tepelerine evlerini hanelerini kurmuşlardır. Yöre halkı güç ulaşım şartlarını kendine dert etmez. Fakat bir turist ya da bir ziyaretçi şehre geldiğinde bu onun için gerçekten büyük bir problemdir. Çünkü yılın en az sekiz ayında Bitlis yolları karlarla kaplı olur. Aman vermeyen bu yollarda yolculuk yapmak büyük bir mücadele azmi gerektiriyor. İnsanlar arası ilişkiler bu durumdan tabi ki doğal olarak etkilense de genellikle birbirlerinin evlerine ziyaretlere giden halk arkadaşlık ilişkilerini bir şekilde sıcak tutmayı başarmaktadır.

Bitlis'te Beş Minare 
 

Bu efsaneden kısaca bahsetmek istiyoruz. 1993 savaşında Rus ve Ermeni askerleri Bitlise girerler. Şehrin her yerini yakıp talan ederler. Camileri yıkılmış minareler geriye kalan şehirde dikkati çeker. Halk bunlara "Boş minare" der. Dilden dile yayılan bu deyim beş minare ye döner ve artık bu şekilde anılır. Bir baba oğulun şehirdeki savaştan kaçarak savaş sonrası şehre döndüğünde bu manzarayı görmesi ve babanın bunu sindiremeyerek ağıtlar düzmesi de şarkıya ilham verir.  

Bitlis Arkadaşlık Siteleri

Bitlis diğer şehirlere nazaran daha gizemlidir. Büyük 93 savaşının izleri hala taşınmaktadır. Bitlis'in yaşadığı o zorlu günler bir çok ağıta şarkıya türküye ve amatör profesyonel filme dönüşmüştür. Bitliste bir araya gelen arkadaşlar arkadaşlıklarını bu maniler şiirler ve türkülerle pekiştirirler. Bitliste arkadaşlık çok daha değerlidir diğer şehirlerden.  

Bitlis Evlilik Sitesi

Bitlis'te bayan arkadaşlar ile tanışmak için girebileceğiniz sosyal ortamlar genellikle az sayıda. Bu gizemli şehrin sokaklarında dolaşarak tanımadığınız insanlara tanışma teklifinde bulunur ya da tanışmak için fırsat kollarsanız yanlış anlaşılabilirsiniz. Bunun yerine ElitAşk Bitlis arkadaşlık ve tanışma sitesi üyesi olun. Kimse sizi yanlış anlamaz amacınızı sorgulamaz bu doğal ihtiyacın gereği onlar da sizi bir arkadaşlık adayı olarak görür ve medeni şekilde sizlerle ilk sohbetleri gerçekleştirirler. Bunun için önce güven önemli. Onlarca site arasından sıyrılmamızın sırrı da bu. ElitAşk en güvenilir ve en gerçek profillere sahip sitedir. Tescillenmiş kalitemiz ile rahat ve konforlu bir şekilde kendinize yeni arkadaşlar edinebilir, Bitliste Evlilik yolunda sağlam adımlar atabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kendinize güvenmek.     İlgili Yazılar


ElitAşk Sosyal Medya


ücretsiz tanışma sohbet arkadaşlık siteleri dul bayanlarCorrocA Bilişim Teknolojileri A.Ş.
Gizlilik . Sözleşme . Koşullar . İletişim . Hakkımızda . S.S.S. . Blog | @2015 - 2021 ElitAşk tüm hakları saklıdır.