Hesap Aç


Hemen bir hesap açarak bize katıl!

Zaten hesabın varsa giriş yap

En İyi Arkadaşlık Siteleri 2020

En İyi Arkadaşlık Siteleri 2020

Türkiye'nin en iyi arkadaşlık siteleri ile karşınızdayız. Listemiz diğer listelere göre daha kısa ama daha net olacak. Neden derseniz, Türkiye'deki tanışma platformu çöplüğü arasında güvenilirliği ile öne çıkabilen malesef çok az yerli tanışma ya da evlilik sitesi bulunuyor. Hadi başlayalım..

10. Lavinsta Arkadaşlık Sitesi

10. Lavinsta Arkadaşlık Sitesi
Türkiye'nin yeni ve en renkli tanışma platformlarından biri olan Lavinsta Arkadaşlık Sitesi, kullanışlılığı dinamizmi ve gerçek profilleri ile kısa sürede kullanıcıların gönlünü fethetmeyi başardı. Güvenilir profillerden oluşan üye portföyü dilediğiniz şehirden kalbinize hitap eden üyelerle tanışmanıza olanak veriyor. Sosyal paylaşım siteleri gibi bir anasayfası var. Dilediğiniz gibi paylaşım yapıyor ve yorum alıyorsunuz. Hem eğlenceli, h3m de klişe tanışma platformlarından kendini sıyırmayı başarmış. Listemizin 10 numarasına yerleşmeyi haketti:)

9. Müjjde Arkadaşlık Sitesi

9. Müjjde Arkadaşlık Sitesi
Bir diğer yeni Arkadaşlık sitelerinden olan Müjjde Arkadaşlık Sitesi, paylaşım odaklı olması ile öne çıkıyor. Resimli ya da resimsiz yaptığınız paylaşımlarla etkileşimde bulunabildiğiniz Müjjde'de detaylı arama yapabilir beğenme oyunu oynayabilir dilediğiniz üyeyle de gerçek zamanlı sohbet edebilirsiniz. Gerçekten kaliteli ve yeni nesil bir arkadaşlık platformu. Denemenizde fayda var..

8. Youlike.com Arkadaşlık Sitesi

Youlike arkadaşlık sitesi farklı sitelerden biri. Dilediğiniz ilgi alanınıza göre size kişiselleştirilmiş içerikler sunmasıyla ünlü. Gayet geniş bir arkadaş çevresi edinebilecek olmanızın yanında, arkadaş sayınızı arttırmak yerine hoşça vakit geçirmek amaçlı da kullanabilmektesiniz. İstediğiniz ilgi alanlarını siz belirliyorsunuz, youlike gerisini kendi hallediyor. Türk ziyaretçiler yanında yurtdışından da bir çok arkadaşla tanışabilirsiniz. 
7. Yonja.com Arkadaşlık Sitesi

Türkiye'de zamanının en büyük ve en prestijli sitelerinden biri yonja'yı listeye almamak kabalık olur. İtiraf etmek gerekirse eski günlerini aratıyor demek abarmış olmaktan sayılmaz. Gözden düştükten sonra, sıkı ve sağlam bir geri dönüşle sektöre iddalı bir giriş yapmasına rağmen tutunmaya çalışması ile ilerde bizi neler bekliyor tahmin edemediğimiz ilgi odağımız ilk göz ağrılarımızdan olan Yonja'ya bol şanslar diliyoruz. 

6. Gayet.net Arkadaşlık Sitesi

6. Sırada ise yine köklü bir altyapıya ve genişçe bir kullanıcı portföyüne sahip sitelerimizden biri olan Gayet.net var. Yolculuğa yakınındakilerle tanış kaynaş sloganıyla başlayan gayet.net 3milyonu aşan bir üye sayısına sahip. Bir çok ilden birbirinden farklı insanlarla tanışarak aradığınız kişiyi istediğiniz özellikleriyle birlikte hayatınıza sokma ihtimaliniz bu siteyle bir hayli artıyor. Özellikle İstanbul'da arkadaş arıyorsanız mutlaka göz atmanız tavsiye edilir. 


5. Pembepanjur.com Arkadaşlık Sitesi

Kısa sürede büyük yol kateden Pembe Panjur arkadaşlık sitesi, evlilik vurgusu ve ciddiyet iddasıyla sektörü kalbinden vuran sitelerden. Büyük bir reklam kampanyası ve dikkat çeken gerçek profillerle ğyelerin kalbini kısa sğrede kazanmış durumda. Her şehirden bolca üyesi var ve profil detaylarına önem veriyor. Aradığınız kişiyle tanışmadan onun hakkında en çok bilgiyi bu siteden öğrenebileceksiniz. Pembe Panjur daha çok ciddi bir ilişki arayışında olan kişilere hitap ediyor. Biraz yaramazlık derdindeyseniz dikkatli olun derim..


4. E-Çift Arkadaşlık Sitesi

E-çift diğer sitelerin biraz daha önünde bir kişilik analiz sistemine sahip. Uzman psikologların hazırladığı kişilik analiz testiyle üyelerin karakterlerini daha net belirleyerek detaylı arama kriterlerinize göre karşınıza listeliyor. Bu sayede Türkiye'nin ve Avrupa'nın heryerinden anlaşabileceğiniz bir çok insanla tanışıyorsunuz. Otomatik ödeme sistemi dışında bir çok özelliği ile fark yaratıyor. 3. Badoo Arkadaşlık Sitesi

Uluslararası alanda çok büyük ölçekte bir müşteri kitlesine sahip olan Badoo, tanışma sitesi anlayışını yerle bir ediyor. Video görüşme, sesle arama, yakınındakileri görüntüleme, çoklu sphbet odaları ne ararsanız var. Peki neden üçüncü sırada? Dünya çapında yaygın olması nedeniyle ülkemizden birileriyle sürekli karşılaşamıyorsunuz. Türkiye'ye özel olsaydı bir numaraya oturması kaçınılmazdı.2. Siberalem Arkadaşlık Sitesi

14 yıllık tecrübe, Türkiye'ye ünternetten tanışma anlayışını getiren, kültüre yerleştiren ve geliştiren, internetten evlenme tabusunu kırmayı ilk başaran site, Siberalem. Diğer uygulamalar gibi üstüne koyamasa da ilk olması özel olmasını sağlıyor. En bilinen Türk arkadaşlık sitesidir bu yüzden. Gelişime devam ettikçe, birçok yuvanın kurulmasına vesile olmaya da devam edecektir. 
1. ElitAşk Arkadaşlık Sitesi


Vee geldik birinci sıraya. Tabi ki birinci sırayı Türkiye'nin en farklı ve en kaliteli Elit Arkadaşlık Sitesi olan ElitAşk alıyor!

Neden mi? ElitAşkın farkı, hiçbir sitede olamayacak kadwr gerçek profillere sahip olması. Karşınıza her türden insan denk gelebilir. Evet. İyi niyrtli, art niyetli kaba, kibar sayamayacağınız kadar.. Fakat karşınızda kanlı canlı bir insanın durduğundan adınız kadar emin olabileceğiniz başka bir site daha yok. Diğer köklü arkadaşlık sitelerinde daha fazla profil olabilir. Fakat ElitAşkta, yalnızca gerçek üyelerden başka birşeye rastlamıyorsunuz. Akıcı ve renkli anasayfası paylaşımları, detsylı arama, eğlenceli sponsor ve kredi sistemi, biraz emekle ücretsiz kullanabilme ve daha başka onlarca özellik sizi bekliyor. 

İlgili Yazılar


ElitAşk Sosyal Medya


ücretsiz tanışma sohbet arkadaşlık siteleri dul bayanlarCorrocA Bilişim Teknolojileri A.Ş.
Gizlilik . Sözleşme . Koşullar . İletişim . Hakkımızda . S.S.S. . Blog | @2015 - 2021 ElitAşk tüm hakları saklıdır.