Hesap Aç

İlk Merhabanız Nasıl Olmalı?

İlk Merhabanız Nasıl Olmalı?

Üyelik bilgilerimizi girdik. Profilimizi özenle girerek tamamladık. Sonra detaylı arama ile ilgilendiğimiz cinsiyeti kriterlerine göre aramaya başladık. Beğendiğimiz biri karşımızda belirdi. Sıra geldi ilk  merhabaya. İlk merhaba çok önemlidir. Karşılıklı iletişimin anahtarıdır. Çünkü konuşmaya başladığında ya bu merhabayla yola çıkarsın ya da daha hiçbir yol katetmeden her şey sona erer. Eğer samimi olduğunu karşı tarafa hissettirip onu etkileyebilirsen, oyuna golle başlarsın. ama hepsinden önce bu kişiyi nelere göre araman gerektiğine bir göz atalım. 

Arama Kriterlerine göre ilk merhaba

Ciddi ve profesyonel bir siteye geldiğinizi anlamanın yolu, detaylı arama kriterlerinin çokluğudur. Arama bölümüne girdiğinizde karşınıza bir sürü üye çıkınca hemen de galeyana gelmemelisiniz. Bolluk bereket, bereketse mutluluktur dememelisiniz. Karşınıza çıkan üyelerin hepsinin size uygun olmadığını tahmin edersiniz. Sitenin kriterleri ne kadar çoksa, belirlediğiniz kriterlere uygun üyeleri bulmanız o derece kolaylaşacaktır. Bunu sakın aklınızdan çıkarmayın. Evliliğin anahtarı uygun karakterdir.

Bu özellik sizin için özel olarak tasarlandı. Öncelikle siteyi nasıl kullanarak daha verimli vakit harcayabileceğinizi sitede üyelik açmadan kısa bir sörf yaparak daha iyi anlarsınız. Arkadaşlık sitesinde arkadaşlarını nereden nasıl arayacağını hiçkimseye görünmeden çok zevkli bir şekilde buradan yapabileceksin.
Detaylı arama sayfasında en güzel özellik olan kelime ile arama, üyelerin kendi haklarında yazdıkları yazılar arasında belirlediğin kelimelerin aramasını yapar. Bu sayede hangi hobilerin var hangi kitapları okursun hangi filmleri seyredersin bunları arattığında karşına çıkan üyelerle tanışman kaçınılmaz olacak. Çok heyecanlı değil mi!!  Aşk burada!..




Hala mı yalnızsınız?

Yüzbinlerce kaliteli bekâr gerçek ilişki arama konusunda arkadaşlık sitesi ElitAşk’a güveniyor. Bilimsel araştırmalardan yola çıkarak tasarlanan akıllı detaylı arama ile üyelerimize, karakterleri birbirine en yakın ve uzun süreli, mutlu bir ilişki yaşama ihtimalleri son derece yüksek üyeleri öneririz. Akıllı detaylı arama algoritması sayesinde son derece yüksek seviyede başarı sağlamaktayız.

ElitAşk arkadaşlık sitesine ücretsiz üyelik açarak hizmetlerini tanıtma ve site imkanlarından faydalandırma politikası güder.

E-posta adresiniz ve istediğiniz bir şifreyle ücretsiz hesap açtıktan sonra kısaca profilinizi oluşturmanız yeterlidir. Profilinizdeki aykırı soruları cevapladığınız an verdiğiniz cevaplara en yakın, karakterinize en uyumlu ve hemen tanışabileceğiniz üye önerileri anasayfanızda görünmeye başlayacaktır. En iyi arkadaşlık sitesi ElitAşk sizlere en uygun sevgili adayları bulmanız konusunda kolaylık sağlar.


İlgili Yazılar

Önceki Yazı



ElitAşk Sosyal Medya


ücretsiz tanışma sohbet arkadaşlık siteleri dul bayanlar



Gizlilik . Sözleşme . Koşullar . İletişim . Hakkımızda . S.S.S. | @2017 - 2019 ElitAşk tüm hakları saklıdır.