Hesap Aç

Kadınları Etkileme Sanatı

Kadınları Etkileme Sanatı

Günlük hayatımızın bu kargaşa dolu, yoğun, rutin ve koşturmacalı keşmekeşinde hepimiz mutlu, keyifli ve hatta heyecan yüklü anlar ve insanlarla ruhumuzu dinlendirmek, kendimize göre bir alan yaratmak isteriz. Arkadaş bulmak için çabalarız.  Merhaba demek isteriz. Yalnızlığımızı gidermek için ise karşı cinse her daim ihtiyaç duyarız ki tabiatımız bunu gerektirir. Fakat karşı cins ile iletişim kurmak arkadaşlık yaşamak için önce onu etkilememiz gerektiği fenomeni, bazılarımız için işi içinden çıkılmaz bir hale sokuyor. 

Peki kadınları etkilemek için ne yapmalı?

Kadınları etkilemek zor olduğu halde bir o kadar da basittir. Püf noktalarına odaklanmak ve onların iç dünyasını derinlemesine analiz etmek tüm denkleme basit bir çözüm getirir. Tek bir sorunun cevabını bilmek ilişki kilidinin anahtarını ayağınızın önüne koyuverir bir anda.

Peki nedir bu soru?

Kadınlar nelerden hoşlanır? Değil.. o sorunun doğrusu şu. Kadınlar ne şekilde hoşlanır? Kadınlar gördüklerinden değil daha çok duyduklarından etkilenirler. Görme duyusu onların cazibe merkezi değil silahıdır. Erkekleri etkilemek için bu silahı kullanırlar. 

Duyularına nasıl hitap etmeli?

Onlara istesiklerini konuşarak vermelisiniz. Önce size güvenmelerini sağlamalısınız. Yalan söylemeden, aşırıya kaçmadan, samimi ama seviyeli bir sohbetle başlangıcı saygın ve etkileyici şekilde yapmalısınız. 
Tüm açıklarınızı ortaya dökmeyin!
Gizemli olmayı kolay yem olmamayı ve kafalarında soru işareti bırakmayı öğrenmelisiniz. Kadınlar kolay çözdükleri erkeklerden sıkılırlar. 

Sizi değiştirebilecekleri düşüncesini kafalarından silin. 

Kadınlar sizi değiştirmek için ellerinden geleni yapar, başarabilirse sizden sıkılır, başaramazsa sizden şikayet ederler. Şikayet edilmek doğru yolda olduğunuzun göstergesidir. Kendinize güvenin. Maskara olmayın. 

Ruhlarına dokunun. 

Kadınlar ruhlarının okşanmasını ister. Değer verilmeyi ve akılda kalmayı. Aklınızda olduğunu ona zaman zaman hissettirin. Ona değer verdiğinizi bilmesin ama hissetsin. Arada ufak bir fark var. 

Hayatınızın aşkını yanlış hamlelerle kaybetmemek için bloğumuzu takip edin, tavsiyelerimizi dinleyin. Görüşmek üzere..
Klasik arkadaşlık ve tanışma siteleri, bekar bayanlar, erkekleri daima aynı zorluklarla karşı karşıya bırakmıştır. Hiç tanımadığınız bir insanla telefonda konuşmak veya bir yerde buluşmak insanda bir çok zaman stres yaratır. ElitAşk, arkadaş arayan bireyleri bu sıkıntıdan kurtarır. Çünkü arkadaşlık kurmak amacıyla hesap açan üyelerle iletişim kurmaya gerek duymadan, size önerilen ya da detaylı arama sonuçlarınızda karşılaştığınız bir üye hakkında, üyenin profiline girdiğiniz an ilk dakikadan itibaren belli bir hisse sahip olursunuz. Klasik soruların aksine bireyin karakterini göz önüne serecek olan aykırı sorularımızın cevapları, siz daha üye ile sohbet etmeden onun hakkında iyi bir kanıya varmanız konusunda, size yeterince yardım eder. Ayrıca sohbet siteleri ElitAşk’taki ücretsiz mesajlaşma özelliği sayesinde tanışma süreci çok daha kontrollü bir şekilde gelişir. Telefon uygulamaları kadar kolay kullanılan ücretsiz mesajlaşma sistemi sayesinde hızlı ve ilgi çekici sohbet ve chat yapmaya dalabileceksiniz. Başka platformlara gerek duymadan Elitaşkta dilediğiniz kadar sohbet edin.


İlgili Yazılar


ElitAşk Sosyal Medya


ücretsiz tanışma sohbet arkadaşlık siteleri dul bayanlarGizlilik . Sözleşme . Koşullar . İletişim . Hakkımızda . S.S.S. | @2017 - 2019 ElitAşk tüm hakları saklıdır.