Hesap Aç


Hemen bir hesap açarak bize katıl!

Zaten hesabın varsa giriş yap

Kahve Falı Nasıl Bakılır?

Kahve Falı Nasıl Bakılır?

Kahve falı nasıl bakılır, falda çıkan harfler ne anlama gelir, yollar neye yorulur, hayvan şekillerinin anlamları nelerdir? Hepsine bir bir göz atalım.

Kahve falı nasıl bakılır, falda çıkan harfler ne anlama gelir, yollar neye yorulur, hayvan şekillerinin anlamları nelerdir? Hepsine bir bir göz atalım.
A harfi falınızda göründüyse alınganlığa sebeptir. B görüyorsanız iktidara işaret eder. D harfi zarar göreceğiniz anlamına, E harfi pişmanlık belirtisi olarak değerlendirilirken G harfi ise dua almanızın işlerinizin yoluna girmesi için faydalı olacağı anlamında düşünülür. C harfi ufukta yol göründüğüne, Ç harfi ayrılığa, P harfi yalan ile ilgili sorun yaşandığına, N harfi kısa süre içinde bir gerginlik yaşanacağına, nadir olumluluklardan biri olan  S birileriyle tanışılacağına dalalettir. V harfi ise mutsuz olunacağına işaret eder. 

Harflerin fincandaki konumu ve yönü anlamına olumluluk katar. 

Kahve Falında Yollar Ne Anlama Gelir?

Harflerin fincandaki konumu ve yönü anlamına olumluluk katar. <div><br></div><div>Kahve Falında Yollar Ne Anlama Gelir?</div>
Kahve falında yol görmek genellikle bir başarıya zafere işaret eder. Yol ne kadar karışık ve dolambaçlıysa başarı o derece çetrefilli ve zahmetli bir sürecin sonunda geliyor anlamına yorulur. Yol kalınsa yavaş dengeli ve macerasız, darsa can sıkıcı zahmetli ama çabuk aşılacağı anlamındadır. 

Yolların sayısı ve çevrelerindeki semboller anlamlarını değiştirebilir. Yol sayısı arttıkça başarı seviyesi yükselir. Yedi yol varsa evlilik demektir. Yol ucunda kuş varsa tersine bir haber alınacağı anlamına gelir. 

Kahve Dalında Hayvanlar, Hayvan Sembolleri

Kahve Dalında Hayvanlar, Hayvan Sembolleri
Falda yunus görmek iyiye işarettir. At görmek asaleti simgeler. Kuş haberi simgelerken, balık finansal açıdan güzel haberlere vesiledir. Maymun iki yüzlülüğü temsil eder. Yırtıcı bir hayvan türü kötülük ve hırs, uğur böceği ise doğal olarak şansı ve uğuru simgeler. 

Kelebek görmek önemli olmayan ufsk bir sevinç yaşanacağı anlamındadır. Köpek yaşanılan zor durumdan kurtulanacağını anlatır. 

Arı, uzun bir çalışma dönemine ve yoğunluğa girileceğini müjdelerken, fare görmek güvenilen birinden zarar görüleceği anlamına gelir.
Kahve Falında Sayılar ve Anlamları
Kahve Falında Sayılar ve Anlamları
Kahve falında rakam görmek hayırlıdır. Borçların kapanacağına ve mutlu günlerin yakın olduğunu anlatır. 

Sayılar genellikle zaman göstergesidir. Bazen. de etkileneceğiniz kişi sayısını gösterirler. 

Sıfır, beklentinin boş çıkacağına anlamına gelirken; 1 sevgiye, 2 uğursuzluk ve hastalığa, 3 başarıya, 4 şansa, 5 dedikoduya, 6 dostluk ve evliliğe, 7 aile saadetine, 8 tartışmaya, 9 yeni insanlarla tanışmaya işaret eder. İlgili YazılarElitAşk Sosyal Medya


ücretsiz tanışma sohbet arkadaşlık siteleri dul bayanlarCorrocA Bilişim Teknolojileri A.Ş.
Gizlilik . Sözleşme . Koşullar . İletişim . Hakkımızda . S.S.S. . Blog | @2015 - 2021 ElitAşk tüm hakları saklıdır.