Hesap Aç


Hemen bir hesap açarak bize katıl!

Zaten hesabın varsa giriş yap

Kaliteli Sohbet Siteleri

Kaliteli Sohbet Siteleri

Türkiye'de yalnız yaşayan insanlar artık çoğunlukla internette sosyalleşerek arkadaş edinme eğiliminde. Arkadaşlarını sosyal paylaşım ve chat flört sitelerinden edinerek yalnızlığını gidermek artık çağımızın kğltürü içinde önemli bir yer edinmiş durumda. Peki her türlü tanışma  sohbet ya da flmrt sitesi güvenilir mi? Ne dersiniz kaliteli sohbet siteleri için nelere dikkat etmeliyiz bir göz atalım mı? 

Kaliteli sohbet siteleri nelerdir?

Bir tanışma sitesinin sahip olması gereken en önemli özellik öncelikle kişisel bilgileri ne seviyede güvende tuttuğudur. Siteye kaydolursunuz, e postanızı kaydedersiniz, yaşadığınız yeri doğum gününüzü nelerden hoşlandığınızı belki de sık kullandığınız şifrenizi ve fotoğraflarınızı. Tüm bu bilgilerin başkaları tarafından çalınması başınıza gelebilecek en kötü şeylerden biri olsa gerek öyle değil mi? O halde hesap açtığınız sitenin güvenli olup olmadığını anlamak zorunfasınız. 

-Peki bir sitenin güvenli olup olmadığını nasıl anlarsınız?
 
Öncelikle internet sitesinin adres çubuğundaki url'sine bakın. "Https" ile başlıyorsa bir puanı kazandı demektir. Bu Ssl sertifikasına sahip bir sitr olduğu anlamına gelir ve veri güvenliğini bir seviyeye kadar sağlamakta olduğunu işaret eder. 

Nasıl ödeme aldığına bakın

Eğer hesap açtığınız site ücret talep ediyorsa diğer platformlardan daha profesyoneldir. Fakat ödeme yönteminin ne olduğuna dikkat etmelisiniz. Eğer ki eft -havale sistemiyle ücret talep ediyorsa derhal koşarak uzaklaşın. Profesyonel hiçbir site ya da uygulama sizden eft yapmsnızı istemez. Kredi kartı ya da Google /Apple uygulama içi ödeme yöntemlerini kullanan bir siteyse bu platformların denetiminde olduğu anlamına gelir. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz. 

Arama detaylandırma 

Hesap açtığınız arkadaşlık tanışma sitesi arama bölümünde ne kadsr detayla arama yapmanıza olanak veriyorsa o kadar grlişmiş bir platformdur. Kimi sitelerde 5 kriterden fazlasını seçemezsiniz. Bu tür tanışma siteleri size bir arpa boyu bile yol aldıramazlar. Detaylı arama kriteri en az 30 olmalıdır. Bu sayede istediğiniz kriterde üyeyi ekranınıza getirebilirsiniz. 

Evlenmek için arkadaşlık için sohbet için ne olursa olsun kapımız ardına kadar açık. En kaliteli arkadaşlık ve tanışma sitesi ElitAşk kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeden emrinizde çalışmaya devsm edecek. Kalite istiyorsanız bir profil oluşturun ve olacakları seyredin. 


İlgili Yazılar
ElitAşk Sosyal Medya


ücretsiz tanışma sohbet arkadaşlık siteleri dul bayanlarCorrocA Bilişim Teknolojileri A.Ş.
Gizlilik . Sözleşme . Koşullar . İletişim . Hakkımızda . S.S.S. . Blog | @2015 - 2021 ElitAşk tüm hakları saklıdır.