Hesap Aç


Hemen bir hesap açarak bize katıl!

Zaten hesabın varsa giriş yap

Kırşehir Arkadaşlık Sitesi

Kırşehir Arkadaşlık Sitesi

 

Kırşehir iç anadolu kokan nice ozanların ve şairlerin türkülerine söz sazlarına nota olan bozkırın tezenesi Neşet ERTAŞ'ımızın memleketidir. İnsaları sıcacık saf tertemiz anadolu insanlarıdır. Kırsal yaşamın şehir yaşamı kadar etkili olduğu bu kentte tarım ve hayvancılık temel gelir kaynağını oluşturur. 

    

Kırşehir Arkadaşlık Siteleri

Kırşehir insanları dışarı çıkmayı sever. Evde oyalanmak hoşlarına gitmez, haz etmezler. Dışarıda vakitlerini geçirdikleri bir çok sosyal alan bulunur. Aşık paşa tabiat parkında gezintiler yapılır, Kent parkta akşam gezintisi ve spor yürüyüşleri yapılır, müzeler gezilerek tarihin nefesi hissedilir, Lale camiinde ibadet edilir, Güzler piknik alanında da en güzel sohbet ve arkadaşlıkların yaşandığı çaylı kahvaltılı toplanmalar piknikler yapılır oyunlar oynanır. Yaşamın ta kendisidir Kırşehir. Huzurun başkenti dostlukların yaş kentidir. Burada kurulan arkadaşlıkların ömrü uzun olur. Evlilikler ise bir ömür.   

Kırşehir Evlilik Sitesi

Evlilik dedik de hayatınıza alacağınız insan hakkında kendinize yalnızca şu soruyu sorun. Ben bu insanla ömür boyu konuşabilir miyim? Eğer cevap evet değilse, bu işe kalkışmayın. Evet evlilik hayatı konuşarak paylaşmaktır aslında. Karşınızdakinin görünümünden çok karakteri önemlidir. 

Türkiyenin en elit arkadaşlık ve evlilik sitesi ElitAşk'ta karakter analizlerine çok önem veriyoruz. Profilini oluşturan üyeler hakkında ilk oluşturduğunuz intibağ genellikle onları tanıyınca da değişmiyor. Bu bizi tüm sitelerden ayıran en temel ve en önemli özellik. Çünkü hayatınızı önemsiyoruz. Başarılı her evlilik bizim için yeni bir zaferdir. 
  İlgili Yazılar


ElitAşk Sosyal Medya


ücretsiz tanışma sohbet arkadaşlık siteleri dul bayanlarCorrocA Bilişim Teknolojileri A.Ş.
Gizlilik . Sözleşme . Koşullar . İletişim . Hakkımızda . S.S.S. . Blog | @2015 - 2021 ElitAşk tüm hakları saklıdır.