Hesap Aç

Konya Arkadaşlık Sitesi

Konya Arkadaşlık Sitesi

Konya arkadaşlık evlilik ve sohbet arayan insanlar için son derece uygun bir şehir. Neden mi? Konya'nın insanları son derece güvenilir içten ve samimidir. Bu tarihi şehrin coğrafyası paylaşmayı sevgiyi ve iltiması öğretmiştir insanına. Yalanı sevmez, merhameti ve sevgi dolu kalbiyle kucaklar dostunu. Konya'da arkadaş bulma konusunda sıkıntı yaşamazsınız. Tertemiz şehrin sokaklarında bir yürüyüşe çıkın ve içinizden gelen bir çay bahçesine ya da kafeye oturup insanları izleyin. Aldığınız elektrik ne demek istediğimizi size daha iyi anlatacak.

Konya'da Gezilecek Yerler

Konya denince akla yüz ölçümünün büyüklüğü, Ünlü İslam Alimi Mevlana Celaleddin Rumi ve ünlü ve birbirinden lezzetli mutfağı gelse de Konya'da gezilmeye değer oldukça ilginç yerler bulunmakta.

Görülmesi gezilmesi gereken yerler arasında pek çok tarihi, mimari ve doğa aşıklarına hitap eden yerler var.

Mevlana Müzesi ve Türbesi

Mevlana Müzesi ve Türbesi
Mevlana Celaleddin Rumi'nin kabrinin de içinde bulunduğu orta çaplı bir müze, sizi tarihin tozlu yaprakları arasında ufak bir gezinti vaadi veriyor. Mevlana ile bir gönül bağınız varsa çok etki bırakacağından emin olabilirsiniz.

Şehir merkezinden taksi ya da tramvayla veya özel aracınızla tabelaları takip ederek kolayca bulabileceğiniz bir yer burası.

Sille Köyü

Sille Köyü
Kıymeti geç anlaşılmış da olsa artık seyahat rehberlerinde Konya'yı aradığınızda karşınıza oldukça sık çıkması muhtemel bir köy karşınızdaki. 

Sille köyünün tarihi Büyük Selçuklu Devletinden de eskilere dayanıyor. İçinde 1500 yıllık bir kilise dahil onlarca tarihi yapı bulunuyor. Ayrıca ilk zaman müzesi de yine bu köyde.

Şahsi aracınızla harita kullanarak bu köye ulaşmalı ve bir gün konaklamalısınız.
Alaaddin Tepesi
Alaaddin Tepesi
Rivayetlere göre sultan Alaaddin tarafından halkından vergi değil de onun yeeine toprak toplanmış ve bu tepe bu şekilde yükselmiştir. Tepe üzerinde bir çok çay bahçesi park ve Keykubat Camii bulunur ve şehrin merkezindedir. Ayrıcs dünyanın en büyük döner kavşağı şeklinde de bilinmektedir. 

Kilistra Antik kenti, beyşehir gölü, Yerköprü mağarası ve Çatalhöyük de gezilmesi görülmesi gereken yerlerdendir. ElitAşk'tan tanıştığınız arkadaşınızla Konya'da güzel bir gün geçirmek için tavsiyelerimizi kulağınıza küpe etmeyi unutmayın. 
 
Güvenilir ve gizliliğe önem veren ElitAşk, hayatınızın aşkını bulmanıza olanak sağlıyor.

Hangi ElitAşk üyesi fotoğraflarınızı görebileceğine sadece siz karar verirsiniz. Aynı şekilde adınızı veya e-posta adresinizi kiminle paylaşmak istediğiniz size kalmıştır. Özel bilgilerinizi veya fotoğraflarınızı başka bir üyeyle paylaşmak istemediğiniz sürece anonim olarak ücretsiz arkadaşlık sitesi ElitAşk’ın kendi e-posta sistemi üzerinden konuşma ve yakından tanışma şansına sahipsiniz.ücretsiz tanışma siteleri arasında en kaliteli hizmeti ücretsiz sunan ElitAşk sayesinde seviyeli arkadaşlık ve seviyeli ilişki kurmak artık daha kolay! Son derece güvenilir ve gizlilik politikası sağlam sistemimiz sayesinde, "internetten tanışmak mı? asla.." tabularının ne denli gereksiz olduğuna tanık olacaksınız.


İlgili Yazılar


ElitAşk Sosyal Medya


ücretsiz tanışma sohbet arkadaşlık siteleri dul bayanlarGizlilik . Sözleşme . Koşullar . İletişim . Hakkımızda . S.S.S. | @2017 - 2019 ElitAşk tüm hakları saklıdır.