Hesap Aç


Hemen bir hesap açarak bize katıl!

Zaten hesabın varsa giriş yap

Nevşehir Arkadaşlık Sitesi

Nevşehir Arkadaşlık Sitesi

Nevşehir Arkadaşlık sitesi ElitAşk ile bütün hayalleriniz egerçek olacak tanışma ve evlilik yolunuz parıldayacak!

Nevşehir İç Anadolu bölgemizin şirin sıcak gelişmiş ve tarihi kültürel açılardan da en zengin şehirlerinden biri olmasıyla anadolu turizminde önemli bir rol alan merkez şehirlerimizden biridir. Nevşehir Türk ve islam tarihinin önemli düşünürlerinden biri olan Hacı Bektaş-ı Veli’nin 
Yaşadığı ve tarihimize ışık tuttuğu şehirdir.  

Eskiden ismi Nyssa idi. Damat İbrahim Paşa şehrin adını Farsça’da yeni anlamına gelen nev ile şehir sözlerini birleştirerek NevŞehir olarak değiştirmiştir..
   

Nevşehir Arkadaşlık Siteleri

Nevşehir yakınlarında bulunan Kaymaklı yeraltı şehri inanılmaz yapısıyla görenleri hayretlere düşürür. Bu yeraltı şehrine şehir denmesi pek de haksız değildir. Çünkü yerin altına doğru yedi kat inşa edilen bu mağaralar topluluğunda bine yakın insan yaşamaktaydı. İçeri oksijenin rahatça taşınabilmesi için o dönemin çok ilersinde mühendislik bilgileri kullanılabilmiştir. Yedinci katta bile burada yaşayan insanlar rahatça nefes alabiliyor ve arkadaşlık ilişkilerini geliştirmek adına birbirleriyle sohbet ediyorlardı.  

Bununla sınırlı kalmayan onlarca tarihi mekan yapı ve anıtı ile tam bir turizm cazibe merkezi olan bu şehir ülkemizin turizm başkentlerinden de biridir. 
  

Nevşehir Evlilik Sitesi

Nevşehir Arkadaş Arıyorum diyenlerden misiniz? Nevşehir Arkadaş Arayan Bayanlar, Nevşehir Arkadaş Arayan Erkekler, hepiniz için yerimiz var. Gelin misafirimiz olun. Nevşehir Erkek Arkadaş Arayan bayanlar içindeyseniz internete  ElitAşk yazarak uygulamamıza ulaşabilir indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. İlgili Yazılar


ElitAşk Sosyal Medya


ücretsiz tanışma sohbet arkadaşlık siteleri dul bayanlarCorrocA Bilişim Teknolojileri A.Ş.
Gizlilik . Sözleşme . Koşullar . İletişim . Hakkımızda . S.S.S. . Blog | @2015 - 2021 ElitAşk tüm hakları saklıdır.