Hesap Aç

Şanlıurfa Arkadaşlık Sitesi

Şanlıurfa Arkadaşlık Sitesi

Şanlıurfa, eski ve halk arasındaki kısa adıyla Urfa, Türkiye'nin tarihi ve görülmesi gereken yerlerinden. iridir. Bir kültür mozaiğine sahip olan bu ilimiz en kalabalık dokuzuncu şehirdir. Ortalama iki milyona yakın bir nüfusa sahiptir. Doğuda Mardin, batıda Gaziantep, kuzeyde Adıyaman, kuzeydoğuda Diyarbakır illeri ve güneyde Suriye ile sınırı bulunmaktadır. 

1800 lü yıllardan beri buraya gç eden bedeviler örflerini adetlerini önemli ölçüde korumuşlar ve bugün de aynı kültür mirasıyla yaşamaktadırlar. 

Çoğu zaman arabada giderken etrafınız göz alabildiğine çöl oluyor. Hava öyle kuru ki Ekim ayında bile birkaç saatte gölgede bile dudaklarınız kuruyup çatlıyor. Mimarisi de çölün imkanlarına göre şekillendiğinden klasik yerleşimlerin çehresinden çok farklı. Harran’da yetişkinler tek tük Türkçe biliyor, çocuklarsa ilk okulda hocalarından Türkçe öğreniyorlar. Erkekler şalvar, kadınlar rengarenk yanar döner entariler uzun entariler giymeyi tercih ediyor. 

Şanlıurfa Arkadaşlık Siteleri

Şanlıurfa Arkadaşlık Siteleri
Şanlıurfa'da tanışıp birlikte şehri keşfetmek istiyorsanız gezip ziyaret edebileceğiniz birçok yer var. Şanlıurfa, tanışmak ve arkadaş bulmak için çok özel bir şehir. 

Şanlıurfa Tanışma Sitesi

Şanlıurfa peygamberler şehri oluşu, medeniyetlere ev sahipliği yapmış olması ve lezzetli mutfağı ile ülkemizde gezilip görülmesi gereken en önemli yerlerden birisi. Bizce bu gezide kesinlikle gidilip görülmesi gereken yerler için en az dört gününüzü ayırmalısınız. 

Şanlıurfa Tanışma siteleri

Hz. İbrahim'in Nemrut tarafından ateşe atılmasıyla ateşin suya, odunların da balığa dönüşmesi hikayesinin ev sahibi Balıklı Göl aynen de bu şehirde bulunmakta. Bu göldeki balıklar kutsal sayılır ve yenmez avlanmaz kirletilmez. ElitAşk'tan tanıştığınız arkadaşınızla gitmeniz gereken ilk yer kesinlikle Balıklı Göl'dür.  

Burdan başka gmrmeyi isteyebileceğiniz onca yer arasında Halil-ür Rahman Camii, Göbekli Tepe, Gümrük Hanı, Urfa Kalesi, Harran Ovası gibi bir çok ilginç ve tarihi yer sizleri bekliyor. 
Şanlıurfa Evlilik Sitesi
Şanlıurfa'nın samimi insanları arasından edineceğiniz arkadaşınızla iyi ve güvenilir bir ilişki kurabilirsiniz. Hayallerinizin ötesinde bir ilişki yaşarsanız neden bunu evliliğe kadar götürmeyesiniz ki?

Şanlıurfa evlilik siteleri
 

ElitAşk tanışma ve evlilik sitesi yuvanızı kurmanız için istediğiniz eş adaylarını sizin için parmaklarınızın ucuna getiriyor. Artık internetten tanışmak, konuşmak, sevgili olmak ve hatta evlenmek çok kolay!
Güvenilir ve gizliliğe önem veren ElitAşk, hayatınızın aşkını bulmanıza olanak sağlıyor.

Hangi ElitAşk üyesi fotoğraflarınızı görebileceğine sadece siz karar verirsiniz. Aynı şekilde adınızı veya e-posta adresinizi kiminle paylaşmak istediğiniz size kalmıştır. Özel bilgilerinizi veya fotoğraflarınızı başka bir üyeyle paylaşmak istemediğiniz sürece anonim olarak ücretsiz arkadaşlık sitesi ElitAşk’ın kendi e-posta sistemi üzerinden konuşma ve yakından tanışma şansına sahipsiniz.ücretsiz tanışma siteleri arasında en kaliteli hizmeti ücretsiz sunan ElitAşk sayesinde seviyeli arkadaşlık ve seviyeli ilişki kurmak artık daha kolay! Son derece güvenilir ve gizlilik politikası sağlam sistemimiz sayesinde, "internetten tanışmak mı? asla.." tabularının ne denli gereksiz olduğuna tanık olacaksınız.


İlgili Yazılar


ElitAşk Sosyal Medya


ücretsiz tanışma sohbet arkadaşlık siteleri dul bayanlarGizlilik . Sözleşme . Koşullar . İletişim . Hakkımızda . S.S.S. | @2017 - 2019 ElitAşk tüm hakları saklıdır.