chat
arkadaşlık ve tanışma siteleriCinsiyetin

Hesap aç

Hesap açarsan Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş olursun.
Hala Yalnız mısın?

2 MİLYONu aşan Elit üye, sıcak ve canlı sohbet, Türkiyenin en kaliteli ücretsiz arkadaşlık sitesi ElitAşkta seni bekliyor.
Hemen ücretsiz üye ol.

E-posta ve Şifreyle Giriş


ElitAşk Arkadaşlık Sitesi Android uygulama ElitAşk Arkadaşlık Sitesi ios uygulama


Gizlilik . Sözleşme . Koşullar . İletişim . Hakkımızda . Blog | 2015@ Lidyel Yazılım


CHAT

Yıllardır ülkemizde ve dünyada aktif olarak kullanılan chat, yeni insanlarla kısa sürede tanışıp sohbet etmek ve kendini gizli tutabilmenin verdiği avantajı da kullanarak hoşça vakit geçirmek amacıyla geliştirilmiş bir yazılımdır. MIRC ve İCQ'nun başlattığı bu dev proje tüm dünyada büyük bir ilgi çekti ve milyonlara ulaştı, milyonları birbirleriyle buluşturdu. Peki bu yoğun ilginin sebebi neydi?
İnsanlar eğlenmek veya güzel vakit geçirmek için bir çok yola başvurur. Arkadaşlarıyla buluşur, oyunlar oynar, sohbet eder. Yeni insanlarsa çok daha heyecan verici olurlar. Onları tanımaya çalışmak, konuşma tarzları ve mimiklerini kullanışları gibi onlarca ayrıntı yeni hazlar yaşatır. Bilinmeyenler daima gizemlidir. Gizem ise ilgi çekicidir. Yeni insanlar işte o gizemin cazibe merkezidirler.

chat

CHAT SOHBET VE ELİTAŞK

Hoşça vakit geçirmek ve yeni insanların o "gizemli" dünyalarına girmeye çalışmak çok eğlenceli keyifli ve heyecan vericidir. chat odaları kullanarak yeni insanlar tanıyıp onların dünyasını keşfetmek, insana güzel hazlar yaşatır. İşte bu yüzden sohbet chat uygulamaları her zaman ilgi çekici olmuş ve yoğunlukla talep almıştır. ElitAşk sizleri gerçek aşkınızla buluşturma iddasındadır. Gerçek aşkınızı bulmak için ise birileriyle konuşmalı ve onların gizli dünyalarına girerek minik maceralar yaşamalı, adrenalini damarlarınızda hissetmelisiniz öyle değil mi? E o zaman ElitAşk'a üyelik açarak beğendiğiniz üyelerin profillerini ziyaret edin ve onlarla konuşun sohbet edin, chat yapın. Aradığınız aşk belki de parmaklarınızın ucunda. Denemeye değmez mi? Sonsuza kadar yalnız yaşamak zorunda değilsiniz. Harekete geçin ve Aşkınızı aramaya başlayın. Hem de yerinizden kalkmadan!

ELİTAŞK'TA CHAT BAŞKA

ElitAşk aradığınız kişiyle en iyi şartlarda chat yapabilmeniz için en iyi chat uygulamalarından birini hazırladı. Kesintisiz canlı sohbet, sohbet odaları ve bir çok özel uygulama sizlerin hizmetine sunuldu. En popüler telefon mesajlaşma uygulamaları rahatlığında, konuşmak chat yapmak için başka platformlara hiç de ihtiyaç duymayacağınız kesintisiz ve kaliteli canlı chat hizmetiyle ElitAşk'ta sohbet etmek harika!


Bildirimler
Tümünü okundu olarak işaretle

loader gif


loader gif

loader gif
İşleme başlıyor..
Bir ricamız var!
Play Store'da oylayarak bize destek verir misin?

Play Store'da yapacağın yorum ile ElitAşka katkıda bulunmak ister misin?

Aramıza Tekrar Hoşgeldin!
Hesabına giriş yaptığın için devre dışı bıraktığın hesabını tekrar aktive ettik.
Görünmezlik Modu Aktif
Görünmezlik modunda kimseciklere görünmezsin!

Bu modda iken, profilini gezdiğin üyelere bildirimin GİTMEZ, hiçbir paylaşımın (varsa) GÖRÜNMEZ, mesaj attıkların dışında kimse profilini GÖRÜNTÜLEYEMEZ, ne önerilen üyelerde ne de detaylı arama sonuçlarında GÖRÜNMEZSİN. Özgürce ve gizlice burada yaşayabilirsin. Kısaca varsın ama yoksun!


ring loader