evlenmek-istiyorum
arkadaşlık ve tanışma siteleriCinsiyetin

Hesap aç

Hesap açarsan Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş olursun.
Hala Yalnız mısın?

2 MİLYONu aşan Elit üye, sıcak ve canlı sohbet, Türkiyenin en kaliteli ücretsiz arkadaşlık sitesi ElitAşkta seni bekliyor.
Hemen ücretsiz üye ol.

E-posta ve Şifreyle Giriş


ElitAşk Arkadaşlık Sitesi Android uygulama ElitAşk Arkadaşlık Sitesi ios uygulama


Gizlilik . Sözleşme . Koşullar . İletişim . Hakkımızda . Blog | 2015 - [email protected] CorrocA Bilişim Teknolojileri A.Ş.


EVLENMEK İSTİYORUM

Evlenmek istiyorum diyorsanız şu an en doğru adreste olduğunuza emin olabilirsiniz. Evlenmek istiyorum ama olmuyor, ne yapabilirim? Evlenmek mutlu bir yuva kurmak benim de hakkım değil mi? Elbette hakkınız. ElitAşk, evlenmek isteyen bayanlar ve erkeklerin en çok ziyaret ettikleri evlenmek istiyorum ilanları ile dolu bir evlilik sitesi. Evlenmek için dua etmenin yanında, kendiniz de harekete geçmeli ve kaderinizi bir anlamda elinize almalısınız. İnsanın belki de hayatındaki en önemli gelişme olan evlilik ilk filizlerini ElitAşk evlenmek istiyorum sitesi bünyesinde veriyor. Evlenmek için aday arama derdine son. Size en uygun eş adayları, işte ben bununla evlenmek istiyorum diyeceğiniz üyeler ElitAşk'ta sizleri bekliyor. Bir an önce ilk adımı atın ve evlenmek için kolları sıvayın. Karşınızdaki adaylar ile bolca canlı sohbet edin ve chat yapın. Arkadaşlık ciddi ilişki ve evlilik sitesi ElitAşk sizlere hayatınızın fırsatını sunuyor. Üstelik ücretsiz!

evlenmek istiyorum

EVLENMEK İSTİYORUM AMA OLMUYOR

İnsanların hayatlarını yalnız geçirme korkusu en temel sorunlarından biridir. Doğamız gereği, hepimiz bir sevgili bir eş ihtiyacı duyarız. Ben artık evlenmek istiyorum deriz. Sevgili arkadaş, dost adı ne olursa olsun yakın birilerinin varlığını hissetmek isteriz. Hele ki; aşık olduğumuz sevgilimizle geri kalan tüm ömrümüzü geçirmek isteriz. Evlenmek herkesin hayalidir. Evlenecek eş bulmak ise çok zordur. Huyu karakteri fiziksel özellikleri mesleği ve aile yapısı herkesin en temel kriterleri arasındadır. Arkadaş ortamımızda, hayatında biri olmayan karşı cins insanların bayanlar ve erkeklerin azlığı da, eş arayışlarımızı çıkmaza sokar çoğu zaman. Fakat artık gelişen teknolojinin yardımıyla, aynı sorunu yaşayan binlerce kişi evlenme siteleri eş bulma siteleri arkadaşlık ve ilişki siteleri ortamına üye olarak, birbirlerini bulabiliyor. Artık yeni insanlarla tanışmak bekar ve evlenmek isteyen bayanlar ile sohbet etmek eskisinden kat be kat kolay hale geldi. Eş bulma siteleri içinde en kaliteli hizmetlerden birini sunan ElitAşk evlilik sitesi, sizlere en uygun eş adaylarını sizlerle tanıştırıyor, evliliğe giden yolda pusulanız oluyor. Girin, ücretsiz üyelik açın, evlenmek isteyen bayanlar ile tanışın kaynaşın sohbet edin!

EVLENMEK İSTEYEN BAYANLAR İLE SOHBET

Hepimizin sorunu aynı. Eş bulmak sevgili bulmak ve yuva kurmak yani; evlenmek. Evlenmek için bir çok aşamadan geçmesi gereken bir ilişki sahibi olmanız gerekiyor. Fakat sizin henüz bir ilişkiniz bile yok. Yapmanız gereken tek şey ElitAşk evlilik ve sevgili bulma sitesi profili oluşturmak. Bunun için ücretsiz üye ol'arak hizmetlerimizden faydalanacak yeni bayanlar ile sohbet ederek onları daha yakından tanıyabilecek, ardından da onlarla ilişkinizi daha ilerilere götürebileceksiniz. Evlenecek bayan bulmak, aday sayısı az ise zordur. Fakat ElitAşk arkadaşlık sitesi sizlere yüzlerce bayan, erkek profili ile evlenmek istiyorum ilanları sunuyor. İstediğiniz üyeye ilginizi belirtin ve chat yapın. Emin olun bir kaç hafta içinde aradığınız aşkı bulacak ve sevgili sahibi olacaksınız!


Bildirimler
Tümünü okundu olarak işaretle

loader gif


loader gif

loader gif
İşleme başlıyor..
Bir ricamız var!
Play Store'da oylayarak bize destek verir misin?

Play Store'da yapacağın yorum ile ElitAşka katkıda bulunmak ister misin?

Aramıza Tekrar Hoşgeldin!
Hesabına giriş yaptığın için devre dışı bıraktığın hesabını tekrar aktive ettik.
Görünmezlik Modu Aktif
Görünmezlik modunda kimseciklere görünmezsin!

Bu modda iken, profilini gezdiğin üyelere bildirimin GİTMEZ, hiçbir paylaşımın (varsa) GÖRÜNMEZ, mesaj attıkların dışında kimse profilini GÖRÜNTÜLEYEMEZ, ne önerilen üyelerde ne de detaylı arama sonuçlarında GÖRÜNMEZSİN. Özgürce ve gizlice burada yaşayabilirsin. Kısaca varsın ama yoksun!


ring loader