evlilik-sitesi
arkadaşlık ve tanışma siteleriCinsiyetin

Hesap aç

Hesap açarsan Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş olursun.
Hala Yalnız mısın?

2 MİLYONu aşan Elit üye, sıcak ve canlı sohbet, Türkiyenin en kaliteli ücretsiz arkadaşlık sitesi ElitAşkta seni bekliyor.
Hemen ücretsiz üye ol.

E-posta ve Şifreyle Giriş


ElitAşk Arkadaşlık Sitesi Android uygulama ElitAşk Arkadaşlık Sitesi ios uygulama


Gizlilik . Sözleşme . Koşullar . İletişim . Hakkımızda . Blog | 2015 - [email protected] CorrocA Bilişim Teknolojileri A.Ş.


EVLİLİK SİTESİ

Evlilik sitesi ElitAşk gibi birçok evlilik sitesi, hayallerindeki eşi bulmak ve saadet içinde bir yuva kurabilmek isteyen bireyleri bir araya getirir. ElitAşk Eş arayan, ciddi niyeti olan ve mutlu bir yuva hayali kuran insanlar için kurulmuştur. ElitAşk evlilik sitesini diğer ciddi evlilik siteleri içinden ayıran en önemli özellik, memleketimizin her yöresinden insanların bulunduğu ve en kaliteli profillere sahip üyelerin olduğu bir evlilik sitesi olmasıdır.Diğerlerinde olduğu gibi kalite gözetmeksizin üye sayısını arttırma maksatlı oluşturulmuş platformların aksine, akıllı detaylı arama sistemi ile profilinizde anlattığınız karakteriniz analiz edilir ve size en uygun eş adayları tanışmanız için sizlere önerilir.Bu sayede büyük bir zahmetten kurtulmuş olursunuz!

evlilik sitesi

EVLİLİK SİTELERİ İÇİNDE NEDEN ELİTAŞK?

ElitAşk'a hesap açarken, site editörlerimizce hazırlanmış olan aykırı sorulara (karakter analiz soruları) vereceğiniz cevaplarla, karakterinize, hayat şartlarınıza ve hayallerinize en uygun eş adaylarınız "beğenebileceklerin" bölümünde sizlere gösterilir. Size uygun sevgili adaylarından ilginizi çekenlerin profillerine göz atarak, onlarla iletişim kurmak isteyip istemeyeceğinize siz kendiniz karar verirsiniz. ElitAşk tanışma sitesi dışındaki diğer sitelerde size rastgele üyeler gösterilir ve profillerin kalitesi dikkate alınmaz. İnternet dünyasında yüzlerce evlilik sitesi bulunuyor. Hangisi daha kaliteli diye her birinde profil açarak vakit kaybetmeyin, ElitAşk'a üye olun, zahmetten kurtulun ve hayatınızın aşkıyla tanışıp hayallerinizdeki yuvayı kurmak için ilk adımı atın!

EVLİLİK SİTELERİ

Türkiye'de mevcut evlilik siteleri, pek çok farklı tarzda oluşturulmuş, farklı ihtiyaçlara göre şekillenmiş sitelerdir. Üye sayılarıyla doğru orantılı güvenilirlik seviyesine sahip olan bu evlilik siteleri, kaliteli olsun olmasın her türlü üyeye kapılarını açmaktadırlar. Fakat bu yöntemin ne kadar doğru ve efektif olduğu tartışmalıdır. Çünkü evlilik sitesi demek insanların yuva hayallerini gerçekleştirmek üzere hazırlanmış, ve ciddi üyelere değer veren site demektir. ElitAşk'ın farkı burada kendini belli eder. ElitAşk önce üyelerin kalitesine dikkat eder ve ciddiyetlerini sınar. Farklı amaçlarla siteye üyelik açmaya çalışan kişiler editör onayından geçemezler. Niyetiniz ciddiyse, burada sizin gibi insanlar bulursunuz. Hayatınızın aşkı burada sizleri bekliyor. Hemen üye olun!


Bildirimler
Tümünü okundu olarak işaretle

loader gif


loader gif

loader gif
İşleme başlıyor..
Bir ricamız var!
Play Store'da oylayarak bize destek verir misin?

Play Store'da yapacağın yorum ile ElitAşka katkıda bulunmak ister misin?

Aramıza Tekrar Hoşgeldin!
Hesabına giriş yaptığın için devre dışı bıraktığın hesabını tekrar aktive ettik.
Görünmezlik Modu Aktif
Görünmezlik modunda kimseciklere görünmezsin!

Bu modda iken, profilini gezdiğin üyelere bildirimin GİTMEZ, hiçbir paylaşımın (varsa) GÖRÜNMEZ, mesaj attıkların dışında kimse profilini GÖRÜNTÜLEYEMEZ, ne önerilen üyelerde ne de detaylı arama sonuçlarında GÖRÜNMEZSİN. Özgürce ve gizlice burada yaşayabilirsin. Kısaca varsın ama yoksun!


ring loader