gonulden-sevenler
arkadaşlık ve tanışma siteleriCinsiyetin

Hesap aç

Hesap açarsan Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş olursun.
Hala Yalnız mısın?

2 MİLYONu aşan Elit üye, sıcak ve canlı sohbet, Türkiyenin en kaliteli ücretsiz arkadaşlık sitesi ElitAşkta seni bekliyor.
Hemen ücretsiz üye ol.

E-posta ve Şifreyle Giriş


ElitAşk Arkadaşlık Sitesi Android uygulama ElitAşk Arkadaşlık Sitesi ios uygulama


Gizlilik . Sözleşme . Koşullar . İletişim . Hakkımızda . Blog | 2015 - 2022@ CorrocA Bilişim Teknolojileri A.Ş.


GÖNÜLDEN SEVENLER

Sevmek gönül işidir. Gözlerde başlar, ellerle canlanır, yüreklere yerleşir ve bir daha asla ordan çıkmaz. Yanar için için, kor alev olur acıtır. Aslında hayat verir insana, yeniden doğmuş gibi hissettirir, yaşam başka bir anlam kazanmıştır artık sözlüklerimizde. Gönülden sevenler aşklarını hayatlarının sonuna kadar yüreklerinde hapsederler. Öyle severler ki, nefret diye hissettikleri bile aşklarının haykırışıdır aslında. Kulaklarında yankılanır bağırtıları, acıtan ise; aşklarının kanat çırpışıdır minicik bir kafeste.

Evet sevmek gönül işidir. kolay kolay aşık olmazsınız kimselere, tanışmak zordur aşkla. ama aşık oldunuz mu da bir daha asla unutmazsınız. O zaman yapılması gereken nedir? Biz söyleyelim. Aşkı bulduğunuz anda ona kenetlenin, bir daha asla bırakmayın. Avuçlarınızla sımsıkı sarıp, hakettiği kıymeti ona yaşatın..

gönülden sevenler

GÖNÜLDEN SEVENLER NEDEN HEP YALNIZ KALIR?

Aşk iki kişiyle yaşanır. Fakat tek ruhta.. İki vücut tek ruhta birleşir ve hayatın şifresini çözmüşcesine huzurlu, dağın eteğinden bir yamaç paraşütüyle atlamışcasına heyecanlı, ve bir babanın kucağında mışıl mışıl uyuyan yavru kadar güvende hisseder kendini. Peki neden aşkını sonuna kadar yaşayan,aşkın büyüsüyle tanışan, çok seven ve sevdiğini her hareketiyle belli edenler kaybederler aşkta? Algı yanılması desek ne düşünürsünüz? aslında asla kaybetmezler. Çünkü onlar hissettikleri gibi yaşamakta, hissettiklerini göstermektedirler. Partnerleri aynı aşkı aynı hisleri besliyorsa zaten asla bir sorun yaşanmaz ki.. Problem nerden çıkıyor peki? Karşılığının olmaması tabiki de. Kimi aşklar karşılıklı sevgi gösterileriyle büyürken, kimi aşklar bir arkadaşın gösteriyi abartması sonucu diğer arkadaşının soğumasıyla sonuçlanıyor. E o zaman sevgisini göstermesin değil mi? Değil. Karşınızdaki insana gerçek hislerinizi yansıtmazsanız onun gerçek duygularını nasıl öğrenebilirsiniz ki?

Asla kendinizi tutmayın, Doyana kadar sevin gösterin yaşayın, yaşatın. Böylece karşılığı var mı yok mu daha çabuk anlarsınız. Ve kararlarınızı çok daha sağlıklı vermiş olursunuz. O zaman neymiş, gönülden sevenler asla yalnız kalmazmış..

GÖNÜLDEN SEVENLER HER ZAMAN KAZANIR

Gerçekten çok sevdiğinizi, ve aşkınızı olduğu gibi, sakınmaksızın yaşadığınızı ve yaşattığınızı düşünelim. Ne kaybedersiniz? Düşüncelerinizi duyar gibiyiz. Çok seven her zaman kaybeder. Bunu unutmanın tabuları yıkmanın vakti geldi de geçiyor. Kendinize hak verin. Özgüveninizi tazeleyin. Gönülden seven asla ve asla ömrünü çöpe atmaz. Çünkü duygularıyla aldatmaz karşındakini. Bir yanılır, iki yanılır, en sonunda karşısında tek bir ruha büründüğü ayrılmaz bir parçası olmuş bir arkadaş buluvermiştir. Kadın, erkek farketmez seven insan şeffaftır. Ve aşk, şeffaf gönüllerde taht kurabilir ancak.
br>ElitAşk'ta şeffaf arkadaşlar berrak ruhlarla tanışın. Gerçek aşkın kapılarını ElitAşk arkadaşlık sitesiyle yakalayın. En sonunda başaracaksınız, bize güvenin..


Bildirimler
Tümünü okundu olarak işaretle

loader gif


loader gif

loader gif
İşleme başlıyor..
Bir ricamız var!
Play Store'da oylayarak bize destek verir misin?

Play Store'da yapacağın yorum ile ElitAşka katkıda bulunmak ister misin?

Aramıza Tekrar Hoşgeldin!
Hesabına giriş yaptığın için devre dışı bıraktığın hesabını tekrar aktive ettik.
Görünmezlik Modu Aktif
Görünmezlik modunda kimseciklere görünmezsin!

Bu modda iken, profilini gezdiğin üyelere bildirimin GİTMEZ, hiçbir paylaşımın (varsa) GÖRÜNMEZ, mesaj attıkların dışında kimse profilini GÖRÜNTÜLEYEMEZ, ne önerilen üyelerde ne de detaylı arama sonuçlarında GÖRÜNMEZSİN. Özgürce ve gizlice burada yaşayabilirsin. Kısaca varsın ama yoksun!


ring loader