goruntulu-sohbet
arkadaşlık ve tanışma siteleriCinsiyetin

Hesap aç

Hesap açarsan Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş olursun.
Hala Yalnız mısın?

2 MİLYONu aşan Elit üye, sıcak ve canlı sohbet, Türkiyenin en kaliteli ücretsiz arkadaşlık sitesi ElitAşkta seni bekliyor.
Hemen ücretsiz üye ol.

E-posta ve Şifreyle Giriş


ElitAşk Arkadaşlık Sitesi Android uygulama ElitAşk Arkadaşlık Sitesi ios uygulama


Gizlilik . Sözleşme . Koşullar . İletişim . Hakkımızda . Blog | 2015@ Lidyel Yazılım


GÖRÜNTÜLÜ SOHBET

Görüntülü Sohbet çok yakında ElitAşk'ta!
Türkiye'de insanların tanımadıkları kimselere olan güveni eskilere nazaran azlamış durumda. Sosyolojik, beşeri ve siyasal açıdan yaşanan gelişmeler, son yıllarda yurttaşların birbirine olan güvenini bi nebze olsun düşürdü. Artık yeni tanışılan insanlara karşı daha temkinli, daha tedbirliyiz. Sevgili, arkadaş, ilişki arayan insanlar da, gerçek hayattan çok sanal dünyada şanslarını deniyor. Daha güvenli daha anonim olmak, kurulması muhtemel ilişkilerin başında daha güvenli hissettiriyor. Karşısındaki insanın iç dünyasını yazışmalarla öğrenmek bireyleri mutlu etmesine rağmen, güven kazandıktan sonra herkes birbirinin sesini ve hatta görüntüsünü görmek ister. Çoğu internet sitesinde görüntülü sohbet hizmetleri işte bu yüzden rağbet görmeye başladı. Bu safhada, ElitAşk da üstüne düşen görevi yapıyor. Görüntülü sohbet çok yakında ElitAşk'ta hizmetinizde olacak..

görüntülü sohbet

NEDEN GÖRÜNTÜLÜ SOHBET?

Ülkemizde en çok rağbet gören tanışma yöntemi, tanımadığımız insanlarla hızlı bir şekilde iletişim kurma yollarını sunan arkadaşlık siteleri'dir. Bu tanışma siteleri'nin sundukları hizmetler arasında, mesajlaşma, chat'leşme hizmetleriyle birlikte görüntülü sohbet uygulamaları bulunmakta. Görüntülü sohbetin avantajı, evinizin konforunda, istediğiniz vücut kısımlarınızı göstermekte özgür olduğunuz, ve de sırayla bir gün içinde onlarca kişiyle görüntülü iletişim kurabilme rahatlığıdır. Görüntülü sohbet hizmeti ücretsiz hizmet veren arkadaşlık siteleri bu yüzden daima bir adım öndedir. ElitAşk'ta, çok yakında görüntülü sohbet edebileceksiniz.

GÖRÜNTÜLÜ SOHBET ETMEK İSTEYEN KULLANICI SAYISI GÜN GEÇTİKÇE ARTIYOR

İnternette faaliyet gösteren bir çok arkadaşlık sitesi mevcut. Arkadaşlık sitelerinin toplam kullanıcı sayısı her yıl ortalama 500 bin kişi artıyor. Ücretsiz arkadaşlık sitesi kullanıcıları, yeni insanlarla tanıştıkça tanışma sitelerinin karakterlerini sarsacak kendine yakışmayan ortamlar olduğu sanrısından kurtuluyor. Yeni insanlarla tanışmak için en hızlı en pratik yolun arkadaş bulma siteleri olduğu her gün gittikçe daha fazla kullanıcı tarafından özümseniyor. ElitAşk üyelerinin de ücretsiz görüntülü sohbet talepleri değerlendirilerek arge-çalışmaları başlatıldı. En kısa sürede siz değerli üyelerimize görüntülü sohbet uygulamamızı sunacağız. Bizi takip etmeye devam edin!


Bildirimler
Tümünü okundu olarak işaretle

loader gif


loader gif

loader gif
İşleme başlıyor..
Bir ricamız var!
Play Store'da oylayarak bize destek verir misin?

Play Store'da yapacağın yorum ile ElitAşka katkıda bulunmak ister misin?

Aramıza Tekrar Hoşgeldin!
Hesabına giriş yaptığın için devre dışı bıraktığın hesabını tekrar aktive ettik.
Görünmezlik Modu Aktif
Görünmezlik modunda kimseciklere görünmezsin!

Bu modda iken, profilini gezdiğin üyelere bildirimin GİTMEZ, hiçbir paylaşımın (varsa) GÖRÜNMEZ, mesaj attıkların dışında kimse profilini GÖRÜNTÜLEYEMEZ, ne önerilen üyelerde ne de detaylı arama sonuçlarında GÖRÜNMEZSİN. Özgürce ve gizlice burada yaşayabilirsin. Kısaca varsın ama yoksun!


ring loader