istanbul-arkadaslik-sitesi
arkadaşlık ve tanışma siteleriCinsiyetin

Hesap aç

Hesap açarsan Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş olursun.
Hala Yalnız mısın?

2 MİLYONu aşan Elit üye, sıcak ve canlı sohbet, Türkiyenin en kaliteli ücretsiz arkadaşlık sitesi ElitAşkta seni bekliyor.
Hemen ücretsiz üye ol.

E-posta ve Şifreyle Giriş


ElitAşk Arkadaşlık Sitesi Android uygulama ElitAşk Arkadaşlık Sitesi ios uygulama


Gizlilik . Sözleşme . Koşullar . İletişim . Hakkımızda . Blog | 2015@ Lidyel Yazılım


İstanbul Arkadaşlık Sitesi

İstanbul tanışmak kaynaşmak denilince insanın aklına ilk gelen illerimizden biri. hoşça sohbetler yapmak, gezip tozmak ve sosyalleşmek için muaazzam bir yer. Tabi farkında olmak gerekir ki, Dünyanın gözde şehirleri arasında en sosyal ve kültür mozaiği açısından en zengin şehirlerden biri olan İstanbul’dan söz ediyoruz sonuçta. İstanbul’a bir şekilde yolunuz düşmüşse ya da artık siz de bir İstanbul'luysanız, İstanbul'da yeni insanlarla tanışmanız, vaktinizi verimli değerlendirmeniz ile bu cennet şehrin zenginliklerini keşfedebilmeniz için içeriğimize göz atmalısınız. İstanbul kültür denilince ilk akla gelen insan denilince hayallerde ilk canlanan şehirdir.Yeni bulduğunuz arkadaşlarınız ile keşfetmeniz gereken bir şehir.

İstanbul arkadaş ve dostluklar kurmak için mükemmel bir il neden mi?

İstanbulun yarımadalarında güzel bir tur yapın! İstanbulda yapılması gereken etkinliklerin en başında gelen bir unsur. Fatih, Eminönü ve Eyüp’teki tarihi mekanları ziyaret edin ve İstanbul’un tarihine tanıklık edin. Topkapı Sarayı, Kapalıçarşı, Yerebatan Sarnıcı, Pier Loti, Ayasofya, Eyüp Sultan Camii ve Haliç .. İstanbul’da birlikte gezeceğiniz bir arkadaş bulamadıysanız, ElitAşk profilinize İstanbul'u birlikte turlamak istediğiniz yeni arkadaşlar edinmek istediğinizi yazarak İstanbul'da ikamet eden insanlarla tanışma şansınızı arttırabilirsiniz. Kadıköy’ün ve Taksim'in sokaklarında gezebilir en güzel kahve mekanlarında kahvenizi yudumlayabilirsiniz .. Bu güzel şehirde yolunuzun kesişeceği en önemli iki semt olan bu yerleri, her noktasını iyi bilen bir dostunuz ya da ElitAşk arkadaşlık sitesinde tanışmış olduğunuz yeni insanlar , size İstanbul'un zenginliklerini alışveriş merkezlerini parklarını bahçelerini ve cafelerini sizlere tanıtsın. Öyle güzel bir şehir ki burası, yalnızken bile kendinizden geçirir. yeni geldiyseniz ve daha arkadaş edinemediyseniz, tek başına da şehrin tadını çıkarabilirsiniz. Her iki yakada da sahilde tur atabilir ada turlarına katılarak bu güzel şehri dışından gözlemleyebilir, tarihi mekanlarını ziyaret edebilir istediğiniz cafelerde kahvenizi yudumlayarak insanları seyre dalabilirsiniz. Zaten istediğiniz zaman yalnızlığınızı paylaşacak yeni arkadaşlarla ElitAşk Arkadaşlık sitesinde tanışma şansınız daima mevcuttur. Son olarak şunu da hatırlatmak gerekir. İStanbul koca bir derya.. Nereye nasıl gideceğinizi kestirmek zor olduğundan bir şehir rehberi edinerek istanbulu'un hangi semtina nasıl gidileceğine dair metro otobüs ve benzeri güzergahları öğrenmeniz hayati önem arzetmekte. Bizden söylemesi..

İstanbul Arkadaşlık Siteleri

İstanbul'da iyi vakit geçirmek için iyi arkadaşlıklar ve dostluklar edinmeniz önemli demiştik. Bu güzel şehirde arkadaşlıklar kurmanız için size iyi derecede hizmet veren bir çok tanışma sitesi mevcut. Bu siteler arasında güvenilirliği ve profilleri kaliteli olan ve bir çok özelliği ile sıyrılmayı başaran ElitAşk arkadaşlık sitelerinden tanışacağınız dostluklar kaliteli ve güvenilir olacaktır. Her daim güven önemli. Güven için ise ElitAşk'ı seçin.


Bildirimler
Tümünü okundu olarak işaretle

loader gif


loader gif

loader gif
İşleme başlıyor..
Bir ricamız var!
Play Store'da oylayarak bize destek verir misin?

Play Store'da yapacağın yorum ile ElitAşka katkıda bulunmak ister misin?

Aramıza Tekrar Hoşgeldin!
Hesabına giriş yaptığın için devre dışı bıraktığın hesabını tekrar aktive ettik.
Görünmezlik Modu Aktif
Görünmezlik modunda kimseciklere görünmezsin!

Bu modda iken, profilini gezdiğin üyelere bildirimin GİTMEZ, hiçbir paylaşımın (varsa) GÖRÜNMEZ, mesaj attıkların dışında kimse profilini GÖRÜNTÜLEYEMEZ, ne önerilen üyelerde ne de detaylı arama sonuçlarında GÖRÜNMEZSİN. Özgürce ve gizlice burada yaşayabilirsin. Kısaca varsın ama yoksun!


ring loader