izmir-arkadaslik-sitesi
arkadaşlık ve tanışma siteleriCinsiyetin

Hesap aç

Hesap açarsan Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş olursun.
Hala Yalnız mısın?

2 MİLYONu aşan Elit üye, sıcak ve canlı sohbet, Türkiyenin en kaliteli ücretsiz arkadaşlık sitesi ElitAşkta seni bekliyor.
Hemen ücretsiz üye ol.

E-posta ve Şifreyle Giriş


ElitAşk Arkadaşlık Sitesi Android uygulama ElitAşk Arkadaşlık Sitesi ios uygulama


Gizlilik . Sözleşme . Koşullar . İletişim . Hakkımızda . Blog | 2015 - 2022@ CorrocA Bilişim Teknolojileri A.Ş.


İzmir Arkadaşlık Sitesi

Ege bölgesinin ve belkide Türkiye’ nin en güzide ili olan İzmir, Dünyada modern toplum anlayışının en güzel örneğini ülkemizde sergileyen şehirlerin başında gelmektedir. Bu anlayış yapısıyla İzmir’de yaşayan ve İzmirde okumuş olan çoğu genç birey ortamlarında baskı alanından uzak, özgür ve hür yaşantılarıyla yeni dostluklar edinebilmiş, arkadaş ortamlarında son derece sosyal ve kültürel yeni ilişkiler kurabilmişlerdir. İşte bu yüzdendir ki izmir insanı, her daim sosyal her daim sıcak kanlı ilişkiler içinde uzun yıllardır yaşantılarını sürdürmekteler. İzmir, Egenin incisi lakabını işte bu sayede kazanmıştır. Türkiye'nin modern dünyaya açılan kapısı bu cennet şehirde, gençlerin sağlıklı arkadaşlıklar kurması için gerekli olan tüm sosyal fenomenler barınmaktadır. İzmir halkı daha rahat dışarıya dönükleşebildiğindendir ki sosyal çevresini ve çehresini çevre illere kıyasla daha sağlam temeller üzerinde genişletmektedir. Bu özellikleri barındırmasının sebeplerinden biri de sosyal ortamlarının kaliteli dışa dönük ve elit işletmeciler tarafından sağlanıyor olması. Buna örnek vermek gerekirse İzmir diyince akla ilk gelen ve şehrin en bilinen yerlerinden biri olan kordon boyu, İzmirli her yaştan insanın dinlence ve eğlence merkezi olagelmiştir. Kordon sahili boyunca gezerseniz, birbiriyle sıkı ilişkiler kurmuş insanları, onların oturduğu restoran ve kafeleri ve tüm insanların keyifli ruhlarının meltemini teninizde hissedebilirsiniz.

İzmirde arkadaşlık - Deniz melteminin ıslattığı ruhların ahenkle dans ettiği yerde ilişkiler

Kordon boyundaki ilişkiler ve sosyal ortam tam olarak nasıl mı? Hayal edin. Elele gezen her yaştan çiftler, restoranda oturmuş rakı balık yapan eski dostlar ve izledikleri yer yüzünün en romantik denizi, çimenlerde oturarak tatlı dedikoducuklar yapan hanım teyze gurupları, paten kayan ve bisiklet süren her yaştan gençlerin uğultusu, ve tabi ki eşsiz izmir karşıyaka manzarası. Denizin kokusu tatlı meltemle tenlerine dokunurken arkadaş dost ve sevgililerin ettikleri o hoş sohbetler İzmirliler için vazgeçilmezdir. Bir metropol olan İzmir kenti eski mimarisine karşı yeni yapılar ile de büyük bir şehir olduğunu hissettirmektedir. Bu şehir, mutluluğun şehridir. Alsancakta alışveriş yapan insanlar, Karşıyaka'da balık tutan gençler, sahil boyu paten kayan minikler, ve elele özgürce gezen tozan sevgililer. Bunca büyüyü bünyesinde bulunduran bu şehir tabiki unutulmaz aşkların birer beşiğidir. İzmirde aşk, bambaşka yaşanır.

İzmir Arkadaşlık Siteleri

Anlatıldıkça eksik kalan sayısız özelliği İle İzmir, Türkiye'nin mutluluk başkentidir adeta. Hayatınızın aşkını bulduktan sonra bu aşkın meyvelerini yemekten en çok haz alacağınız şehir İzmir'de, hayatınızın aşkını bulmak için ise ElitAşk'a kaydolmalısınız. İzmirin en Elit en kaliteli insanları ElitAşk'ta birbirini buluyor, birbiriyle konuşuyor ve tanışıyorlar. ElitAşk her şehirde olduğu gibi İzmirde 'de en güvenilir arkadaşlık sitesi konumunda. İzmir arkadaşlık sitesi ElitAşk ile yeni bir aşka yelken açın ve bu eşsiz şwhrin maviliğinde mutluluğunuzu perçinleyin. Hadi ne bekliyorsunuz?


Bildirimler
Tümünü okundu olarak işaretle

loader gif


loader gif

loader gif
İşleme başlıyor..
Bir ricamız var!
Play Store'da oylayarak bize destek verir misin?

Play Store'da yapacağın yorum ile ElitAşka katkıda bulunmak ister misin?

Aramıza Tekrar Hoşgeldin!
Hesabına giriş yaptığın için devre dışı bıraktığın hesabını tekrar aktive ettik.
Görünmezlik Modu Aktif
Görünmezlik modunda kimseciklere görünmezsin!

Bu modda iken, profilini gezdiğin üyelere bildirimin GİTMEZ, hiçbir paylaşımın (varsa) GÖRÜNMEZ, mesaj attıkların dışında kimse profilini GÖRÜNTÜLEYEMEZ, ne önerilen üyelerde ne de detaylı arama sonuçlarında GÖRÜNMEZSİN. Özgürce ve gizlice burada yaşayabilirsin. Kısaca varsın ama yoksun!


ring loader