kamerali-sohbet
arkadaşlık ve tanışma siteleriCinsiyetin

Hesap aç

Hesap açarsan Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş olursun.
Hala Yalnız mısın?

2 MİLYONu aşan Elit üye, sıcak ve canlı sohbet, Türkiyenin en kaliteli ücretsiz arkadaşlık sitesi ElitAşkta seni bekliyor.
Hemen ücretsiz üye ol.

E-posta ve Şifreyle Giriş


ElitAşk Arkadaşlık Sitesi Android uygulama ElitAşk Arkadaşlık Sitesi ios uygulama


Gizlilik . Sözleşme . Koşullar . İletişim . Hakkımızda . Blog | 2015 - 2022@ CorrocA Bilişim Teknolojileri A.Ş.


KAMERALI SOHBET

Kameralı Sohbet çok yakında ElitAşk'ta! Gün geçtikçe gelişen teknolojik altyapısı, araştırma-geliştirme faaliyetleri ile sunduğu hizmetlerin kalitesini gün be gün arttıran ElitAşk, siz değerli üyelerimiz için kameralı sohbet uygulamasını da çok yakında hizmete sunuyor! Ücretsiz arkadaşlık sitesi ElitAşk'ın sunduğu tüm hizmetler, detaylı ve sıkı kontroller altında gerçekleşerek sürekli olarak geliştiriliyor. arkadaşlık sitesi denince akla sohbet, sohbet deyince akla ElitAşk gelir. Hemen üye olun ve sınırsız mesajlaşmanın tadını çıkarın!

kameralı sohbet

KAMERALI SOHBET ODALARI ÇOK YAKINDA HİZMETİNİZDE

Aşkı bulmak için, uygun adaya ulaşmak, ona ulaştığında ise onunla rahatça konuşmak gerekir. Sıcak sohbetler yaparak karşınızdaki insanı çok daha iyi tanır, ilişkinizi arkadaşlığın ötesine taşımak için daha emin adımlar atarsınız. Fakat karşınızdaki insanı görmeden onunla konuşmak, ne kadar etkili olursa olsun onun gözlerine bakmadan yapıldığında daima eksik kalır ve kalacaktır da. Bilimsel açıdan yaklaşmak gerekirse, yazışarak yapılan sohbetler, sevgili adaylarının aralarında kurmaları gereken iletişimin yaklaşık yüzde 11'ini kapsar. Evet, yazışmak iletişimin yalnızca yüzde 11'idir. Karşınızdakini görmek mimiklerini izlemek, üslubunu ve konuşurkenki hal ve tavırlarını izlemek istersiniz. Ses tonu bile size bir çok fikir verir. Zaten bu sebeplerden dolayıdır ki kameralı sohbet siteleri pek revaştadır.

İşte bu yüzden ElitAşk, yeni teknolojiler peşinde mesaisini harcamaya, siz değerli üyeleri için devam ediyor. Yenileniyor, gelişiyor. Pek yakında ilişkinizi ya da flörtünüzü bi sonraki aşamaya taşımak için ElitAşk'tan fazlasına ihtiyaç duymayacaksınız. Bizi takip edin, takipte kalın..

KAMERALI SOHBET ODALARI İLE BAMBAŞKA BİR DÜNYA

Mesaj attınız, profillerinizi ziyaret ettiniz, ve artık birbirinizi daha yakından tanımaya hazırsınız. Sohbet odalarında sıcak sohbetlerinizle birbirinize gittikçe ısındınız. Peki ya sonra? Karşınızdakinin gerçek hayatta neye benzediğini merak etmeyecek misiniz? Üslubu, konuşması, hal ve hareketleri, mimikleri, peki ya aurası? Pek tabiki bunları merak edecek, ve sohbetin ilerleyen aşamalarına kendisini görebilmek adına site site dolaşacaksınız. Pek yakında ElitAşk üyeleri bu zahmetten kurtulacak. Nasıl mı? ElitAşk kameralı sohbet odaları sayesinde! Artık karşılıklı güven ortamı oluşturabildiğiniz ElitAşk üyeleri ile kameralı sohbet edebileceksiniz! Herzaman kalite, daime kalite. ElitAşk size yeter..


Bildirimler
Tümünü okundu olarak işaretle

loader gif


loader gif

loader gif
İşleme başlıyor..
Bir ricamız var!
Play Store'da oylayarak bize destek verir misin?

Play Store'da yapacağın yorum ile ElitAşka katkıda bulunmak ister misin?

Aramıza Tekrar Hoşgeldin!
Hesabına giriş yaptığın için devre dışı bıraktığın hesabını tekrar aktive ettik.
Görünmezlik Modu Aktif
Görünmezlik modunda kimseciklere görünmezsin!

Bu modda iken, profilini gezdiğin üyelere bildirimin GİTMEZ, hiçbir paylaşımın (varsa) GÖRÜNMEZ, mesaj attıkların dışında kimse profilini GÖRÜNTÜLEYEMEZ, ne önerilen üyelerde ne de detaylı arama sonuçlarında GÖRÜNMEZSİN. Özgürce ve gizlice burada yaşayabilirsin. Kısaca varsın ama yoksun!


ring loader