kelebek-chat
arkadaşlık ve tanışma siteleriCinsiyetin

Hesap aç

Hesap açarsan Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş olursun.
Hala Yalnız mısın?

2 MİLYONu aşan Elit üye, sıcak ve canlı sohbet, Türkiyenin en kaliteli ücretsiz arkadaşlık sitesi ElitAşkta seni bekliyor.
Hemen ücretsiz üye ol.

E-posta ve Şifreyle Giriş


ElitAşk Arkadaşlık Sitesi Android uygulama ElitAşk Arkadaşlık Sitesi ios uygulama


Gizlilik . Sözleşme . Koşullar . İletişim . Hakkımızda . Blog | 2015 - 2022@ CorrocA Bilişim Teknolojileri A.Ş.


KELEBEK CHAT

Yalnızlıktan sıkılan, daral gelen artık benim de sevgilim olsun kız arkadaş istiyorum / erkek arkadaş istiyorum neden herkes sevgili sevgili geziyor ben neden sevgili bulamıyorum diyen yüzlerce bayan ve erkek, kelebek chat sitesi ElitAşk'ta yollarını buluşturuyor, bir birleriyle tanışıyor. Birbirini hiç tanımayan, karşı cinsten bayanlar ve erkekler en azından hoşça vakit geçirmek, sohbet etmek, chat yapmak üzere kafa dağıtma amacında. Para avcısı chat odaları siteleri de malumdur ki peşlerini bırakmıyor. İnsanların amacı yalnızlıklarından kurtulmak sevgili arkadaş dost veya farklı türden bir ilişki kurmak iken, olan ceplerine bütçelerine oluyor. Ücretsiz kelebek chat yaparak güzel vakit geçirmek çok mu zor? ElitAşk yanınızda. Detaylı ve özenle hazırlanmış kelebek chat odalarımızda dilediğinizce sınırsız ve %100 ücretsiz kelebek chat yapabilme imkanına sahipsiniz sevgili üyeler. Evet, burada tüm hizmetler bedava! İster mesajlaşma ister göz kırpma ister bir topluluğa kimliğini fazla belli etmeden sesini duyurma, isterseniz de öylesine vakit geçirme amaçlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Cafe ve barlara neden gideriz? Tanımadığımız insanlarla dolu bir ortam kendimizi iyi hissetmemizi sağlar. Bu ortam neden sanal olmasın? ElitAşk ücretsiz arkadaşlık ve bedava mesajlaşma sitesi herşeyin ötesinde, karşı cinsten insanlarla dolu bir cafe gibidir. Doyasıya takılın doyasıya selamlaşın konuşun paylaşın, vakit geçirin. Bu cafede herşey bedava!

chat odaları

KELEBEK CHAT ÜCRETSİZ

Karşınızda karşı cinsten yüzlerce üye, Türkiye'nin hemen hemen her şehrinden, her karakterde, yaşlı, genç, bekar, dul bayan, erkek, aklınıza ne geliyorsa her çeşit insanın olduğu bir ortam var. Siz ise yalnızsınız. Bundan daha iyi bir ortam bulunur mu? Keyifli vakit geçirmek, sohbet etmek chatleşmek ve arkadaş edinme için daha güzel bir platform olabilir mi? ElitAşk arkadaş edinme ve sevgili bulma sitesi sizler için en güzel platformlardan birisi. Gönlünüzce hizmetlerimizden faydalanın. Tamamen ücretsiz mesajlaşma, erkek arkadaş, "bayan arkadaş arama", yakında kameralı ve görüntülü sohbet, sesli chat uygulamaları, size hayatınızın aşkını biricik sevgilinizle izdivacınızı sağlayacak olan ElitAşk hizmetlerinden sadece bir kaçı. Kalbi kalbinizi ısıtacak, içinizde kelebek uçurtacak, size şarkılar söyletecek, mutluluktan uykularınızı kaçırtacak o hayallerinizdeki güzel aşk, ElitAşk'la kapınızı çalabilir. Hazır olun ve ücretsiz arkadaşlık sitesinin tadını çıkarın. Hemen hesabınızı açın profilinizi özenle doldurun ve gönül maceranıza başlayın!

KELEBEK CHAT SİTESİ

Size özel, size hitab eden sohbet sitesi bulmanız bu devirde zor. Gerek arayüzü, gerek mesajlaşma sistemi, gerekse sitede üye olan bayanlar baylar, kalitesiz karakterler canınızı sıkar ve siteye girmekten vazgeçersiniz. Kendinize yakıştıramaz, 'buralara mı düştük biz be' dersiniz. ElitAşk ücretsiz tanışma arkadaşlık ve evlilik sitesi farklıdır. ElitAşk paylaşım sitesi formatında, arkadaşlık sohbet, ilişki sitesi olmanın yanında bir yaşam sitesidir. Kendinizi kötü hissetmez, doğal davranır ve özgürce yeni insanlarla tanışır kaynaşır sohbet etmenin, kelebek chat yapmanın tadına varırsınız. Hemen vakit kaybetmeden burada kaydınızı yaptırın ve ücretsiz imkanlardan faydalanarak aradığınız manita dost arkadaş sevgili her ne arıyorsanız kolayca ona ulaşın..


Bildirimler
Tümünü okundu olarak işaretle

loader gif


loader gif

loader gif
İşleme başlıyor..
Bir ricamız var!
Play Store'da oylayarak bize destek verir misin?

Play Store'da yapacağın yorum ile ElitAşka katkıda bulunmak ister misin?

Aramıza Tekrar Hoşgeldin!
Hesabına giriş yaptığın için devre dışı bıraktığın hesabını tekrar aktive ettik.
Görünmezlik Modu Aktif
Görünmezlik modunda kimseciklere görünmezsin!

Bu modda iken, profilini gezdiğin üyelere bildirimin GİTMEZ, hiçbir paylaşımın (varsa) GÖRÜNMEZ, mesaj attıkların dışında kimse profilini GÖRÜNTÜLEYEMEZ, ne önerilen üyelerde ne de detaylı arama sonuçlarında GÖRÜNMEZSİN. Özgürce ve gizlice burada yaşayabilirsin. Kısaca varsın ama yoksun!


ring loader