kelebek-sohbet
arkadaşlık ve tanışma siteleriCinsiyetin

Hesap aç

Hesap açarsan Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş olursun.
Hala Yalnız mısın?

2 MİLYONu aşan Elit üye, sıcak ve canlı sohbet, Türkiyenin en kaliteli ücretsiz arkadaşlık sitesi ElitAşkta seni bekliyor.
Hemen ücretsiz üye ol.

E-posta ve Şifreyle Giriş


ElitAşk Arkadaşlık Sitesi Android uygulama ElitAşk Arkadaşlık Sitesi ios uygulama


Gizlilik . Sözleşme . Koşullar . İletişim . Hakkımızda . Blog | 2015 - 2022@ CorrocA Bilişim Teknolojileri A.Ş.


KELEBEK SOHBET

Kelebek Sohbet ElitAşk'ta bambaşka!
Aşkı bulduğumuzda içimizde kelebek sürüsü uçuşur. İçimiz kıpır kıpır olur, hayallere dalarız. Her an her dakika aşkını içimizde duyduğumuz insanın varlığını ve muhabbetini hissetmek isteriz. Kendimizi ve herşeyimizi ona adarız. Bizi yaşadığımızı hissettiren, aşktır. Aşka ulaşmanın yolları elbetteki var. Bu kadar ihtiyaç duyduğumuz, hislerin en kutsalı olan aşk, neden teslim etmez kendini kollarımıza? Çünkü nerede arayacağımızı, aslında pek de bilmeyiz.
Çalışma ortamımız, arkadaş ortamımız, yakın çevremiz bize yeter zannederiz. Peki yeryüzündeki birbirinden farklı milyolarca karakterden biri olan biz, kendine uygun bir eşi 15 - 20 kişi arasından nasıl bulacak?

kelebek sohbet

KELEBEK SOHBET İLE KIPIR KIPIR CHAT

Yeryüzünde yaklaşık 7 milyar insan yaşıyor. Kardeşlerin bile birbirine benzemediğini bilirsiniz. O halde, küçük bir insan topluluğu bile birbirine benzemezken, toplam insanlığın barındırdığı karakter sayısını bir hayal edin. Bunca farklı kişiliğe haiz insan arasından, sizin anlaşacağınız uyum sağlayacağınız, sohbet edebileceğiniz, sizle aynı dünyayı paylaşacak eşi bulma şansınız ne denli fazla olabilir?
Biz söyleyelim. 1 milyonda 1.. Yapılan bilimsel araştırmaların sonucunda, insanların birbirlerine aynı karakterde bir eş bulma ihtimali bu. Peki bu minicik şansı nasıl yakalayacaksınız? Daha çok insanla tanışarak. Fakat ortamınız buna el vermiyor öyle değil mi..

KELEBEK SOHBET İLE SICAK DOSTLUKLAR

Aradığı ilişkiyi bulmak isteyen yüzlerce insan ElitAşk'ta yerini aldı. her geçen gün gücüne güç katan Elitaşk'ın insan denizine hemen atlayın ve sunduğu birbirinden eşsiz fırsatlardan faydalanarak gönül maceranıza başlayın. Her çeşit her türden onlarca birey arasından size uygun olanını aramaya başlayarak hayatınızda yeni bir sayfa açmak için kendinize bir şans tanıyın.. Aşk hepimize lazım. Siz de kendinize uygun hayat arkadaşınızı bulduktan sonra, kendi gönül defterinizi kendi cümlelerinizle doldurmaya başlayacaksınız. Hayatın anahtarı aşksa, aşkın anahtarı kelebek sohbet sitesi ElitAşk'tır..


Bildirimler
Tümünü okundu olarak işaretle

loader gif


loader gif

loader gif
İşleme başlıyor..
Bir ricamız var!
Play Store'da oylayarak bize destek verir misin?

Play Store'da yapacağın yorum ile ElitAşka katkıda bulunmak ister misin?

Aramıza Tekrar Hoşgeldin!
Hesabına giriş yaptığın için devre dışı bıraktığın hesabını tekrar aktive ettik.
Görünmezlik Modu Aktif
Görünmezlik modunda kimseciklere görünmezsin!

Bu modda iken, profilini gezdiğin üyelere bildirimin GİTMEZ, hiçbir paylaşımın (varsa) GÖRÜNMEZ, mesaj attıkların dışında kimse profilini GÖRÜNTÜLEYEMEZ, ne önerilen üyelerde ne de detaylı arama sonuçlarında GÖRÜNMEZSİN. Özgürce ve gizlice burada yaşayabilirsin. Kısaca varsın ama yoksun!


ring loader