|
Hemen bir hesap açarak Türkiye'nin
En Farklı Arkadaşlık Sitesi
ElitAşk'a Katıl!Zaten hesabın varsa giriş yap

En iyi arkadaşlık uygulamaları 2021 İle İlgili Paylaşımlar

En iyi arkadaşlık uygulamaları 2021 ile ilişkili ilgi çekici paylaşımlar yapıldığında aşağıdaki listede göz atabileceksin.En alakalı sonuçların bunlar olmadığını biliyoruz. Peki bu aramanla ilgili en iyi paylaşımı sen yapmış olmayı istemez misin? Hadi durma. Bu fikirle ilgili en güzel paylaşımı sen yap ve üyelerin dikkatlerinin senin profilin üzerinde toplanmasını sağla. Bir çok konuda istediğin şeyleri yaz, istediğin resimleri ekle. Fakat önemli olan karakterini yansıtman ve fark yaratman. Bu sayede hayatına yepyeni insanları katman içten bile değil!..

En beğenilen Paylaşım

Herşeyi geçtim..yaradılış anlam.vs..kadının saçını müstehcen bulan tanrı benim ayağımın altındaki bocekten değerli değil. İlk yorumu sen yap!

En beğenilen Paylaşım

Su izinin resimde Google aramada başka kişi çıkıyor 🤭🤭 yav bu kadar mı korkuyorsunuz kendiniz olmaktan 🤭🤭 İlk yorumu sen yap!

En beğenilen Paylaşım

Selam millet👋😐


ME T İN   Topram☕️😀
ME T İN   Seda naber☕️😀
ME T İN   Eyvallah topram👍
ME T İN   İyi geceler görüşürüz👍👋😁

En beğenilen Paylaşım

Harun ağzın bal damlıyor ne güzel beddua öyle edıms aslanlara yem olasın 😅😅 İlk yorumu sen yap!

En beğenilen Paylaşım

Bunların hepsi işsizlikten geliyor başımıza.. 🤦🏻


comment icon Diğer 18 yorumu gör

Çakıltaşıı   He 🙄
_KereⓂ_   Kanks bana dostunu söyle sana kim olduğunu söyleyeyim.. 🙄 pavyoncu arkadaş külliyen zarar verir.. yoldan çıkarır demedi deme
_KereⓂ_   Baleci 🙄 sana hee
_KereⓂ_   Kanks öyle ortamlar nasıl keyif veriyor sana anlamıyorum la 🤦🏻😒
_KereⓂ_   Ben yine yoruldum kanks sana laf yetiştirmekten🙄

En beğenilen Paylaşım

Iyi gceler saygi deger arkadslarmm 🙏😊


Ayaz İ   Hayırlı geceler saygılı abim

En beğenilen Paylaşım

Bizi cekemeyenler size tavsiyemdir.. ya sabir cekin 😉😉 İlk yorumu sen yap!

En beğenilen Paylaşım

Hem görmek istemiyorum hem görülmek istemiyorum hem engellemek istemiyorum hemde engellenmek istemiyorum 🙄 İlk yorumu sen yap!

En beğenilen Paylaşım

😢😢 İlk yorumu sen yap!

En beğenilen Paylaşım

Bir söz yazayım diyorum bin söz geliyo aklıma şaşırma sakın hepsi de seni seviyorum diyor tatlım 🙂🚬♥️❗🌺 İlk yorumu sen yap!

En beğenilen Paylaşım

Ben sana hep üşüyordum, Çünkü kıştım. Nakıştım, bakıştım… İnkar etmiyorum da bunu.. Seni sevmek gibi büyük işlere kalkıştım.. Ve lütfen inkar etme Sana en çok, ben yakıştım.


comment icon Diğer 1 yorumu gör

06_€SRa_06   🙏
06_€SRa_06   Özdemir Asaf
️By Aksi   Bir bunu birde ben sana mecburum şiirini çok severim 😌
06_€SRa_06   Her sözü şiiri ayrı bir güzel
umutalp32   Öyle bir ilkyaz ol ki korkut yaprakları, Öylel bir son yaz ol ki tut yaprakları, Sararıp dökülürken güz rüzgârlarında Ardında savrulsunlar, unut yaprakları. Sevinçlerinde onlar vardı,, hüzünlerinde onlar Seninle yeşerdiler, seninle soldular.. Olsunlar senden sonra da umut yaprakları

En beğenilen Paylaşım

can sıkıntısı


HÜSEYİN Durmaz   yiğidi kim

En beğenilen Paylaşım

birazda erkek dünyasını anlatalım Hayatın omzuna yüklediği sorumluluklara rağmen bir nedenle çevik ve diri kalmış Orta yaş üstü erkeklerin ekseriyetle aradığı çekinilmeden, rahatsızlık duymadan yanlış anlaşilirim kaygısı gütmeden bir kadının yanında çocuklaşmaktir bu en iyi sınıf ve entelektüel kapasitesi düşük pervasızca eğlenilebilecek bir dişi ile olur tabi karısından daha genç olması koşuluyla ,, şimdi anladınız mı" gül gibi karısı dururken adamın yaptığına bak" ya dediğiniz durumları ,,,, 🍀 CENGİZ SİPAHİ 🍀 İlk yorumu sen yap!

En beğenilen Paylaşım

cezaevinden şartlı tahliye edildik birçok mahkum arkadaslara beraber dışarda iş yok sokağa çıkma yasağı var 2 çocuğum var ev kira daha benden zorda olanlarda vardır Allah yardımcınız olsun hepimizin Çok zor günlerden geciyoruz


comment icon Diğer 1 yorumu gör

Iraklis   Geçmiş olsun kardeşim
sinankosalar   elif salak salak konuşma onumu demeye calisiyom algılamakta sorun yasiyon belliki
sinankosalar   sağolun arkadaşlar
Elifffffff   git karınla 2 çocuğunla ilgilen de senin cezanı onlar çekmesin hapiste sosyal medyayı chat sitelerini mi özledin. muatap olmayım dedim ama dayanamadım.
sinankosalar   ellif bir evli değilim 2 seninle tartismiycam cahille tartışılmaz bana diyonya chat sitelerinimi özledin diye senin ne işin varki onu merak ettim? 😅

En beğenilen Paylaşım

. İlk yorumu sen yap!

İlgini Çekebilecek Yazılar

En iyi arkadaşlık uygulamaları 2021 ve benzeri bir çok konuda ElitAşk'ta arkadaşlarınla sohbet edebilir, forumda En iyi arkadaşlık uygulamaları 2021 gibi başlıklar açabilir ya da başlıkları takip edebilir, etiketler ile gündemi takip edebilir, hatta gündem yaratabilir onlarca eğlenceli yolla etkileşimlerini arttırabilirsin.
ElitAşk Sosyal Medya


ücretsiz tanışma sohbet arkadaşlık siteleri dul bayanlar

ElitAşk Arkadaşlık Sitesi Android uygulama ElitAşk Arkadaşlık Sitesi ios uygulama


CorrocA Bilişim Teknolojileri A.Ş.
Gizlilik . Sözleşme . Koşullar . İletişim . Hakkımızda . S.S.S. . Blog | @2015 - 2022 ElitAşk tüm hakları saklıdır.