sehirler
arkadaşlık ve tanışma siteleriCinsiyetin

Hesap aç

Hesap açarsan Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş olursun.
Hala Yalnız mısın?

2 MİLYONu aşan Elit üye, sıcak ve canlı sohbet, Türkiyenin en kaliteli ücretsiz arkadaşlık sitesi ElitAşkta seni bekliyor.
Hemen ücretsiz üye ol.

E-posta ve Şifreyle Giriş


ElitAşk Arkadaşlık Sitesi Android uygulama ElitAşk Arkadaşlık Sitesi ios uygulama


Gizlilik . Sözleşme . Koşullar . İletişim . Hakkımızda . Blog | 2015 - [email protected] CorrocA Bilişim Teknolojileri A.Ş.

TANIŞMAK İÇİN AYNI ŞEHİRDE OLMAK ÖNEMLİ Mİ?

Tanışma bir ilişkiye başlayarak hayatının geri kalanında yalnızlığını paylaşmak için kendine uygun birini bulma yolculuğunun ilk adımıdır. Evlilik için atılan adımların ilkidir. Peki bir bayanla tanışmak için neler yapmalı? Kültürel faaliyetlere katılıp yeni insanlarla arkadaşlık kurmalı, onlarla sık sık minik organizasyonlar düzenlemeli ve tanışıp kaynaşmalı. Peki internetten tanıştığınız bir bayanla bunları yapabilir misiniz? Aşk engel tanımaz dediğinizi duyar gibiyim fakat işin aslı daha farklı olsa gerek. Mesela kültür başkanti İstanbulu ele alalım. Koca insan deryası olan bu şehirde, 20 milyon insan yaşıyor. Bu insanların yerine mesela Adana'dan bir bayanla ya da erkekle tanıştığınızı düşünün. Taptaze ilişkinizi yürütebileceğiniz bir ortam yok. Ayda bir birbirinizin şehirlerine gidecek, İstanbul ya da Adana'da buluşacaksınız. Onun dışında ilişkiniz telefon başında devam edecek. Telefon ilişkilerinin sonunu tahmin ediyor musunuz?

sohbet

YAKIN OLMAK SICAK BİR İLİŞKİNİN ANAHTARIDIR

Kızlar doğaları gereği sevdikleri insanın, erkeklerinin kendilerine kanat germesini, onlara sahip çıkmasını isterler. Güvende olmak onlar için olmazsa olmaz bir ihtiyaçtır. Erkekler ise sevdiklerini koruma iç güdüsüne sahiptir. Birbirlerine sıkıca bağlanmak kızları da erkekleri de sıcak tutar.Bu yüzden aşk sıcakta yeşerir. Hayatınıza katmayı düşündüğünüz eş adayının size uygun olup olmadığını anlamaya çalışmak yerine onunla birlikte vakit geçirmelisiniz. Birbirinize her daim yakın olmalısınız. Birbirinizi ısıtmalı, sımsıkı kavramalısınız. Ayrı şehirlerde bu mümkün mü sizce?

AYNI ŞEHİR GÜZEL İLİŞKİ

Evlilik Sitesi ElitAşk, sizleri bir platformda buluştururken, kendinize yakın eşlerle tanışmanız için gerekli olan sıcak ortamı sağladı. Beğenebileceğiniz üyeler listesi daima kendi şehrinizden olan üyeleri sizlere sunar. Detaylı arama yaparken ise kendi şehrinizi seçmenizi tavsiye eder. Kendi memleketinizden bir bayanla tanışmak, kültürel çatışma yaşama ihtimalinizi de sıfırlar. Bir düşünün. İzmirli bir bayan ile Ankaralı bir erkeğin anlaşma şansı ne kadar olabilir ki? Evlilik Siteleri içinde en uygun en doğal ortamı sunan Tanışma sitesi ElitAşk sizlere mutlu bir yuvanın anahtarını törenle sunuyor.


Bildirimler
Tümünü okundu olarak işaretle

loader gif


loader gif

loader gif
İşleme başlıyor..
Bir ricamız var!
Play Store'da oylayarak bize destek verir misin?

Play Store'da yapacağın yorum ile ElitAşka katkıda bulunmak ister misin?

Aramıza Tekrar Hoşgeldin!
Hesabına giriş yaptığın için devre dışı bıraktığın hesabını tekrar aktive ettik.
Görünmezlik Modu Aktif
Görünmezlik modunda kimseciklere görünmezsin!

Bu modda iken, profilini gezdiğin üyelere bildirimin GİTMEZ, hiçbir paylaşımın (varsa) GÖRÜNMEZ, mesaj attıkların dışında kimse profilini GÖRÜNTÜLEYEMEZ, ne önerilen üyelerde ne de detaylı arama sonuçlarında GÖRÜNMEZSİN. Özgürce ve gizlice burada yaşayabilirsin. Kısaca varsın ama yoksun!


ring loader