sesli-chat
arkadaşlık ve tanışma siteleriCinsiyetin

Hesap aç

Hesap açarsan Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş olursun.
Hala Yalnız mısın?

2 MİLYONu aşan Elit üye, sıcak ve canlı sohbet, Türkiyenin en kaliteli ücretsiz arkadaşlık sitesi ElitAşkta seni bekliyor.
Hemen ücretsiz üye ol.

E-posta ve Şifreyle Giriş


ElitAşk Arkadaşlık Sitesi Android uygulama ElitAşk Arkadaşlık Sitesi ios uygulama


Gizlilik . Sözleşme . Koşullar . İletişim . Hakkımızda . Blog | 2015@ Lidyel Yazılım


SESLİ CHAT

Senelerdir Türkiye ve dünyada popüler olarak talep gören sesli chat, insanların birbirleriyle tanışmaları ve kaynaşmaları için biçilmiş bir kaftan. Karşınızda tanımadığınız biri, hakkında hiç birşey bilmiyorsunuz ve konuşuyorsunuz. Birbirinden ilginç anlar, birbirinden enteresan hikayeler yaşıyorsunuz. Günümüzün eğlence trendlerinden en popülerleri sesli chat, sohbet ve ücretsiz mesajlaşma siteleridir. Bu ortamlarda karşınızda yeni insanlar görür ve onlarla eğlenceli sohbetler yaparsınız. ElitAşk sesli chat uygulaması ile bu alanda en ileri siteler arasında adından söz ettirmeye kısa süre içinde başlayacak. Sizlere en kaliteli hizmeti sunan ElitAşk ekibi internetin en başarılı chat uygulamalarından birini sizler için hazırladı ve kullanıma sundu. En kaliteli mesajlaşma sistemlerinden birine sahip olan arkadaşlık sitesi ElitAşk'ta çok yakında karşınızdaki insanların sesini ve görüntüsünü de duyabileceksiniz.

chat

CHAT SOHBET VE ELİTAŞK

Sürekli yenilenen internet teknolojisi ile evvelce hiç görmediğimiz, hiç işitmediğimiz konuları duyuyor ve görüyoruz. İnternet teknolojisi yaşantılarımıza girdiğinden beri en yeni uygulamalar ve gelişmeler hepimizin ayağına geldi. Hayatımız boyunca düşünsek bile aklımıza gelmez olan yenilikler ile yine internet siteleri aracılığıyla tanışmaktayız. Arkadaşlık siteleri bu alanda büyük bir gelişim ve değişim oluşturmayı başarmış ve çekingen karakteri yüzünden bir türlü karşı cinsle iletişim kurmayı beceremeyen ve arkadaş ednme konusunda sıkıntısı olan insanları bir araya getirerek arkadaş sitelerinde yeni profiller oluşturmalarına vesile olmaktadır. Hepsi olmamakla birlikte, ElitAşk kalitesinde olan bir çok site güvenilir ve güvenli hizmet vermektedir. Bu konudaki ön yargılarınızın var olduğunu biliyor ve denemeniz için sizleri ElitAşk dünyasına davet ediyoruz. Her türlü hayat tarzından ve her karakterden kadın ve erkekarkadaşlık siteleri aracılığıyla ya hayallerindeki aşkı yakalıyorlar ya da bir ömür boyunca hayat arkadaşı olacakları kişiyi buluyorlar. Sosyal hayatında arkadaş edinemeyen dost bulmayı başaramayanlar için büyük bir fırsat parmaklarının ucuna kadar getiriliyor. Birçok site arasında farklı pratik kullanımıyla dikkat çeken ElitAşk ücretsiz arkadaşlık sitesi size arkadaş edinmeniz için en uygun üyeleri ayağınıza getiriyor. ElitAşk'ta hesap açtıktan ve üye olduktan sonra bir size uygun üyelerle konuşmaya, sohbet etmeye ve hatta dertleşmeye başlayabilirsiiniz.

ELİTAŞK'TA SESLİ CHAT BAŞKA

Arkadaşlık edinecek insan arayanların ve ileriye dönük ciddi ilişki hayali kuranların profillerinizi ziyaret edeceklerini unutmayın. Bu açıdan profilinizde bulunan bütün soruları itina ve özenle doldurun. Detaylara önem verin. Kendinizi en kısa ve en etkili biçimde tanımlayacak cümleler kurun. Ücretsiz Sohbet etme uygulaması sayesinde başkalarının bilmesini istemeyeceğiniz özel bilgileriniz diğer Chat sitelerinde olduğu gibi ortalıkta herkesin görebileceği bir alanda bulunmaz. Bu sayede kendinizi hem güvende hissedecek hem de muhtemel problemlerden uzak tutacaktır. Türkiye'nin her şehrinden size özel bayan, erkek arayabilir, bulunduğunuz ilde ikamet eden kkadın ve erkeklerle sohbet etme şansına sahip olabilirsiniz. Aradığınız gerçek kaliteli ve düzeyli bir ilişki ise en doğru adres olan ElitAşk sizler için tam bir biçilmiş kaftan.. Kendinize inanın güvenin ve hayallerinizi daha fazla ertelemeyin. Aşkın anahtarı tanışmak, tanışmanın anahtarı ise ElitAşk'tır.


Bildirimler
Tümünü okundu olarak işaretle

loader gif


loader gif

loader gif
İşleme başlıyor..
Bir ricamız var!
Play Store'da oylayarak bize destek verir misin?

Play Store'da yapacağın yorum ile ElitAşka katkıda bulunmak ister misin?

Aramıza Tekrar Hoşgeldin!
Hesabına giriş yaptığın için devre dışı bıraktığın hesabını tekrar aktive ettik.
Görünmezlik Modu Aktif
Görünmezlik modunda kimseciklere görünmezsin!

Bu modda iken, profilini gezdiğin üyelere bildirimin GİTMEZ, hiçbir paylaşımın (varsa) GÖRÜNMEZ, mesaj attıkların dışında kimse profilini GÖRÜNTÜLEYEMEZ, ne önerilen üyelerde ne de detaylı arama sonuçlarında GÖRÜNMEZSİN. Özgürce ve gizlice burada yaşayabilirsin. Kısaca varsın ama yoksun!


ring loader