sesli-sohbet
arkadaşlık ve tanışma siteleriCinsiyetin

Hesap aç

Hesap açarsan Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş olursun.
Hala Yalnız mısın?

2 MİLYONu aşan Elit üye, sıcak ve canlı sohbet, Türkiyenin en kaliteli ücretsiz arkadaşlık sitesi ElitAşkta seni bekliyor.
Hemen ücretsiz üye ol.

E-posta ve Şifreyle Giriş


ElitAşk Arkadaşlık Sitesi Android uygulama ElitAşk Arkadaşlık Sitesi ios uygulama


Gizlilik . Sözleşme . Koşullar . İletişim . Hakkımızda . Blog | 2015@ Lidyel Yazılım


SESLİ SOHBET

Sesli Sohbet pek yakında ElitAşk'ta!
Konuşmak. İnsanları hayvanlardan ayıran en önemli özellik zekalarıdır. İnsan zekası, temel yaşam gereksinimlerini karşılayarak hayatta kalmayı başarmış olmayı bırakın, içinde yaşadığı habitatı ve hatta dünyayı bile değiştirmeyi başarmıştır. İnsanoğlunun bu inanılmaz zeka gücü, dünya ve hatta evrendeki bilinmeyen fenomenlere bile ışık tutar hale gelmiş. Peki insan zekası nasıl bu kadar güçlendi? Paragrafa 'konuşmak' diye başlamıştık öyle değil mi? İnsanlar, birbirleriyle iletişim kurmaya başladıklarından bu yana guruplar halinde yaşamaya, toplumlar oluşturmaya ve birlikte dünyayı değiştirmeye muvaffak oldular. Konuşmak, insanların birbirleriyle iletişim kurmalarındaki en etkili yoldur.

görüntülü sohbet

SESLİ SOHBET ETMENİN AVANTAJLARI NELER?

İnsanlar konuşarak iletişim kurarlar dedik. Arkadaşlarıyla, dostlarıyla, sevgili'leriyle ve hatta düşmanlarıyla bile. Konuşmak bu kadar önemli bir husus iken, sevgili bulma serüvenimizde karşımızdaki insanın bize ne denli uygun olup olmadığını başka hangi yolla anlayabiliriz ki? Konuşmak muhattap olduğumuz kişiyi tanıyabilmek ve kalbinin derinliklerine inebilmek için en güzel yoldur. Aşklar konuşarak başlar.. ElitAşk ailesi de sizleri birbirlerinizle tanıştırırken bu kadar önemli bir konu olan sesli sohbet'in de önemini göz ardı etmiyor.

SESLİ SOHBET ETMEK İSTEYEN KULLANICILAR YAKINDA ELİTAŞK'TA!

İnsanların birbirleriyle konuşarak karşılarındaki insanın küçük dünyasına misafir olurken, daha samimi ve daha yakın hissetmeleri gerekir. Birbirleriyle göz teması kurmak, karşılarındaki kişinin sesini kulaklarında hissetmek ve aurasını koklamak isterler. ElitAşk ailesi olarak biz de; sizlerin birbirlerinizle daha sıkı daha sağlam ve samimi sohbetler edebilmeniz için, tanışmayı düşündüğünüz kişinin sesini kulaklarınızda çınlatıyoruz. Çok yakında hizmete girecek olan, 'kullanıcının sesini dinle' özelliği sayesinde, daha karşınızdakiyle muhattap bile olmadan, o kişinin kendi sesini dinleyebilecek, ve onun hakkında daha net bir görüşe sahip olabileceksiniz.


Bildirimler
Tümünü okundu olarak işaretle

loader gif


loader gif

loader gif
İşleme başlıyor..
Bir ricamız var!
Play Store'da oylayarak bize destek verir misin?

Play Store'da yapacağın yorum ile ElitAşka katkıda bulunmak ister misin?

Aramıza Tekrar Hoşgeldin!
Hesabına giriş yaptığın için devre dışı bıraktığın hesabını tekrar aktive ettik.
Görünmezlik Modu Aktif
Görünmezlik modunda kimseciklere görünmezsin!

Bu modda iken, profilini gezdiğin üyelere bildirimin GİTMEZ, hiçbir paylaşımın (varsa) GÖRÜNMEZ, mesaj attıkların dışında kimse profilini GÖRÜNTÜLEYEMEZ, ne önerilen üyelerde ne de detaylı arama sonuçlarında GÖRÜNMEZSİN. Özgürce ve gizlice burada yaşayabilirsin. Kısaca varsın ama yoksun!


ring loader