sohbet
arkadaşlık ve tanışma siteleriCinsiyetin

Hesap aç

Hesap açarsan Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş olursun.
Hala Yalnız mısın?

2 MİLYONu aşan Elit üye, sıcak ve canlı sohbet, Türkiyenin en kaliteli ücretsiz arkadaşlık sitesi ElitAşkta seni bekliyor.
Hemen ücretsiz üye ol.

E-posta ve Şifreyle Giriş


ElitAşk Arkadaşlık Sitesi Android uygulama ElitAşk Arkadaşlık Sitesi ios uygulama


Gizlilik . Sözleşme . Koşullar . İletişim . Hakkımızda . Blog | 2015 - 2022@ CorrocA Bilişim Teknolojileri A.Ş.


SOHBET

Sohbet toplumu oluşturan bireylerin birbirleriyle kurdukları ilişkilerde en önemli kıstastır insanlık tarihi boyunca. Toplumu oluşturan en küçük sosyal yapı taşı olan aile bağları, aile için adım atmakta olan çiftlerin birbirleriyle ilişkileri, birbirine uygun olma ihtimali olan gençlerin ilişki yolunda atacakları ilk adımda kurdukları arkadaşlık, sohbet sayesinde filizlenegelmiştir daima. Sohbet etmek insan ilişkilerinin temel anahtarıdır. Sıcak sohbetler insanları birbirine yakınlaştırır, kaynaştırır birbirine sevdirir. Karşımızdaki insanın iç dünyasını ancak onunla sohbet ederek anlayabiliriz. Peki ya aradığımız gerçek aşkın sohbetle ilişkisi ne?

sohbet

SOHBET ETMEK KALİTELİ BİR İLİŞKİNİN ANAHTARIDIR

Karşınıza aldığınız, yahut arkadaş ortamınızda rastgeldiğiniz karşı cins bir insandan aldığınız elektrik, sizi her zaman heyecanlandırmıştır. Bütün insan ilişkilerinin temel kriteri olan sohbeti kullanmadan, ne o insana yaklaşabilir ne de o insanın dikkatini çekebilirsiniz. Dış görünüş elbetteki etkileyicidir fakat, vitrini güzel dükkanın ambarı çok daha önemlidir benzetmesiyle örnekleyecek olursak, iletişim kurmaya başladıktan sonra elektrik seviyelerinin asla aynı kalmayacağından da bahsetmek zorundayız. Dememiz o dur ki; elektrik aldığınız insanla sıcak ve samimi bir sohbet kurmadan, o kişiyle bir iletişim yoluna asla adım atamazsınız. Karşınızdakinden hoşlandıysanız, birbirinize ne kadar uygun olduğunuzu anlamak için bol bol sohbet etmelisiniz. Kaliteli sohbet, kaliteli bir ilişkinin anahtarıdır. Bunu unutmayalım..

GÜZEL SOHBET GÜZEL İLİŞKİ

Ondan hoşlandınız, gülüşü, bakışları, duruşu ve mizacı sizi etkiledi. Aurası sizi kendine esir almayı başardı. Peki bundan sonra ne yapmalı? Onunla konuşun. Bol bol konuşun, seviyenizi koruyarak, onun o özel dünyasına girmeye çalışın. Masum sırlarını öğrenmeye, çocukken yaptığı sakarlıkları dinlemeye, başına gelen ilginç komik belki de ürpertici anıları onun ağzından işitmeye çaba gösterin. Sıkılmadan uzun uzun, sıcak sıcak konuşun. Güzel bir ilişki kurmanın yolu, daima sabırlı yavaş ilerleyen ve kaliteli bir sohbet silsilesidir. Karşınızdaki insanı beğenmenin ötesinde sevmek ve belki aşık olmak için onu uzun uzun dinlemelisiniz.. ElitAşk'ta mutluluğun anahtarını bulacaksınız..


Bildirimler
Tümünü okundu olarak işaretle

loader gif


loader gif

loader gif
İşleme başlıyor..
Bir ricamız var!
Play Store'da oylayarak bize destek verir misin?

Play Store'da yapacağın yorum ile ElitAşka katkıda bulunmak ister misin?

Aramıza Tekrar Hoşgeldin!
Hesabına giriş yaptığın için devre dışı bıraktığın hesabını tekrar aktive ettik.
Görünmezlik Modu Aktif
Görünmezlik modunda kimseciklere görünmezsin!

Bu modda iken, profilini gezdiğin üyelere bildirimin GİTMEZ, hiçbir paylaşımın (varsa) GÖRÜNMEZ, mesaj attıkların dışında kimse profilini GÖRÜNTÜLEYEMEZ, ne önerilen üyelerde ne de detaylı arama sonuçlarında GÖRÜNMEZSİN. Özgürce ve gizlice burada yaşayabilirsin. Kısaca varsın ama yoksun!


ring loader