sohbet-net
arkadaşlık ve tanışma siteleriCinsiyetin

Hesap aç

Hesap açarsan Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş olursun.
Hala Yalnız mısın?

2 MİLYONu aşan Elit üye, sıcak ve canlı sohbet, Türkiyenin en kaliteli ücretsiz arkadaşlık sitesi ElitAşkta seni bekliyor.
Hemen ücretsiz üye ol.

E-posta ve Şifreyle Giriş


ElitAşk Arkadaşlık Sitesi Android uygulama ElitAşk Arkadaşlık Sitesi ios uygulama


Gizlilik . Sözleşme . Koşullar . İletişim . Hakkımızda . Blog | 2015@ Lidyel Yazılım


SOHBET NET

İnsanların hayatlarına almak için aradıkları eş adaylarının, kendileriyle bir geleceği olup olmayacağını anlamak için ihtiyaç duydukları tek şey karşılarındaki ile sıcak bir Sohbet net. Kendisinden hoşlandığımız, elektrik aldığımız, görünüşü ve tarzı bizi etkilemiş olan bir insanı daha yakından tanımak için onunla sohbet etmeliyiz. Ona sorular sormalı, nerelerde yaşadığını neler yaptığını işini gücünü, ailesini belki de acı tatlı anılarını.. Onun iç dünyasını keşfetmeliyiz ki; aradığımız kişi o mu değil mi anlayalım. Sıcak ve samimi bir sohbet, potansiyel bir ilişki için bize ip uçları verir. İlerde sevgili olduğumuzda, karşılaşmamız muhtemel olan güçlükleri, aşmamız gereken problemleri bize daha iyi sezinletir. Aşk tek başına asla yetmez. Sevgili olmanın yanında, arkadaşlık, ortak paydalar, tahammül edebilme sınırı, ve bunun gibi bir çok etken baş gösteriverir. Karşımızdaki insana önce güven duymak isteriz. Güvenmek içinse, o kişiyi "gerçekten" tanımış olmak gerekir. Hem de ciğerine kadar..

sohbet net

SOHBET NET, AŞK NET

Sevgili adayınıza karşı daima samimi olun. Yanlış anlaşılmaktan korkmayın. Zaten ilişkiniz boyunca sizi doğru anlaması çok nadir gerçekleşecek bir olay. Kendinizi net olarak ifade edin. Onun korkularını keşfedin ve üstesinden gelmek için çabalayın. Net olun. Aşk entrikaları sevmez. İstediklerinizi, talep ettiklerinizi bolca söyleyin, kendinizi sakınmadan ifade edin. Kaliteli aşkı yaşamak istiyorsanız, bunlar şart. "Ya kırılırsa" korkusuyla söylemediklerinizi, emin olun gün gelip siz içinize ata ata dolduktan sora, mümkün olan en yanlış zamanda ve en yanlış yerde, o kırmaya korktuğunuz biricik sevgilinize patlayacak haykıracak ve kalbini çok daha fazla kıracaksınız. İçinize atmak yerine, biriktirmeden, o anda anlatın. Böylece düşüncelerinizi daha kibar ve cümlelerinizi daha özenle seçerek karşınızdaki ile iletişebilirsiniz. Yaptığınız sohbet net bir şekilde berrak ifadeler barındırsın. Aşkınızı doya doya ve kazasız yaşamak, canınızı ufak ayrıntılarda boğularak sıkmak istemiyorsanız aranızdaki sohbet net olmalıdır daima..

NET SOHBET NET İLİŞKİ

O kişiyi çok seviyorsunuz, sağlığı ailesi, hobileri, takıntıları ve herşeyine bağlandınız. Onsuz yapamaz oldunuz. Fakat konuşurken kavga etmekten, anlaşamamaktan ve kendinizi anlaşılır ifade edememekten yoruldunuz. Sebepleri onlarca olabilir. Fakat sebeplerinin de köküne inmeniz gerekiyor. Herşeyin başında, eskiden de rahatsız olduğunuz şeyleri birtürlü dile getirmemiş olup, samimiyetiniz arttıkça söylenmeye başlamış olmanız hata.. Asla ve asla sevgiliniz kız, erkek arkadaşınız ile tanıştığınız cicim aylarında onun hakkındaki düşüncelerinizi ondan saklamayın.Ona söyleyin, onunla konuşun. O sizi seviyor, kırılır diye korkmayın. Unutmayın, içinize attığınız hiçbirşey sonsuza dek içinizde kalmaz. Kontrolünüz dışında ağzınızdan dökülmesine izin vermeyin. Zamanı ve yeri siniriniz değil aklınız seçsin. Güzel düzenli ve sorunsuz bir ilişkinin anahtarı daima net sohbettir. Bu ortamı da; en iyi ElitAşk tanışma ve evlilik sitesinde bulursunuz.


Bildirimler
Tümünü okundu olarak işaretle

loader gif


loader gif

loader gif
İşleme başlıyor..
Bir ricamız var!
Play Store'da oylayarak bize destek verir misin?

Play Store'da yapacağın yorum ile ElitAşka katkıda bulunmak ister misin?

Aramıza Tekrar Hoşgeldin!
Hesabına giriş yaptığın için devre dışı bıraktığın hesabını tekrar aktive ettik.
Görünmezlik Modu Aktif
Görünmezlik modunda kimseciklere görünmezsin!

Bu modda iken, profilini gezdiğin üyelere bildirimin GİTMEZ, hiçbir paylaşımın (varsa) GÖRÜNMEZ, mesaj attıkların dışında kimse profilini GÖRÜNTÜLEYEMEZ, ne önerilen üyelerde ne de detaylı arama sonuçlarında GÖRÜNMEZSİN. Özgürce ve gizlice burada yaşayabilirsin. Kısaca varsın ama yoksun!


ring loader