sohbet-odalari
arkadaşlık ve tanışma siteleriCinsiyetin

Hesap aç

Hesap açarsan Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş olursun.
Hala Yalnız mısın?

2 MİLYONu aşan Elit üye, sıcak ve canlı sohbet, Türkiyenin en kaliteli ücretsiz arkadaşlık sitesi ElitAşkta seni bekliyor.
Hemen ücretsiz üye ol.

E-posta ve Şifreyle Giriş


ElitAşk Arkadaşlık Sitesi Android uygulama ElitAşk Arkadaşlık Sitesi ios uygulama


Gizlilik . Sözleşme . Koşullar . İletişim . Hakkımızda . Blog | 2015@ Lidyel Yazılım


SOHBET ODALARI

Sohbet odaları canlı chat yapmak isteyen üyelerin en çok vakit geçirdiği yerler malumunuz. Ee hal böyle olunca birbirini gönülden sevenler sohbet odalarında akıcı ve huzurlu bir sohbet peşinde. Arkadaşlık sitesini kaliteli yapan da, işte bu yüzden sohbet odalarının ne kadar kaliteli ve gelişmiş bir altyapıya sahip olduğu. ElitAşk sohbet odaları, Türkiye'de hizmet veren arkadaş bulma siteleri arasında en kaliteli hizmetlerden birini vermekte. ElitAşk sohbet odalarını diğer sitelerden ayıran ise, herkesin aşına olduğu en popüler canlı chat uygulamalarının yapısına benzer bir alt yapıya sahip olması. Nasıl mı?

sohbet odaları

SOHBET ODALARI İLE KALİTELİ BİR İLİŞKİNİN TEMELLERİNİ ATIN

ElitAşk'ın sohbet odaları hiç bir siteye benzemez. Evet iddamızın arkasındayız. ElitAşk teknik ekibinin geliştirdiği yüksek teknoloji ürünü anlık mesajlaşma uygulaması, sanki telefonunuzdaki uygulamaları kullanıyormuş ve canlı sohbet ediyormuşunuz izlenimi verir. Akıcı gerçek zamanlı ve pratiktir. Yüksek kalitesi ve ücretsiz olması sayesinde, tanıştığınız partnerinizle gönlünüzce sohbet edebilir, chat yapabilir ve birbirinizi daha yakından tanımak için derin muhabbetlere gönül rahatlığıyla girebilirsiniz.

SOHBET ODALARINDA ANONİM VE GÜVENLİ CHAT

Siz üyelerimiz bizler için çok kıymetlisiniz. Cebiniz değil mutluluğunuzu düşünen ElitAşk ailesi, sizler sitemizi ziyaret ettiğinizde kendinizi huzurlu heyecanlı ve site yapısı yerine karşınızda bulduğunuz partner adayınızı düşünmeniz için gün be gün özveriyle çalışıyor. ElitAşk sohbet odalarında, kendinizi koyu sohbetlerin içinde bulabileceksiniz. Karşınızdaki insana odaklanacak ve daha önce bu tür sitelerde vakit geçirdiyseniz, kendinizi ilk defa başka platformlarda konuşmak zorunda hissetmeyeceksiniz. ElitAşk, kaliteli güvenli ve elit bir sitedir. Aradığınız herşey ElitAşk'ta var. Peki; siz var mısınız? Haydi hayatınızın aşkıyla tanışmak için kolları sıvamaya!


Bildirimler
Tümünü okundu olarak işaretle

loader gif


loader gif

loader gif
İşleme başlıyor..
Bir ricamız var!
Play Store'da oylayarak bize destek verir misin?

Play Store'da yapacağın yorum ile ElitAşka katkıda bulunmak ister misin?

Aramıza Tekrar Hoşgeldin!
Hesabına giriş yaptığın için devre dışı bıraktığın hesabını tekrar aktive ettik.
Görünmezlik Modu Aktif
Görünmezlik modunda kimseciklere görünmezsin!

Bu modda iken, profilini gezdiğin üyelere bildirimin GİTMEZ, hiçbir paylaşımın (varsa) GÖRÜNMEZ, mesaj attıkların dışında kimse profilini GÖRÜNTÜLEYEMEZ, ne önerilen üyelerde ne de detaylı arama sonuçlarında GÖRÜNMEZSİN. Özgürce ve gizlice burada yaşayabilirsin. Kısaca varsın ama yoksun!


ring loader