sohbet-siteleri
arkadaşlık ve tanışma siteleriCinsiyetin

Hesap aç

Hesap açarsan Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş olursun.
Hala Yalnız mısın?

2 MİLYONu aşan Elit üye, sıcak ve canlı sohbet, Türkiyenin en kaliteli ücretsiz arkadaşlık sitesi ElitAşkta seni bekliyor.
Hemen ücretsiz üye ol.

E-posta ve Şifreyle Giriş


ElitAşk Arkadaşlık Sitesi Android uygulama ElitAşk Arkadaşlık Sitesi ios uygulama


Gizlilik . Sözleşme . Koşullar . İletişim . Hakkımızda . Blog | 2015@ Lidyel Yazılım


SOHBET SİTELERİ

Sohbet siteleri artık yeni trend!
İnternet dünyasında yeni insanlarla tanışmak, kaynaşmak flört etmek, ilişki kurmak ve sevgili olmak artık gerçek dünyada olduğundan çok daha kolay! Nasıl mı? Bir hesap açıp, sosyal paylaşım siteleri'nde olduğu gibi güzel bir profil oluşturmak. Sonrası ise çok daha kolay. İster kendiniz beğendiğiniz adaylara ücretsiz mesaj atın, ister sizi beğenen üyelerin mesaj'larını değerlendirin. Gerçek hayatta bir günde yeni bir insanla tanışmak bile zorken, sohbet siteleri ortamında aynı anda bile birçok kişiyle sohbet edebiliyorsunuz. Evinizin rahatlığında, bir kaç tane yüz rütuşu yaparak, erkekseniz saçınızı düzeltin, bayansanız ufak bi makyaj yapın, karşınızdaki insanlarla dilediğinizce konuşabiliyor, sohbet edebiliyorsunuz. Bu rahatlık başka nerde var? Artık yeni trend, sohbet siteleri!

sohbet siteleri

NEDEN SOHBET SİTELERİ?

Günümüz dünyasında insanların sevgili bulma ihtiyaçları eskiye nazaran daha da artmış durumda. Boşanmaların arttığı, sevgililerin daha kısa sürede ayrıldığı, tahammül gücünün daha da düştüğü günümüzde, maalesef insanlar artık daha yalnız. Yalnızlık ki; insanoğlunun en çok ürperdiği, en çok korktuğu olaydır. Yalnız kalmamak için bir çok ortama gireriz, bir çok insanla tanışır, arkadaş olmaya çalışırız. Muhtemel sevgililerimizi de yaratmayı başardığımız ortamlarımız içinden seçeriz. Artık kim nasip olursa, iyi kötü demeden değerlendirmek zorunda kalırız. Neden? Çok fazla sevgili adayı yoktur. Üç - beş beğendiğimiz insan olur, fakat yarısı evlidir ya da sevgilisi vardır, diğer yarısı da sizinle ilgilenmiyordur. Hayatımızı bu üç - beş kişiden birine kendimizi beğendirmeye çalışarak, sevgilisi olanların da ayrılmalarını bekleyerek harcarız vaktimizi. Ne yazık! Hele ki dünyada 7 milyar, Türkiye'de 75 milyon insan varken. Bir düşünün, bu sayıların yarısı karşı cins. Neden kendinizi üç beş kişiyle sınırlıyorsunuz? Peki napacaksınız? 37 milyon küsür karşı cinse ne yapacaksınız da ulaşacaksınız?

SOHBET SİTELERİ KULLANAN SAYISI GÜN GEÇTİKÇE ARTIYOR

Daha çok değil, 20 sene öncesine kadar arkadaş ortamımızdaki 3- 5 karşı cinsten arkadaşımız ile ilişki kurmaya uğraşırdık. Kimimiz başardı, hatta evlendi çocukları oldu ve mutlu bir hayat yaşıyor. Peki başaramayanlar ne yapacak?
Artık zorla oluşturduğunuz belki de şansınızın yardımıyla kendinizi içinde buluverdiğiniz arkadaş ortamınız içinde karşı cinsten de bir kaç arkadaşınız ile flört etmeye çalışmak zorunda değilsiniz. Artık ElitAşk sohbet siteleri var. Üyelik açan herkesin amacı en baştan belli. Tanışmak! Siz de üyelik açtığınızda diğer üyeler sizin amacınızı da baştan biliyor. E herkesin amacı yeni insanlarla sohbet etmek olduğuna göre, neden kendinizi tutasınız ki? Binlerce üye arasından kendinize uygun üyelerle konuşun, sohbet edin! Hem de bunu ücretsiz yapın. Harika değil mi?!


Bildirimler
Tümünü okundu olarak işaretle

loader gif


loader gif

loader gif
İşleme başlıyor..
Bir ricamız var!
Play Store'da oylayarak bize destek verir misin?

Play Store'da yapacağın yorum ile ElitAşka katkıda bulunmak ister misin?

Aramıza Tekrar Hoşgeldin!
Hesabına giriş yaptığın için devre dışı bıraktığın hesabını tekrar aktive ettik.
Görünmezlik Modu Aktif
Görünmezlik modunda kimseciklere görünmezsin!

Bu modda iken, profilini gezdiğin üyelere bildirimin GİTMEZ, hiçbir paylaşımın (varsa) GÖRÜNMEZ, mesaj attıkların dışında kimse profilini GÖRÜNTÜLEYEMEZ, ne önerilen üyelerde ne de detaylı arama sonuçlarında GÖRÜNMEZSİN. Özgürce ve gizlice burada yaşayabilirsin. Kısaca varsın ama yoksun!


ring loader