tanisma-siteleri
arkadaşlık ve tanışma siteleriCinsiyetin

Hesap aç

Hesap açarsan Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş olursun.
Hala Yalnız mısın?

2 MİLYONu aşan Elit üye, sıcak ve canlı sohbet, Türkiyenin en kaliteli ücretsiz arkadaşlık sitesi ElitAşkta seni bekliyor.
Hemen ücretsiz üye ol.

E-posta ve Şifreyle Giriş


ElitAşk Arkadaşlık Sitesi Android uygulama ElitAşk Arkadaşlık Sitesi ios uygulama


Gizlilik . Sözleşme . Koşullar . İletişim . Hakkımızda . Blog | 2015@ Lidyel Yazılım


TANIŞMA SİTELERİ

Tanışma siteleri arasında kalitesini hemen fark edeceğiniz ElitAşk, Türkiye'de en kaliteli hizmeti ücretsiz hizmet olarak sunuyor. Aradığınız o arkadaşı bulduğunuzu hissettiğiniz an, içinizde minik kelebeklerin uçması, çocukça bir heyecan, ürperti ve telaşa kapılmanız, kendinizi yeniden doğmuş gibi hissetmeniz sizi ne kadar etkiledi hatırlıyor musunuz? O güzel ve masalsı duyguları neden tekrar yaşamayasınız? ElitAşk sizlere bu güvel duyguları tekrar yaşayabilmeniz için en güzel imkanı sağlıyor. Kalbinizin tekrar hızla çarparak kendinizi harikalar diyarındaymışçasına heyecan, umut ve sevgi dolu hissettiğiniz o günlerdeki gibi hissetmeniz için hizmetlerimizle en güzel ortamı sağlamaya uğraşıyoruz. Hemen ücretsiz üye olun, Hayatınız boyunca aradığınız gerçek ilişkinin temellerini tanışma siteleri arasında en huzurlu ilişkileri kuracağınız, en kaliteli arkadaşlarla tanışacağınız ElitAşk sayesinde atın.

TANIŞMA SİTELERİ ÜCRETSİZ

Tanışma siteleri yalnızca basit flörtler bayat ve kısa ilişkiler kurmak için kullanılmaz. Tanışma siteleri kullanmamış bireyler, bu sitelerde başlayan ilişkilerin her zaman hüsran üzüntü ve travmalarla sonuçlandığını düşünürler. Diğer arkadaşlarından bunu duyduklarını iddia ederler çünkü.. Aslında durum tam tersidir. Tanışma siteleri üyesi erkek, kız, kadın her kim varsa hepsinin kalitesiz, ilişki yaşanması mümkün olmayan insanlar olduğu intibası son derece yalnız bir algıdır. Her kalitede, her seviyede, her karakterde binlerce insan. Tıpkı gerçek hayatınızda olduğu gibi.. Böyle olduğunda da binlerce farklı karakterden birine sahip olan siz; kendinize en yakın kişilikte bir ruh eşini çok daha yüksel bir ihtimalle bulabilirsiniz! Deneyin, görün..

TANIŞMA SİTELERİ BEDAVA OLUNCA

tanışma siteleri bedava olunca, öylesine üyelik açarak niyeti ciddiyetsiz binlerce kişinin olduğu bir çöplüğe girildiğini düşünen insanlardan olmayın. Tanışma siteleri ücretli ve ya ücretsiz olsun, kullanıcılarına saygı duydukları, üyelerinin profillerini düzenli aralıklarla kontrol ettikleri müddetçe aradığınız kimlikteki eşi bulmanız o kadar olasıdır. Kötü niyetli insanlar tanışma sitelerinde değil, tüm dünyada var. Bizim işimiz, karşınıza ELİT kullanıcıları çıkarmak. Unutmayın, kaliteli aşklar, kaliteli insanlarla yaşanır..


Bildirimler
Tümünü okundu olarak işaretle

loader gif


loader gif

loader gif
İşleme başlıyor..
Bir ricamız var!
Play Store'da oylayarak bize destek verir misin?

Play Store'da yapacağın yorum ile ElitAşka katkıda bulunmak ister misin?

Aramıza Tekrar Hoşgeldin!
Hesabına giriş yaptığın için devre dışı bıraktığın hesabını tekrar aktive ettik.
Görünmezlik Modu Aktif
Görünmezlik modunda kimseciklere görünmezsin!

Bu modda iken, profilini gezdiğin üyelere bildirimin GİTMEZ, hiçbir paylaşımın (varsa) GÖRÜNMEZ, mesaj attıkların dışında kimse profilini GÖRÜNTÜLEYEMEZ, ne önerilen üyelerde ne de detaylı arama sonuçlarında GÖRÜNMEZSİN. Özgürce ve gizlice burada yaşayabilirsin. Kısaca varsın ama yoksun!


ring loader