tanisma-sitesi
arkadaşlık ve tanışma siteleriCinsiyetin

Hesap aç

Hesap açarsan Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş olursun.
Hala Yalnız mısın?

2 MİLYONu aşan Elit üye, sıcak ve canlı sohbet, Türkiyenin en kaliteli ücretsiz arkadaşlık sitesi ElitAşkta seni bekliyor.
Hemen ücretsiz üye ol.

E-posta ve Şifreyle Giriş


ElitAşk Arkadaşlık Sitesi Android uygulama ElitAşk Arkadaşlık Sitesi ios uygulama


Gizlilik . Sözleşme . Koşullar . İletişim . Hakkımızda . Blog | 2015 - 2022@ CorrocA Bilişim Teknolojileri A.Ş.


TANIŞMA SİTESİ

Tanışma sitesi ElitAşk, siz kullanıcılarına ücretsiz hizmet vermektedir. Size özel arayüzü, arkadaşlarınızla etkileşimde bulunabileceğiniz sosyal paylaşım özellikleri, mesajlaşma sistemi ve size sunduğu diğer kullanışlı hizmetlerle ElitAşk, kaliteli arkadaşlığın temellerini atıyor. Tanışmak sohbet etmek, karşınızdaki insanı tanımak ve onunla güvenilir bir ortamda bağ kurmak ElitAşk sayesinde artık çok daha kolay. Hemen ücretsiz üye olun, Hayatınız boyunca aradığınız gerçek ilişkinin temellerini ElitAşk tanışma sitesi sayesinde atın.

Tanışma sitesi

TANIŞMA SİTESİ ÜCRETSİZ

Tanışma sitesi ücretsiz hizmet veren ElitAşk'ta, hemen kendinize özel, sizi en iyi anlatan ve aradığınız hayalinizdeki ilişkiyi kurabileceğiniz yeni arkadaşların hakkınızda iyi bir intibağ hissedeceği bir profil oluşturarak, yeni insanlarla flört edebilirsiniz. Sakınacak utanacak birşey yok. Türkiye'de 15 yıldır bir çok insan hayatının aşkını tanışma sitesi sayesinde ücretsiz olarak buldu. Sosyal ortamlarda yeni insanlarla tanışmak ne kadar doğal ve medeni ise; tanışma sitesi platformlarında tanışmak da bir o kadar doğal ve medeni. Üstelik çok daha güvenli, çok daha hızlı, çok daha etkili.. ElitAşk bugüne kadar birçok çiftin mutluluk temellerini attı ve atmaya devam edecek. Neden bu çiftlerden biri de siz olmayasınız? Aradığınız aşkı bulmak çok kolay!

TANIŞMA SİTESİ KALİTESİ

tanışma siteleri üyelerinin genelde gençlerden oluştuğu düşünülür. Aslında durum pek de öyle değil. ElitAşk tanışma sitesi bünyesinde her yaş gurubundan, birbirinden çok farklı birçok insan tipi mevcut. Yaşlısından gencine kızından erkeğine bir çok insan arkadaşlık kurarak faaliyet gösteriyor. Kimi sadece sohbet etmek, kimi flört, kimi zaman geçirmek, kimi ise aradığı aşkı bulmak istiyor. ElitAşk'ın amaç ne olursa olsun sunduğu hizmetlerle çok işe yaradığı yadsınamaz. ElitAşk'a üye olun, amacınız ne olursa olsun. Ne demişler; bir insan, bir dünya demek!


Bildirimler
Tümünü okundu olarak işaretle

loader gif


loader gif

loader gif
İşleme başlıyor..
Bir ricamız var!
Play Store'da oylayarak bize destek verir misin?

Play Store'da yapacağın yorum ile ElitAşka katkıda bulunmak ister misin?

Aramıza Tekrar Hoşgeldin!
Hesabına giriş yaptığın için devre dışı bıraktığın hesabını tekrar aktive ettik.
Görünmezlik Modu Aktif
Görünmezlik modunda kimseciklere görünmezsin!

Bu modda iken, profilini gezdiğin üyelere bildirimin GİTMEZ, hiçbir paylaşımın (varsa) GÖRÜNMEZ, mesaj attıkların dışında kimse profilini GÖRÜNTÜLEYEMEZ, ne önerilen üyelerde ne de detaylı arama sonuçlarında GÖRÜNMEZSİN. Özgürce ve gizlice burada yaşayabilirsin. Kısaca varsın ama yoksun!


ring loader