ucretsiz-arkadas-sitesi
arkadaşlık ve tanışma siteleriCinsiyetin

Hesap aç

Hesap açarsan Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş olursun.
1 MİLYON'u aşan seçkin üye, sıcak ve canlı sohbet, Türkiye'nin en kaliteli ücretsiz arkadaşlık sitesi ElitAşk'ta seni bekliyor.
Hemen ücretsiz üye ol.

ÜYE OL
Giriş yap

Üye olmadan siteyi keşfet

ElitAşk Arkadaşlık Sitesi Android uygulama ElitAşk Arkadaşlık Sitesi ios uygulama


Gizlilik . Sözleşme . Koşullar . İletişim . Hakkımızda . Blog | 2015 - [email protected] Copyright elitask.com


ÜCRETSİZ ARKADAŞ SİTESİ

Ücretsiz arkadaş sitesi Elitaşk size neler sunuyor? ElitAşk'ta hesap açarak evinizin rahatlığında, koltuğunuzda kanepenizde rahatça oturarak yeni insanlarla tanışma ve sohbet etme fırsatı yakalarsınız. Daha ne olsun bir düşünsenize; kimseyle yüzyüze görüşmek zorunda kalmadan onu tanıyabilir sohbet edebilir, birden fazla adayla sohbet ederek aralarında seçim yapabilir, bunların hepsini ise koltuğunuzdan kalkmadan evinizin konforunda yapabilirsiniz. Sevgili bulmak iletişim çağı günüzmüzde çok daha rahat çok daha kolay. Üstelik aday sayınız yüzlerce!

Ücretsiz arkadaş sitesi

ÜCRETSİZ ARKADAŞ SİTESİ RAHATLIĞI

Ücretsiz arkadaş sitesi ElitAşk rahatlığının keyfine vardıktan sonra, 'neden daha önce vaktimi boşuna harcamışım' diyeceksiniz. ElitAşk sayesinde yeni insanlar evinize misafir olacak bir anlamda. Hem de tek tıklamanızla geri çıkmak üzere:) İstediğinizle istediğiniz kadar aynı anda birçok kişiyle, bir çok farklı konuda konuşup sohbet ederek onları -kimliğinizi istediğiniz oranda gizli tutarak- daha yakından tanıyabilir, kaliteli bir ilişkinin temellerini çok daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde atarsınız. Çekinmeye utanmaya sıkılmaya 'acaba beni beğenir mi' endişelerini yaşamaya artık son. ElitAşk varsa gerçek aşk kapınızda!

ÜCRETSİZ ARKADAŞ SİTESİ HİZMETLERİ

ElitAşk siz değerli üyelerimize sunduğu hizmetlerle, bedava arkadaşlık siteleri arasında en seçkin ve en kullanışlı sitelerdendir. Bedava mesajlaşma, canlı sohbet istediğiniz onlarca kriterde yüzlerce yeni üye, sizlere aradığınız aşka ulaşma konusunda çok büyük avantajlar ve rahatlık sunmakta. ElitAşk dünyasına kaydolun, artık sizin de bir sevgiliniz olsun, mutlu olun. Çünkü buna hakkınız var!


Bildirimler
Tümünü okundu olarak işaretle

loader gif


loader gif

loader gif
İşleme başlıyor..
Bir ricamız var!
Play Store'da oylayarak bize destek verir misin?

Play Store'da yapacağın yorum ile ElitAşka katkıda bulunmak ister misin?

Aramıza Tekrar Hoşgeldin!
Hesabına giriş yaptığın için devre dışı bıraktığın hesabını tekrar aktive ettik.
Görünmezlik Modu Aktif
Görünmezlik modunda kimseciklere görünmezsin!

Bu modda iken, profilini gezdiğin üyelere bildirimin GİTMEZ, hiçbir paylaşımın (varsa) GÖRÜNMEZ, mesaj attıkların dışında kimse profilini GÖRÜNTÜLEYEMEZ, ne önerilen üyelerde ne de detaylı arama sonuçlarında GÖRÜNMEZSİN. Özgürce ve gizlice burada yaşayabilirsin. Kısaca varsın ama yoksun!


ring loader