ucretsiz-tanisma-siteleri
arkadaşlık ve tanışma siteleriCinsiyetin

Hesap aç

Hesap açarsan Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş olursun.
Hala Yalnız mısın?

2 MİLYONu aşan Elit üye, sıcak ve canlı sohbet, Türkiyenin en kaliteli ücretsiz arkadaşlık sitesi ElitAşkta seni bekliyor.
Hemen ücretsiz üye ol.

E-posta ve Şifreyle Giriş


ElitAşk Arkadaşlık Sitesi Android uygulama ElitAşk Arkadaşlık Sitesi ios uygulama


Gizlilik . Sözleşme . Koşullar . İletişim . Hakkımızda . Blog | 2015 - [email protected] CorrocA Bilişim Teknolojileri A.Ş.


ÜCRETSİZ TANIŞMA SİTELERİ

Ücretsiz tanışma siteleri neden çok popüler dersiniz? Senelerdir hep birlikte denedik ve gördük, ofis, kurs ve sevgili çöpçatanlarımız işe yaramadı. Peki sevgili bulmanın başka yolu yok mu? Elbette ki var. Sizin için en hızlı en etkili ve en sosyal iletişim aracı olan internet! Merak etmeyin tanımadığınız birine sadece 'selam' bile demenin ne kadar güç olduğunun farkındayız. Sizin için hazırladığımız tanışma ortamı, tüm kullanıcıların tanışmak ve sohbet etmek için üyelik açtıkları bir ortam. Burada herkes tanışmak kaynaşmak için var. Üstelik henüz 'merhaba' demeden karşınızdaki insanı tanıyor gibisiniz. Çünkü profili kendisini çok etkili şekilde yansıtıyor. İnternette aşkı bulmak çok daha kolay, çok daha hızlı. Yeter ki bir 'merhaba' deyin ve sohbet etmeye başlayın!

Ücretsiz tanışma siteleri

ÜCRETSİZ TANIŞMA SİTELERİ | AŞKI İNTERNETTE BULMAK

Ücretsiz tanışma siteleri aleminin en kaliteli üyelerine sahip olan ElitAşk'ta aradığınız seviyeli ilişki için en güzel başlangıçları yapacaksınız. İnternette tanışmak neden çok daha güzel? gelin anlatalım..

Tanışmadan karşındakini tanıyabilme fırsatı
ücretsiz mesaj attınız ya da aldınız. Konuşmaya başladınız. Hoşunuza da gitti. E daha tanışmaya günler var. Karşınızdakini görene kadar iyice ölçüp biçip tartabileceksiniz. Ona sorular sorun, nereli nasıl bir kültüre sahip siyasi görüşüne, boyu ne kilosu ne. Soru - cevap bile oynayabilirsiniz. Bu sizi birbirinize daha da yaklaştıracak, birbirinizi daha yakından tanımanızı sağlayacaktır. Hatta nasıl cümle kurduğuna dikkat edin. De'leri ayrı yazıp yazmadığına bile dikkat edin. Bunlar önemli şeyler bizce :)

Pijamayla flört, oh ne güzel!
Üstünüzde pijama, elinizde kahve ile dilediğinizce konuşup sohbet edin. Hem de isterseniz birden fazla kişiyle! karşıdaki sizi görmüyor nasolsa. Makyajsız/ saçı başı dağınık istediğiniz şekilde konuşabilirsiniz. 'Beni görünce ne düşünecek' gibi endişelere yer yok. Selfie mi istedi, bir iki makyaj, Ya da saçınıza ufaktan çeki düzen vermek yeterli. Endişeye gerek yok yeni konuşmaya başladınız, boy fotoğrafı isteyecek hali yok ya!

Birden fazla seçenek
Aynı anda istediğiniz kadar kişiyle konuşun. Sohbet edin ve tanıyın. Beğendiklerinizi ayırın. Sizi doğru kişiye daha da yaklaştıracak şey, bol bol denemektir. Bütün adaylarınızı aynı anda bile değerlendirebilirsiniz. Ve sizi kimse yargılamaz. Çok güzel değil mi!

İstediğiniz noktaya kadar anonim kalabilirsiniz
Daha yeni konuşmaya başlamışsınız. Tüm bilgilerinizi ona söylemek zorunda değilsiniz. Konuşup güvendikçe istediğiniz oranda kendinizi tanıtabilirsiniz. Yanlış bilgi verip vermemek size kalmış ama güvenmeden ayrıntılı bilgilerinizi paylaşmamanız faydalı olur.

Aşkı internette bulmak bu kadar kolayken ve cezbedici bir sürü yanı varken kursmuş, ofismiş, çöpçatanlarmış uğraşmayın ElitAşk’a üye olun saçınızda bigudiler, üstünüzde en rahat ettiğiniz t-shirt ile bırakın aşk sizi bulsun, içinizde kelebekler uçuşsun…

ÜCRETSİZ TANIŞMA SİTELERİ KALİTESİ, GÜVENLİ BİR BAŞLANGIÇ

Kaliteli ücretsiz tanışma siteleri ElitAşk'ta güvenli bir başlangıç yapmak için beğendiğiniz üye ile iletişime geçmeden önce. Profilini ziyaret edin. Kendi hakkında girdiği bilgiler, kurduğu cümleler, 'Aykırı Sorular' a verdiği cevaplar siz daha kendisiyle konuşmadan onun hakkında çok geniş bir fikre sahip olmanızı sağlıyor. Dolayısıyla da henüz kişiyle muhattap olmadan önce, onun sizin için uygun bir aday olup olmadığını sezebiliyorsunuz. ElitAşk üye profilleri, diğer ücretsiz tanışma siteleri profillerinden çok daha kaliteli çok daha sade bir şekilde ziyaret ettiğiniz üyeyi size tanıtmak üzere tasarlanmıştır. Mutluluğunuz bizler için çok önemli!


Bildirimler
Tümünü okundu olarak işaretle

loader gif


loader gif

loader gif
İşleme başlıyor..
Bir ricamız var!
Play Store'da oylayarak bize destek verir misin?

Play Store'da yapacağın yorum ile ElitAşka katkıda bulunmak ister misin?

Aramıza Tekrar Hoşgeldin!
Hesabına giriş yaptığın için devre dışı bıraktığın hesabını tekrar aktive ettik.
Görünmezlik Modu Aktif
Görünmezlik modunda kimseciklere görünmezsin!

Bu modda iken, profilini gezdiğin üyelere bildirimin GİTMEZ, hiçbir paylaşımın (varsa) GÖRÜNMEZ, mesaj attıkların dışında kimse profilini GÖRÜNTÜLEYEMEZ, ne önerilen üyelerde ne de detaylı arama sonuçlarında GÖRÜNMEZSİN. Özgürce ve gizlice burada yaşayabilirsin. Kısaca varsın ama yoksun!


ring loader