ucretsiz-tanisma-sitesi
arkadaşlık ve tanışma siteleriCinsiyetin

Hesap aç

Hesap açarsan Üyelik Sözleşmesini kabul etmiş olursun.
Hala Yalnız mısın?

2 MİLYONu aşan Elit üye, sıcak ve canlı sohbet, Türkiyenin en kaliteli ücretsiz arkadaşlık sitesi ElitAşkta seni bekliyor.
Hemen ücretsiz üye ol.

E-posta ve Şifreyle Giriş


ElitAşk Arkadaşlık Sitesi Android uygulama ElitAşk Arkadaşlık Sitesi ios uygulama


Gizlilik . Sözleşme . Koşullar . İletişim . Hakkımızda . Blog | 2015 - [email protected] CorrocA Bilişim Teknolojileri A.Ş.


ÜCRETSİZ TANIŞMA SİTESİ

Ücretsiz tanışma sitesi kullanmaya karar vermek, arkadaşlardan edinilen tecrübelerle sabittir. Eğer bir kaç arkadaşınız ücretsiz tanışma sitesi kullandıysa ve istediği ilişkiyi o site aracılığıyla bulduysa, aradığı arkadaş ile sohbet ettiyse, hikayesini ballandıra ballandıra anlatacaktır/ anlatmıştır. Edinilen bu güzel tecrübelerin ışığında konuyu daha doğal olarak algılayıp, ücretsiz tanışma sitesi hesabı açılır. Peki ya böyle bir arkadaş yoksa?Peki bu sohbet sitesine nasıl güveneceğiz dediğinizi duyar gibiyiz. ElitAşk üyeliğinizi açarken bilgilerinizi gizli tutar. -Yöneticiler- dahil şifrenizi kimse göremez. Hiçbir bilginizin başkaları tarafından öğrenilmesi mümkün değildir. Zira diğer üyelere görünen bilgileriniz siz istediğiniz ölçüde görünür. Gerçek kimliğinize ihtiyaç duymadan, istediğiniz kişiyle iletişim kurabilir, ücretsiz mesajlaşma, bedava sohbet olanaklarına sahip olabilirsiniz. Ücretsiz hizmet vermek demek, kullanıcıya saygı demektir. ElitAşk, üyelerinin rahatsız olmaması için gereken politikayı tam anlamıyla gütmektedir.

Ücretsiz tanışma sitesi

ÜCRETSİZ TANIŞMA SİTESİ ELİTAŞK

Ücretsiz tanışma sitesi aleminin en kaliteli üyelerine sahip olan ElitAşk'ta aradığınız seviyeli ilişki için en güzel başlangıçları yapacaksınız. Sevmek, sevilmek mutlu olmak her insanın hakkı. İlişki kurmak ise belki de en meşakkatli konu. Çok zor kurulan ilişkiler, çok kolay bitirilebiliyor. Hiç yok yere ufacık bir tartışmadan kaynaklanan sorunlar büyütülüyor, sonu ise hüsranla sonuçlanıyor. Tekrar tekrar denenmesine rağmen yürütülemeyen ilişkiler, arkalarında adeta birer enkaz bırakıyor. En iyisi yeni bir sayfa açmak denilerek hayatın neler getirdiğini görmeye karar veriliyor. Ya hayat birşey getirmezse? yeni sayfayı kiminle, nerede, nasıl açmalı? Onca yıldır verdiğiniz emeklerin sonucu hüsran iken, yeni sayfayı açacağınız kişiye nasıl güveneceksiniz? İşte ücretsiz tanışma sitesi ElitAşk sohbet uygulamasıyla devreye giriyor. Karakterleri birbirlerine en yakın üyeleri buluşturuyor, tanıştırıyor. E sonrası da onlara kalmış. Daha ilişki başlamadan birbirleri hakkında bolca fikir sahibi olabilen üyeler, çok daha sağlıklı kararlarla, eğer başlayacaksa ilişkilerini sağlam temeller üzerine inşa edebiliyorlar. ElitAşk, en hızlı en güvenilir ve en kolay yoldan hayatınızın eşini bulmanız için gerekli olan site. Sohbet ederken zamanı unutacaksınız.

ÜCRETSİZ TANIŞMA SİTESİ KALİTESİ, GÜVENLİ BİR BAŞLANGIÇ

Kaliteli ücretsiz tanışma sitesi ElitAşk'ta güvenli bir başlangıç yapmak için beğendiğiniz üye ile sohbete geçmeden önce. Profilini ziyaret edin. Kendi hakkında girdiği bilgiler, kurduğu cümleler, 'Aykırı Sorular' a verdiği cevaplar siz daha kendisiyle konuşmadan onun hakkında çok geniş bir fikre sahip olmanızı sağlıyor. Dolayısıyla da henüz kişiyle muhattap olmadan önce, onun sizin için uygun bir aday olup olmadığını sezebiliyorsunuz. ElitAşk üye profilleri, diğer ücretsiz tanışma siteleri profillerinden çok daha kaliteli çok daha sade bir şekilde ziyaret ettiğiniz üyeyi size tanıtmak üzere tasarlanmıştır. Mutluluğunuz bizler için çok önemli!


Bildirimler
Tümünü okundu olarak işaretle

loader gif


loader gif

loader gif
İşleme başlıyor..
Bir ricamız var!
Play Store'da oylayarak bize destek verir misin?

Play Store'da yapacağın yorum ile ElitAşka katkıda bulunmak ister misin?

Aramıza Tekrar Hoşgeldin!
Hesabına giriş yaptığın için devre dışı bıraktığın hesabını tekrar aktive ettik.
Görünmezlik Modu Aktif
Görünmezlik modunda kimseciklere görünmezsin!

Bu modda iken, profilini gezdiğin üyelere bildirimin GİTMEZ, hiçbir paylaşımın (varsa) GÖRÜNMEZ, mesaj attıkların dışında kimse profilini GÖRÜNTÜLEYEMEZ, ne önerilen üyelerde ne de detaylı arama sonuçlarında GÖRÜNMEZSİN. Özgürce ve gizlice burada yaşayabilirsin. Kısaca varsın ama yoksun!


ring loader